<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
FLATVARS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 245.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-2 Plass : 5-9-2

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -29 500
Lome Frikk 1609 1 Plass 236 621
8 år SVART V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 20/9 - 05 / 4 1609 27,8a 72
e. Lome Lerka v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 4 24/8 - 03 / 5 1620 28,3 106
Vidar Olsen-Mette Iversen Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 02/8 - 03 / 7 1700 27,4a 139
Å. Tengsareid Vidar Olsen E. Rennesvik Drammen Travbane 0 19/7 - 03 / 4 1700 28,4a 40
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 02/7 - 04 / 7 1609 26,8a 105
2 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 2 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder E. Høitomt Drammen Travbane 0 18/10 - 01 / 8 2100 29,3a 53
e. Aas Besta v. Spang Best V. Hop Drammen Travbane 0 30/8 - 04 / 2 2100 29,8a 48
Ida Brekke /Voss J. Eilertsen Drammen Travbane 5 19/7 - 03 / 9 1700 26,8a 137
O. Østre Jan-Arne Raab (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 01 / 5 1609 25,8a 320
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 6 2100 27,2a 112
3 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 3 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 06 / 3 2100 28,6a 138
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Sørlandets Travpark 0 22/9 - 05 / 3 1609 26,8a 278
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Forus Travbane 6 15/9 - 03 / 9 2060 27,6 559
J. Drageset G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/9 - 02 / 5 2160 27,1 495
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Jarlsberg Travbane - 02/9 - 05 / 1 2100 dg a 270
4 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 4 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin P. Johannessen Klosterskogen Travbane 4 14/10 - 06 / 4 2100 28,2a 296
e. Gik Mina v. Ilmin P. Johannessen Drammen Travbane 3 27/9 - 03 / 1 1700 28,4a 232
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 22/9 - 05 / 2 1609 27,3a 520
P. Johannessen R. Haghighat Bjerke Travbane 4 05/9 - 04 / 1 2140 29,3 511
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Sørlandets Travpark 5 25/8 - 03 / 5 2160 29,2 543
5 2018: -21 -5 -3 -1 -4 -128 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 5 Plass 251 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld D. Dalen Momarken Travbane 6 20/10 - 06 / 15 2180 27,4 106
e. Vivendel v. Viljesterk E. Rennesvik Drammen Travbane 1 11/10 - 01 / 6 1700 24,9a 35
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård E. Rennesvik Momarken Travbane 2 02/10 - 04 / 2 1640 28,5ag 59
E. Rennesvik Kari M. Hasselgård E. Rennesvik Momarken Travbane - 23/9 - 04 / 11 2160 dg 38
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Biri Travbane 2 16/9 - 06 / 7 2100 28,7a 39
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000
Brenne Major 6 Plass 245 000
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 5 24/8 - 02 / 2 1609 27,3a 54
e. Brenne Stjerna v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/8 - 04 / 5 1609 26,2a 19
Stall Major Party J. Rasmussen Drammen Travbane 3 02/8 - 03 / 4 1700 26,0a 131
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 01 / 11 1609 26,5a 240
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/5 - 06 / 12 1609 26,5a 133
7 2018: -17 -2 -1 -2 -5 -63 433 2017: -17 -2 -1 -0 -9 -62 086
Tåga Viktor* (S) 7 Plass 162 998
6 år SVARTBRUN H v.Alm Viktor G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/10 - 04 / 7 1640 29,5ag 128
e. Guli Tuva (S) v. Mørtvedt Jerkeld M. Andersson Årjäng 1 15/9 - 05 / 0 2160 29,9 45
Sverige P. Linderoth Rättvik 0 01/9 - 06 / 10 2140 30,1ag 237
G. Austevoll Mats Andersson (T) U. Ohlsson Romme 8 24/8 - 04 / 0 2160 29,8 127
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl N. Benzon Årjäng 0 14/8 - 08 / 3 1640 31,2 g 79
8 2018: -12 -2 -2 -0 -7 -119 599 2017: -12 -3 -2 -2 -3 -92 236
Vangli Lykke 8 Plass 240 590
8 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) B. Steinseth Romme 6 12/10 - 05 / 5 1640 27,0 g 35
e. Hornmo Stjerna v. Eng Svarten U. Eriksson Romme 2 14/9 - 03 / 4 1640 27,6a 82
Anne Elin Hansen /Sørskogbygda B. Steinseth Biri Travbane 6 24/8 - 03 / 9 1620 28,4 g 56
B. Steinseth U. Eriksson Bollnäs 4 09/8 - 05 / 4 1640 26,6a 183
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Frick Bollnäs 6 20/7 - 06 / 5 2140 29,6 37
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -2 -0 -4 -219 386
Lykkje Birk 9 Plass 285 386
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Drammen Travbane - 11/10 - 01 / 5 1700 dg a 36
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Bergen Travpark 0 18/8 - 04 / 4 2100 30,4 g 29
Jorunn Svensson-Tom Svensson V. Hop Årjäng 4 07/8 - 03 / 9 2140 28,6a 30
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 23/5 - 02 / 7 2160 27,8 63
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 4 31/3 - 02 / 3 2120 28,3 g 18
10 2019: -6 -1 -0 -0 -2 -26 500 2018: -12 -2 -3 -0 -2 -118 000
Solstad Stjernen 10 Plass 251 606
6 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Kjenner Bjerke Travbane 2 10/10 - 02 / 7 2160 28,1 42
e. Søreng Frøya v. Bokli Eld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 19/9 - 04 / 2 2100 29,7a 38
Roy Steinar Larsen /Ise E. Rennesvik Bjerke Travbane - 12/5 - 06 / 5 2100 dg a 903
J. Mjølnerød E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 26/4 - 04 / 7 2100 29,4a 20
burgunder m/gul hestesko & to ermringe E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 4 2100 29,5ag 145
11 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 11 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Bjerke Travbane 1 03/10 - 08 / 3 2100 27,7a 23
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Forus Travbane - 15/9 - 03 / 12 2060 dp 80
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 07 / 11 2100 26,5a 27
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 1 08/8 - 05 / 5 2100 27,2a 14
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 02 / 11 2100 26,8a 50
12 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -0 -4 -162 000
Il Sokken 12 Plass 224 000
8 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 1 10/10 - 02 / 6 2160 27,9 123
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin M. Gundersen Biri Travbane - 16/9 - 06 / 10 2100 dg a 100
Inger Hilde Johansen-Per Johansen M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 8 2100 29,9a 132
M. Gundersen Per Johansen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 8 2160 30,5 g 62
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane - 08/6 - 01 / 3 2100 dg a 25