<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
FRK. JUDYS LØP
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige hingster og vallaker høyest 85.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 105.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-12 Plass : 1-7-12

1 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -25 000 2018: -16 -2 -3 -1 -2 -71 000
Odin Faks 2140 1 Plass 153 500
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) A. Valstad Klosterskogen Travbane - 13/9 - 04 / 1 2100 dg 447
e. Perla Mi v. Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 0 04/8 - 02 / 4 2100 32,6arg 45
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 25/7 - 01 / 6 2100 42,5ag 246
O. Østre Martine Wessel (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 18/7 - 02 / 5 2140 30,2 100
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame L. Kolle Momarken Travbane 0 10/7 - 04 / 1 2140 31,3 g 122
2 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 2 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 7 1640 29,5 150
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Drammen Travbane 3 04/10 - 04 / 2 1700 29,1a 194
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 06 / 1 1700 30,1a 194
C. Engebråthen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 3 10/9 - 03 / 1 1609 29,1a 247
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 01 / 5 2100 32,6ag 32
3 2018: -11 -5 -0 -0 -4 -84 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 3 Plass 84 500
4 år BORKET HP v.Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 04 / 3 1700 30,6a 14
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/9 - 03 / 2 1640 28,5 33
Team Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 06 / 9 2100 31,3a 17
Å. Tengsareid Jan Anund Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 2 2100 35,8 g 16
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 04 / 7 2100 30,1 65
4 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -21 -2 -4 -3 -5 -105 500
Horgen Gaupa 4 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane 1 10/10 - 04 / 3 1640 28,8 g 91
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 8 2120 33,0 g P
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 10/9 - 03 / 2 1609 g0 a 186
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane - 18/7 - 02 / 3 2140 dg 68
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 07/7 - 08 / 4 2100 dg 634
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -30 500
Bauers Annabella 5 Plass 92 067
7 år BRUN HP v.Krageboen D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 05 / 7 2100 33,0 g 555
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/8 - 05 / 8 1609 29,0a 226
Mette Hellerud /Vear D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 04 / 4 2100 32,3 258
M. Gundersen Beate Holmstrøm (T) D. Dalen Bjerke Travbane 5 06/6 - 04 / 3 1609 29,9ag 40
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Smeby Klosterskogen Travbane 7 31/5 - 04 / 11 1700 28,3a 641
6 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 6 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 6 1609 dg a 791
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Momarken Travbane 4 18/9 - 01 / 3 2140 30,8a 206
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Bjerke Travbane 6 05/9 - 02 / 6 2160 31,0 g 402
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 3 2100 31,7a 314
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 6 1609 br ag 88
7 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -14 -1 -3 -4 -4 -76 947
Voje Eld 7 Plass 119 447
5 år SVART V v.Spikeld V. Hop Klosterskogen Travbane - 24/9 - 06 / 9 1700 dg a 17
e. Voje Lykka v. Lykkebron* V. Hop Jarlsberg Travbane 1 02/9 - 07 / 5 1609 27,1a 21
Marit Bø-Espen Bakka V. Hop Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 01 / 6 2100 31,1a 198
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 03 / 5 2100 31,2ag 104
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Årjäng 8 13/7 - 04 / 5 1640 31,5 91
8 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -37 000 2018: -12 -3 -2 -0 -4 -98 000
Valle Hugo 8 Plass 135 000
4 år MØRKBR H v.Tekno Odin V. Tjomsland Biri Travbane 4 13/10 - 01 / 3 2100 29,3a 77
e. Valle Eldi v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 06/10 - 02 / 5 2180 30,2 18
Helge Gunnar Søberg /Rendalen V. Tjomsland Klosterskogen Travbane - 01/10 - 02 / 11 2100 dg a 25
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/9 - 08 / 8 2180 30,9 86
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Forus Travbane 2 21/8 - 08 / 6 2040 34,0 g 33
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -19 000
Torø Jo 9 Plass 70 500
7 år MØRKBR H v.H.G. Balder P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 12/9 - 03 / 12 2160 32,0 g 436
e. Lynlill v. Spang Best O. Mikkelborg Biri Travbane 0 24/8 - 07 / 9 2100 33,1a 232
Pål Gøran Roland /Kolbu P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 09/8 - 01 / 1 2100 30,2a 93
P. Midtfjeld Jo Lunde P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 04 / 9 1609 29,9a 258
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Mikkelborg Biri Travbane 4 28/7 - 02 / 6 2120 33,2 480
10 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 10 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 2 10/10 - 04 / 2 1640 28,9 81
e. Marthe Røder v. Røder E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/10 - 01 / 2 2140 32,4 96
Rune Wilberg-Trine Wilberg E. Høitomt Biri Travbane 5 30/9 - 03 / 11 2100 31,0a 446
E. Høitomt Rune Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 4 20/9 - 01 / 9 1609 29,4a 124
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 12/9 - 03 / 9 2160 32,1 248
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -8 -2 -0 -1 -2 -40 000
Lilje Sylfiden 11 Plass 77 000
8 år MØRKBR H v.Trø Faks N. Holm Momarken Travbane 5 09/10 - 06 / 6 2140 31,4ag 163
e. Lilje Mina v. Ilmin N. Holm Kala Landbane 4 12/8 - 03 / 9 1920 31,1 19
Nils Olav Holm-Ivar Bekkevold N. Holm Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 1 2100 28,4a 314
N. Holm N. Holm Bjerke Travbane 1 23/7 - 01 / 10 2100 31,1a 70
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Momarken Travbane 1 12/7 - 02 / 12 2140 30,6a 76
12 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -3 -5 -79 000
Riga Viktoria 12 Plass 97 000
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor D. Dalen Biri Travbane 4 30/9 - 03 / 3 2100 30,9ag 58
e. Engsnuppa v. Eng Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 1 2100 30,9a 144
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen D. Dalen Bjerke Travbane 4 05/9 - 02 / 9 2160 31,0 g 31
D. Dalen Ellen C. Koller G. Austevoll Drammen Travbane 1 16/8 - 02 / 5 2100 29,4a 23
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 09/8 - 01 / 2 2100 30,1a 28