<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-4
DD-2
KONTORPARTNER

Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 400.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-10-11 Plass : 2-10-11

1 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -22 000 2018: -16 -1 -2 -3 -6 -142 000
Andova 1700 1 Plass 372 500
8 år SVART HP v.Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 15/10 - 03 / 11 2100 14,9a 336
e. Prestige November (DE) v. General November (DE) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 06 / 7 1700 14,4a 180
Lars Christian Larsen-Cecilie Jensen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 12/5 - 07 / 1 2100 14,2a 385
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 25/4 - 09 / 7 1609 14,0a 125
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 10/4 - 05 / 7 1640 14,3a 349
2 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -4 -2 -2 -3 -104 500
King Senator 2 Plass 304 500
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) L. Kolle Drammen Travbane 1 27/9 - 01 / 1 2100 15,9a 44
e. Lizzi Pilot v. Gunslinger Spur (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/9 - 02 / 8 2100 16,2a 167
Gunnar Aksnes-Kåre Johannesen L. Kolle Drammen Travbane 1 16/8 - 05 / 3 1700 15,4a 25
L. Kolle Gunnar Aksnes M. Løve Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 05 / 8 2100 15,6a 275
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 01 / 3 2100 15,5a 94
3 2019: -3 -1 -0 -2 -0 -26 000 2018: -13 -2 -2 -0 -6 -156 000
Nad Al Sheba 3 Plass 355 000
9 år BRUN HP v.Steinlager (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 15/10 - 03 / 10 2100 15,2a 81
e. Picabo Chill (S) v. Giant Chill* (US) A. Robertsen Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 03 / 1 2100 16,2a 63
Stall Damehesten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/6 - 07 / 11 2100 15,0a 237
A. Heisholt A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 06 / 7 1700 13,7a 36
Rød m/sølv stolpe v.side,3 stj. h.side A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 24/5 - 06 / 1 1700 13,4a 17
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 4 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) C. Hande Drammen Travbane 2 18/10 - 04 / 2 1700 16,1a 46
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 01 / 5 1700 15,5a 272
Lise Therese Halvorsen /Seljord K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 05 / 4 2100 15,5a 537
K. Dalsbotten Lise Therese Halvorsen C. Hande Bjerke Travbane 3 08/9 - 03 / 2 2100 15,3a 355
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 06 / 7 2100 15,8a 489
5 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -22 000 2018: -8 -1 -2 -1 -1 -47 000
Tuff Enuff (S) 5 Plass 438 500
7 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/3 - 08 / 2 2100 15,6a 148
e. Dream With Me U.S. (US) v. Angus Hall* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 1 13/2 - 01 / 1 1640 15,0a 82
Hedda E. Assev /Kvelde E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 29/1 - 04 / 9 1700 19,2a 51
O. Østre Hedda E. Assev (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 22/1 - 06 / 11 2100 19,3a 69
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane 5 29/12 - 07 / 2 2140 15,7a 468
6 2019: -8 -0 -1 -1 -3 -26 500 2018: -25 -3 -3 -4 -7 -186 000
Kemas Starlight (S) 6 Plass 469 892
8 år M.BRUN HP v.Credit Winner* (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 01 / 3 1700 15,8a 83
e. Varna Boko (S) v. Viking's Way* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 19/9 - 07 / 8 1609 18,2a 321
Stall Kristin & Håkon T. Borg Bjerke Travbane 3 08/9 - 04 / 8 1609 14,5a 138
D. Dalen Bjørnar Heibø Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 04 / 5 2100 15,9a 545
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 02 / 1 2500 16,7a 46
7 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -16 -6 -1 -1 -6 -260 500
Impression 7 Plass 342 500
7 år BRUN V v.Thai Tanic T. Solberg Forus Travbane 1 15/9 - 09 / 2 1600 13,2a 25
e. Tigerlily v. Pine Chip* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 1 23/8 - 06 / 3 1609 13,7a 85
Stall Impression E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/7 - 05 / 9 1609 13,5a 19
T. Solberg Tonje Fjelldalen T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 12 / 8 2100 14,5a 178
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/6 - 02 / 3 1609 13,2a 16
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 179 2018: -18 -2 -1 -4 -7 -69 500
Dream Sahbra P. 8 Plass 305 179
8 år BRUN V v.Boardwalk Hall* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 01 / 2 1700 15,3a 138
e. Strike Again (CA) v. Striking Sahbra* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 05 / 6 2100 15,5a 173
Stall Shaber S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 05 / 10 2100 15,6a 811
S. Jessen S. Jessen Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 05 / 2 2100 15,9a 682
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek I. Melby Leangen Travbane 0 09/7 - 01 / 8 2140 16,2a 790
9 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -36 000 2018: -11 -2 -2 -1 -2 -63 991
Zoot Va Bene 9 Plass 354 050
9 år BRUN V v.From Above* (S) G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/6 - 06 / 6 1640 14,7ag 55
e. Chippychip G.T.* v. Defi D'aunou* (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 06 / 3 1700 13,6a 30
Hedda E. Assev /Kvelde G. Austevoll Momarken Travbane 2 08/5 - 05 / 1 2140 14,2a 100
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 27/4 - 02 / 9 1609 13,8a 36
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Årjäng 0 15/4 - 06 / 3 1640 14,2ag 21
10 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -1 -1 -6 -50 500
Seabreeze Ås (US) 10 Plass 360 367
8 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 15/10 - 03 / 6 2100 14,8a 143
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 3 27/9 - 01 / 9 2100 16,1a 73
Helge Ellefsen /Porsgrunn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 05 / 5 2100 15,5a 71
V. Hop Helge Ellefsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 02 / 7 2500 17,4a 121
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 13/8 - 03 / 6 2100 15,4a 81
11 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -18 -0 -3 -2 -7 -59 491
The Secret Light (DK) 11 Plass 394 912
9 år BRUN V v.Great Challenger (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/10 - 03 / 4 2100 14,8a 58
e. Frk. Supergill (DK) v. Supergill* (US) M. Gundersen Biri Travbane 4 30/9 - 06 / 9 2100 15,6a 202
Hegna Maskin AS /Stathelle J. Kontio Färjestad 0 13/8 - 06 / 8 3160 17,1 200
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 06 / 3 1609 12,8a 306
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 08 / 6 3020 17,0 91
12 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nora's Dream 12 Plass 366 500
9 år BRUN HP v.Quite Easy (US) M. Gundersen Drammen Travbane 0 27/9 - 01 / 8 2100 17,2a 390
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US) I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 03 / 3 2100 20,0a 454
Rolf Harry Hegna-Iselin Jahre Hegna I. Lamvik Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 02 / 9 2100 20,2a 572
H. Tvedt Rolf Harry Hegna J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 16/3 - 20 / 5 2100 21,4 P
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 15/5 - 06 / 5 2140 br ag 146