<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:15 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -9 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Thai M. Out 2140 1 Plass 46 000
6 år SVART HP v.Muscles Yankee* (US) L. Løkken Forus Travbane 6 02/5 - 02 / 12 2060 20,1 354
e. Lass Chance (US) v. Andover Hall* (US) K. Handeland Bergen Travpark 0 20/4 - 05 / 4 2100 19,9a 65
Torleif Sør-Reime /Finsland T. Erga Forus Travbane 3 07/3 - 07 / 3 2060 18,2 58
D. Dalen Anne Catrine Kleveland (B) T. Erga Forus Travbane 1 21/2 - 10 / 4 2060 18,6 28
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 3 12/2 - 02 / 2 2140 18,5 126
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myamazingdream 2 Plass 0
3 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) E. Høitomt Forus Travbane 04/9 - 25 / 2 1600 27,6 B
e. Ata Malinga v. Ata Star L.* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 12/8 - 24 / 1 2140 26,4 B
Ernst Karlsen-Wenche O. Gudmestad
E. Høitomt Ernst Karlsen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -44 000 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -6 000
Etne Spretten 2160 1 Plass 50 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin
e. Kleppe Åse v. Alm Viktor
Svein Kåre Kaldheim /Etne
Ø. Tjomsland
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
4 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -17 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -11 000
Direktør Ribe 2 Plass 28 000
4 år SVART H v.Norheim Svenn A. Berås Sørlandets Travpark 13/8 - 24 / 4 1640 56,5 g B
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor A. Berås Sørlandets Travpark 06/8 - 22 / 4 1660 57,3 g B
Øyvind Ribe /Nedenes
A. Berås Øyvind Ribe
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Øygard Jakson 3 Plass 0
4 år BRUN H v.Voje Faks A. Berås Sørlandets Travpark 22/10 - 24 / 1 2140 56,3 B
e. Påls Tina v. Elding A. Berås Sørlandets Travpark 20/8 - 24 / 4 2160 58,5 g B
Tor Einar Kornbrekke /Birkeland
L. Kolle Tor Einar Kornbrekke
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
6 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -18 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -6 000
Grude Tilla 4 Plass 24 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn
e. Toronita v. Dublan
Lustberget AB
P. Kals Øystein Tjomsland (T)
Gull M/rødt sidefelt og ermer.
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -2 -2 -0 -43 000
Jærvsø Troll 5 Plass 109 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 02/9 - 08 / 5 2100 28,7ar 88
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane 3 23/8 - 07 / 2 2100 28,0a 192
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Bjerke Travbane - 14/8 - 03 / 11 2100 dp a 36
J. Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane 2 31/7 - 04 / 5 2100 29,7a 149
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Kongsvinger Travbane 3 05/7 - 04 / 7 1600 28,6a 268
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -0 -1 -3 -3 -26 000
Rise Kongen 6 Plass 32 000
5 år MØRKBR V v.Prins Juventus O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 5 2100 33,3arg 75
e. Rise Stjerna v. Troll Kos V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 11/9 - 07 / 1 2140 31,7 200
Ann May Sveinungsen-Thorleif Tharaldsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 8 25/8 - 08 / 11 2160 37,3 g 72
A. Sveinungsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 29/7 - 08 / 8 2160 33,2 g 48
Lysblå m/hvit hestesko & stjerner O. Østre Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 08 / 2 2100 33,7 30
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Triara Valo 7 Plass 164 500
10 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) G. Gundersen Drammen Travbane 0 10/4 - 06 / 8 2120 br 744
e. Dags Elen v. Elding A. Wright Drammen Travbane 0 19/3 - 04 / 13 2140 br g 751
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad J. Landaas Bergen Travpark 0 08/12 - 01 / 9 2120 34,3 420
A. Juklerød Stine Hansen Juklerød (A) J. Landaas Bergen Travpark 0 01/12 - 04 / 10 2100 33,0a 217
Hvit m/rosa sidefelt og todelt erm. G. Tollefsen Forus Travbane 11 19/12 - 06 / 10 2080 32,7 g 1475