<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
MR CALEBS LØP (15 BAK BILEN - SPORTRAPP / GRUNNLAG)
15 BAK BILEN - SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 800
Varmblods 2100 m. Autostart. Maks 15 startende.
For 3-12-årige 130.001 - 400.000 kr med høyest 800 poeng.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-1 Plass : 3-4-1

1 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -27 474 2018: -11 -2 -2 -2 -2 -74 912
Rocket Man 2100 1 Plass 199 886
5 år MØRKBR V v.Juliano Star* (FR) E. Rennesvik Årjäng 5 07/10 - 08 / 3 2140 15,7a 85
e. Tiny Dancer v. Super News (US) C. Trotter Årjäng 0 16/9 - 05 / 4 2140 dist ag 22
Per Reitan-Jomar Utnes Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 29/8 - 11 / 4 2600 15,1a 178
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 17/8 - 08 / 3 2100 16,0a 12
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 10/6 - 14 / 8 2100 dg a 202
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -2 -0 -5 -44 000
C.C. Sugar 2 Plass 216 512
6 år MØRKBR H v.Kings Sugarboy (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 09/10 - 01 / 6 2100 15,1a 58
e. Roos Weber (NL) v. Incredible Crafts* (US) O. Mikkelborg Biri Travbane 5 30/9 - 04 / 11 2100 15,4a 70
Stall K.S.T. Rock O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 18/9 - 03 / 4 1609 14,6a 72
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 2 31/8 - 06 / 2 2100 15,4a 270
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane P 17/8 - 20 / 1 2100 18,4 P
3 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -10 000 2018: -18 -4 -1 -0 -1 -92 491
Mc Vet 3 Plass 308 491
9 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 09/10 - 03 / 2 2100 15,9a 28
e. My Tiara (US) v. Yankee Glide* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 26/9 - 07 / 10 1609 15,9ag 821
Thomas Persson-Siri Marte Persson Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 18/9 - 05 / 1 2100 16,9ag 63
G. Gundersen Thomas Persson C. Eriksson Axevalla - 20/7 - 01 / 13 2660 dg 290
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Storetvedt Jarlsberg Travbane - 07/7 - 05 / 3 2100 dg a 106
4 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -52 474 2018: -10 -2 -1 -1 -2 -66 000
Amazing Dream 4 Plass 362 474
5 år MØRKBR V v.Raja Mirchi* (S) E. Rennesvik Drammen Travbane 1 18/10 - 05 / 4 2100 14,9a 17
e. Newsworthy (S) v. Spotlite Lobell* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 09/10 - 01 / 1 2100 14,8a 38
Øystein Buvarp-Svein Skjølberg E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 18/9 - 03 / 3 1609 14,6a 18
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 29/8 - 12 / 7 2600 15,8a 196
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane - 06/7 - 05 / 4 1609 dg a 65
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -2 -3 -8 -80 982
A Winner (DK) 5 Plass 295 297
7 år BRUN V v.From Above* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 15/10 - 03 / 2 2100 15,0a 92
e. Jobie Ana* (S) v. Jobie Tempest* (CA) K. Johansen Bjerke Travbane 4 09/8 - 05 / 10 1609 14,6a 76
Team Trippel H. P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 23/7 - 05 / 6 2100 14,9a 85
V. Hop K. Johansen Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 05 / 3 2100 15,8a 48
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 5 29/6 - 05 / 4 1609 14,0a 51
6 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -18 000 2018: -20 -5 -2 -1 -10 -213 438
Going Transs R. (NL) 6 Plass 349 269
6 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) J. Kontio Solvalla 6 17/10 - 06 / 10 2640 15,0a 108
e. Gyration Hanover (US) v. S.J.'s Caviar* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 6 10/10 - 06 / 9 2100 14,7a 81
Morten Svenningsen /Lier F. Hamre Bjerke Travbane 4 23/8 - 05 / 2 2600 16,3a 72
F. Hamre M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 05 / 12 3120 16,1 465
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 02 / 3 2609 14,8a 37
7 2018: -14 -0 -3 -1 -6 -65 500 2017: -10 -1 -2 -2 -3 -55 000
Creek's Brave 7 Plass 339 000
8 år BRUN V v.Staro Showbiz (S) S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 01 / 8 1700 15,9a 314
e. Creek's Vision v. Tamin Sandy S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 05 / 1 2100 15,5a 35
