<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
KONGSBERG TRAVSELSKAPS LØP
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 POENG. SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 90.001 - 150.000 kr med høyest 800 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-7 Plass : 5-9-7

1 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2017: -13 -3 -5 -1 -2 -79 976
Aner Ikke 2100 1 Plass 96 976
6 år MØRKBR V v.Voje Faks Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 04 / 4 1700 27,0ar 140
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 06/3 - 02 / 11 2140 31,4ar 143
Helge Nielsen-Ane Ch. Moe Nielsen Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 13/2 - 03 / 3 2140 31,0a 114
Å. Tengsareid Lars M. Søvik (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 09/12 - 05 / 9 2100 dg ar 35
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 29/10 - 05 / 8 2140 34,2ag 29
2 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 2 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus E. Høitomt Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 11 1700 30,9ag 483
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 9 1609 br ag 700
Silje T. Heistad-Helge Heistad A. Valstad Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 02 / 1 1700 31,8a 434
E. Høitomt Helge Heistad A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 08/2 - 04 / 4 2100 33,6a 494
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 29/1 - 02 / 1 2100 34,3a 284
3 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -25 -0 -0 -3 -9 -44 000
Hof Blesen 3 Plass 111 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 2 2140 35,2 g 472
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 0 03/10 - 01 / 4 2160 32,0 403
Eivind Gravdal /Hof M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 03 / 4 2100 br g 381
E. Gravdal E. Gravdal Momarken Travbane 0 23/9 - 04 / 7 2140 34,4 g 311
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 12 2120 32,3 g 2008
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 4 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 14/10 - 02 / 5 2100 30,6a 168
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Bjerke Travbane 7 19/9 - 05 / 13 2160 30,2 284
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 3 2160 30,8 g 139
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 05 / 7 2120 31,3 79
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 06 / 3 2100 31,0a 98
5 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 5 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Bjerke Travbane 3 17/10 - 04 / 3 2100 29,2a 679
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 4 2140 33,0a 198
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 5 2120 30,1 238
H. Eggen Eivind Gravdal (T) H. Eggen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 11 2100 31,4a 562
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 5 1700 29,6ag 85
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -3 -17 491
Julie 6 Plass 126 762
7 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 04 / 5 2140 32,2 284
e. Dolly Vilja v. Elding H. Horpestad Drammen Travbane 0 06/9 - 05 / 2 2100 30,8a 311
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle H. Horpestad Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 06 / 1 2100 32,1a 768
T. Solberg Lars-Arne Larsen H. Horpestad Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 02 / 5 2100 31,1 337
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm H. Horpestad Drammen Travbane 2 26/7 - 03 / 2 2100 29,8a 405
7 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 7 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Kolle Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 2 1700 26,9ag 238
e. Høgda Vesla v. Elding M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 03 / 3 2100 29,1a 64
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen M. Gundersen Drammen Travbane 3 06/9 - 05 / 5 2100 29,2a 135
M. Gundersen Bjørn Gustavsen M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 06 / 12 2100 32,3ag 193
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame D. Dalen Drammen Travbane 5 16/8 - 03 / 6 2100 31,0 197
8 2018: -18 -2 -2 -1 -7 -94 567 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -50 359
Alm Malabar 8 Plass 144 926
4 år SVART H v.Moe Odin J. Mjølnerød Momarken Travbane - 02/10 - 04 / 3 1640 dg a 86
e. Alm Monsun v. Storm Jo J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 02 / 6 1609 30,1ag 30
Beate Halvei Klomstad /Melhus O. Kjenner Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 10 2100 30,6ag 67
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 19/8 - 07 / 4 2160 29,8 19
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bollnäs 3 09/8 - 10 / 7 2160 28,8 196
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -9 -58 000
Brenne Brunett 9 Plass 153 500
8 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Biri Travbane 3 19/10 - 02 / 1 1609 27,5a 577
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 5 2140 30,7 369
Wenche Hole-Svein Hole V. Hop Drammen Travbane 4 27/9 - 03 / 7 1700 28,6a 85
V. Hop Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 02 / 7 1609 29,6a 144
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 5 2100 28,7a 308
10 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 10 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 28/9 - 03 / 5 2100 31,3 290
e. Trydals Tea v. Schuvar G. Austevoll Momarken Travbane 4 23/9 - 04 / 5 2140 30,6 369
Hanne E. Ellefsrud /Gran G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 02 / 1 1609 30,2ag 253
O. Østre Eivind Gravdal (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 3 2100 29,8a 505
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Austevoll Drammen Travbane 0 06/9 - 05 / 3 2100 31,6a 275