<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-10 Plass : 7-8-10

1 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000
Oliver Viking 2140 1 Plass 23 000
4 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) E. Holm Biri Travbane P 31/8 - 24 / 2 2100 37,9 P
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Holm Biri Travbane 11/8 - 23 / 5 2100 51,1 B
Terje Limoseth /Bybrua E. Holm Biri Travbane 23/7 - 22 / 1 2100 54,5 B
E. Høitomt Erland Holm (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Arverud'n 2 Plass 2 500
4 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane P 03/10 - 21 / 5 2160 40,3 P
e. Arverud Vinni v. Gam Vinter
Jens-Erik Nordli /Fenstad
V. Hop Jens-Erik Nordli
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 242 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Svanskog Tösen* (S) 3 Plass 3 242
3 år M.BRUN HP v.Bork Odin M. Andersson Färjestad 6 10/9 - 01 / 3 2140 42,1 355
e. Dundra R.B.* (S) v. Troll Jahn M. Andersson Årjäng 0 07/8 - 08 / 2 2140 dist 1133
Sverige M. Andersson Årjäng 0 13/7 - 02 / 5 2140 41,9 353
G. Austevoll Mats Andersson (T) M. Andersson Färjestad P 29/6 - 15 / 10 2160 44,0 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Andersson Årjäng N 22/6 - 13 / 8 2160 dt g N
4 2019: -5 -0 -1 -2 -2 -23 500 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -17 000
Ramstad Kristian 4 Plass 40 500
4 år BRUN H v.Norheim Faksen G. Gundersen Biri Travbane - 19/10 - 08 / 5 2100 dg 48
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane P 10/10 - 21 / 2 2140 36,8 P
Stall Bare Bulder G. Gundersen Momarken Travbane 13/6 - 22 / 4 2160 54,3 g B
M. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 07/6 - 20 / 4 1660 53,0 B
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
5 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -22 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000
Turbo Trine 5 Plass 27 000
4 år SVART HP v.Hågå Odin* H. Skiaker Biri Travbane 0 16/9 - 08 / 3 2100 39,2 422
e. Sviund Stjerna v. Krembest H. Skiaker Biri Travbane P 17/8 - 20 / 3 2120 40,8 P
Stall Heimersletta H. Skiaker Biri Travbane 25/8 - 22 / 5 2100 59,9 g B
H. Skiaker H. Skiaker Biri Travbane 11/8 - 23 / 6 2100 01,2 B
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000
Opera Stjerna 6 Plass 19 000
4 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 16/7 - 20 / 3 2100 38,7 P
e. Haugestad Opera v. Åsajerven S. Jessen Klosterskogen Travbane 27/11 - 22 / 3 1700 54,4 B
Dag Magne Magnussen-Vivi-Ann Gravklev S. Jessen Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 11 2120 59,2 B
S. Jessen Dag Magne Magnussen
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek
7 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -4 -2 -0 -0 -0 -40 000
Tusse Gutt 7 Plass 61 000
4 år BRUN H v.Stiv Kuling V. Hop Biri Travbane 1 19/10 - 08 / 11 2100 35,2 30
e. Hjelset Sofi v. Pål Even L. Kolle Biri Travbane P 09/3 - 20 / 3 2120 42,5 P
Ole Fredrik Dæhli /Stavsjø V. Hop Biri Travbane 10/11 - 21 / 1 2100 54,1 B
T. Wollebæk Ole Fredrik Dæhli
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl
8 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -26 000 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -45 000
Bjørnemyr Tore 2160 1 Plass 71 000
4 år LYSBRUN H v.Horgen Tore G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 07 / 3 2100 35,0 17
e. Bjørnemyr Fresa v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 9 2180 32,8 P
Stall Tore På Sporet G. Gundersen Bjerke Travbane 12/7 - 20 / 3 1660 47,7 g B
G. Gundersen Andreas Opheim (T) O. Kjenner Momarken Travbane 19/5 - 22 / 4 2160 47,6 B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -4 -52 000
Voje Faksa 2 Plass 52 000
4 år SVART HP v.Hellin Faxen L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 08 / 5 2120 35,4 144
e. Voje Lykka v. Lykkebron* G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 07 / 4 2100 36,6 g 58
Stall Bøhæringane, Bø I Telemark G. Flåten Jarlsberg Travbane P 03/8 - 21 / 6 2120 36,0 P
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 03/11 - 21 / 2 2100 53,0 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
10 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 3 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 5 2100 br a 335
e. Langaard Tiril v. Braute A. Stensen Biri Travbane 2 24/8 - 09 / 6 2100 36,9 183
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll A. Rasmussen Biri Travbane 3 10/8 - 08 / 8 2100 40,0 320
B. Steinseth Brynjulf Bjørge B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 8 2100 38,8 g 452
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Rasmussen Biri Travbane P 15/6 - 20 / 8 2120 41,6 P
11 2019: -3 -1 -1 -1 -0 -25 000 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -23 000
Pinsleterna 4 Plass 48 000
4 år BRUN HP v.Lex Lodney O. Østre Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 07 / 13 2120 35,8 g 133
e. Engas Vesla v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 07 / 5 2100 35,1 314
Jon Harald Berge-Mona Berge M. Sørvik Klosterskogen Travbane 8 16/8 - 08 / 11 2100 40,5 g 320
O. Østre Jon Harald Berge D. Dalen Jarlsberg Travbane - 05/7 - 08 / 6 2100 dg 897
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 4 2100 39,9 g 840