Tor Nyborg /Markabygda S. Jessen Bjerke Travbane 0 08/9 - 10 / 5 2100 13,3a 1163
S. Jessen S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 09 / 8 2920 17,7 546
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 02 / 5 2500 17,2a 174
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -26 -4 -3 -4 -7 -155 500
Trespasser (S) 8 Plass 409 500
7 år MØRKBR V v.Muscles Yankee* (US) A. Stensen Biri Travbane 6 30/9 - 06 / 5 2100 15,6a 273
e. Drive Through* (S) v. Quito De Talonay (FR) H. Kolle Biri Travbane 5 16/9 - 03 / 5 2100 16,3a 60
Jan Andersen /Oslo H. Kolle Biri Travbane 2 24/8 - 05 / 6 2100 16,2a 36
H. Holm Trond Anderssen (T) L. Kristiansen Drammen Travbane 3 11/8 - 02 / 10 2100 16,6a 55
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Kolle Bjerke Travbane 2 01/8 - 06 / 2 2100 15,7a 34
9 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -21 -0 -1 -0 -9 -40 991
Doctor Joe (S) 9 Plass 343 334
7 år MØRKBR V v.Judge Joe* (US) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 15/10 - 03 / 1 2100 14,9a 282
e. Mellby Nim (S) v. Smasher* (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 05/10 - 03 / 3 1609 14,1a 340
Jan Vidar Bakke-Jarle Bakke Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 30/9 - 06 / 4 2100 15,6a 432
Ø. Ruttenborg Jan Vidar Bakke Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 16/9 - 01 / 5 1609 14,8a 151
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 06/8 - 05 / 5 2100 15,5a 257
10 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 348
Urlo Spritz (IT) 10 Plass 343 600
6 år BRUN V v.Pine Chip* (US) K. Malmin Biri Travbane 0 19/10 - 01 / 6 1620 14,3 719
e. My Fair D.L. (IT) v. Toss Out* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 25/6 - 04 / 8 2100 16,2a 381
Finntack R&D AS /Vinterbro M. Pistone San Siro 0 04/2 - 04 / 2 1650 15,5a 142
O. Østre Trond Anderssen (T) A. Galluccio ITALIA 5 20/1 - 07 / 13 1609 15,3a 142
Mørkblå med gul reklame/bånd A. Galluccio ITALIA 0 30/12 - 04 / 6 1609 16,4a 54
11 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Hot Gun 11 Plass 347 500
10 år BRUN V v.Hot Chili Pepper G. Gundersen Biri Travbane 0 30/9 - 06 / 6 2100 15,9a 270
e. Speedy Serena v. Speedy Tomali (US) H. Kolle Bjerke Travbane 0 08/9 - 03 / 9 2100 15,7a 414
Hans G Skiaker /Lena T. Lindbak Biri Travbane 0 17/8 - 06 / 9 1609 13,5a 586
H. Skiaker T. Lindbak Bjerke Travbane 0 06/8 - 05 / 9 2100 15,6a 1230
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer T. Lindbak Bjerke Travbane 8 23/7 - 05 / 13 2100 15,0a 1297
12 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 058
Gassman's Evert* (S) 12 Plass 366 832
10 år SVARTBRUN V v.Finish* (FI) O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 06 / 10 2100 15,7a 387
e. Nola Broline* (S) v. Homesick (US) K. Malmin Bjerke Travbane 4 18/9 - 05 / 10 2100 15,3a 170
Sverige D. Dalen Biri Travbane 5 31/8 - 02 / 2 2100 15,9a 528
D. Dalen Trond Anderssen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 6 13/8 - 03 / 7 2100 16,0a 214
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane P 25/7 - 22 / 2 2140 18,6 P
13 2019: -7 -2 -1 -1 -2 -72 000 2018: -14 -3 -1 -2 -3 -96 500
Lighthouse West 13 Plass 460 000
7 år LYSBRUN V v.Offshore Dream* (FR) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 26/9 - 06 / 10 2100 15,0a 199
e. Leone Selected v. Bicycle A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 06 / 6 2100 15,5 43
Lise Margrete Hostvedt Hjardar /Hof A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 07 / 11 2100 13,3a 168
A. Akselsen Lise M.H. Hjardar A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 13/4 - 06 / 4 2100 15,3a 58
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 04/4 - 08 / 9 2100 16,8a 138
14 2018: -9 -1 -0 -0 -4 -33 500 2017: -12 -3 -2 -1 -2 -114 500
J.C. Royale 14 Plass 407 500
8 år RØD V v.Super Photo Kosmos* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 4 10/10 - 06 / 6 2100 14,6a 337
e. Jenny Pierji (FR) v. Biesolo* (FR) E. Holm Biri Travbane - 30/9 - 06 / 7 2100 dg a 266
Marianne Dæhlen-Tormod Dæhlen K. Johansen Bjerke Travbane 4 12/9 - 08 / 10 2100 15,0a 521
E. Høitomt Erland Holm (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/4 - 08 / 9 2100 15,4a 161
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/3 - 02 / 4 2600 18,0ag 75