<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 14.001 kr.
For 3-15-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-8 Plass : 7-5-8

1 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -8 000
Gull Arwen 2100 1 Plass 16 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 14/10 - 08 / 7 2120 36,1 185
e. Gyldne Tider v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 04 / 10 2120 35,1 g 321
Elisabeth Stenersen /Skien A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 13 2120 35,6 g 759
M. Helland Elisabeth Stenersen V. Hop Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 08 / 4 2100 36,6ar 358
gul m/svart h og ermstriper G. Flåten Momarken Travbane 0 15/5 - 08 / 7 2160 36,5 rg 192
2 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -20 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -18 500
Grimsodine 2 Plass 38 500
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Jarlsberg Travbane 6 02/9 - 02 / 12 2120 33,8 644
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Biri Travbane 3 10/8 - 09 / 4 2100 40,9 251
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Biri Travbane 0 29/6 - 08 / 8 2100 36,3 483
J. Hansen Helge Grimnes E. Knutsen Biri Travbane 6 15/6 - 02 / 12 2100 36,4 g 611
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek E. Knutsen Jarlsberg Travbane 7 01/6 - 01 / 4 2100 36,0 g 653
3 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -40 500 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -14 500
Omer Stjerna 3 Plass 55 000
5 år BRUN HP v.Keik Jo E. Knutsen Biri Travbane 6 16/9 - 08 / 6 2100 36,7 g 197
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) E. Knutsen Kala Landbane 5 12/8 - 04 / 11 1920 33,7 512
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 08 / 5 2100 36,4 g 363
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 07 / 3 2100 35,3 g 58
Rød m/svart reklame E. Knutsen Momarken Travbane 6 10/7 - 07 / 9 2140 36,1 g 74
4 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -102 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -24 000
Alfa Betty 4 Plass 126 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 22/10 - 09 / 5 2120 34,4 g 44
e. Skog Morte v. Sjefen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 07 / 3 2100 34,2a 43
Erik Solberg-Bengt Solberg L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 28/9 - 04 / 4 2100 34,5 53
Å. Tengsareid Erik Solberg E. Hauge Bergen Travpark - 06/9 - 01 / 4 2100 dg 183
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Hauge Bergen Travpark P 30/8 - 22 / 2 2100 39,7 P
5 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -21 500 2018: -7 -0 -2 -0 -5 -49 000
Lykkje Idunn 5 Plass 70 500
4 år SVART HP v.Norheim Svenn L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 08 / 6 2100 34,6 118
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 05/7 - 08 / 11 2100 35,5 277
Stall En God Tone L. Kolle Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 8 2120 36,0 P
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 16/6 - 21 / 3 2120 52,9 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 26/5 - 21 / 7 2120 59,7 g B
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -12 500
Fyms Faks 6 Plass 12 500
6 år MØRKBR V v.Voje Faks A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 08 / 3 2100 34,6 53
e. Storhaug Trolla v. Moe Odin A. Frønes Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 9 2120 dg 233
Yvonne Brettvik /Porsgrunn A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 31/5 - 08 / 5 2100 33,1a 380
A. Frønes Yvonne Brettvik A. Frønes Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 1 2100 dg 490
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 8 27/4 - 07 / 6 2120 35,0 g 1581
7 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -23 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -42 000
Stjerne Kos 7 Plass 65 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos E. Høitomt Forus Travbane 2 04/9 - 01 / 6 2060 32,2 33
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 08 / 8 2100 34,8 g 24
Cay Normann Hovstad /Grendi A. Berås Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 4 2160 35,0 P
D. Dalen Cay Normann Hovstad J. Eriksen Sørlandets Travpark 25/9 - 24 / 3 2140 49,3 g B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 04/9 - 24 / 4 2140 46,7 B
8 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -0 -2 -1 -21 500
Skar Lukas 2120 1 Plass 21 500
7 år LYSBRUN V v.Storm Jo V. Hop Bjerke Travbane - 10/10 - 09 / 6 2160 dg 47
e. Ulvensnerta v. Skøiar V. Hop Jarlsberg Travbane 1 28/9 - 04 / 3 2100 34,1 30
Geir Aga-Aina Skar G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 07 / 8 2100 35,8 g 50
V. Hop Aina Skar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 27/4 - 07 / 9 2120 33,7 g 223
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 5 2120 38,7 P
9 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 2 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Undem Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 08 / 1 2100 34,5 43
e. Frisli Modi v. Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 7 28/9 - 04 / 9 2120 33,6 176
Geir Ole Olsen /Porsgrunn D. Dalen Biri Travbane 5 16/9 - 08 / 9 2100 36,7 154
O. Østre Geir Ole Olsen O. Østre Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 02 / 9 2100 33,5 712
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 8 05/8 - 08 / 2 2100 39,0 g 127
10 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -2 500 2018: -7 -0 -0 -0 -7 -25 500
Holene Stjernen 3 Plass 28 000
4 år SVART V v.Hellin Faxen S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 08 / 8 2120 33,8 102
e. Ara Tulla v. Atom Vinter S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 08 / 3 2120 35,1 781
Geir Rygvik-Kurt Ingar Skaanes S. Jessen Jarlsberg Travbane 8 21/9 - 07 / 14 2120 37,0 g 189
G. Austevoll Simen Bjørbæk Jessen (T) A. Valstad Leangen Travbane 8 02/7 - 10 / 6 2160 37,5 83
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl I. Melby Leangen Travbane 5 04/6 - 11 / 1 2140 35,8 86
11 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 4 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 6 2100 34,3 g 864
e. Kleppan Sjura v. Braute M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 10 / 1 2140 br ag 491
Toril Haraldsen /Sandefjord Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 01/7 - 03 / 9 2140 32,7 g 1278
M. Gundersen Toril Haraldsen O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 7 2100 37,1ag 172
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame O. Østre Sørlandets Travpark - 13/5 - 07 / 1 2140 dg 211