<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
FISKUM PLATE & SVEIS LØP
DELINGSLØP SPESIAL - MAX 800 POENG
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 550.001 kr., 40 m. ved 860.001 kr.
For 3-15-årige minst 400.000 kr med høyest 800 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-9 Plass : 3-2-9

1 2019: -8 -2 -2 -2 -2 -192 000 2018: -10 -2 -0 -0 -4 -101 500
Trø Hera 2100 1 Plass 798 777
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Jarlsberg Travbane - 28/9 - 01 / 3 1609 dg a 162
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Sørlandets Travpark 0 24/3 - 03 / 5 2160 26,8 221
Stall Trø Hera E. Høitomt Bjerke Travbane 6 14/3 - 08 / 11 2160 28,0 40
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane - 24/2 - 06 / 6 2160 dg 29
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane 1 07/2 - 03 / 10 2140 25,9 113
2 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 2 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane 6 30/9 - 05 / 7 1609 26,3ag 193
e. Lannem Stjerna v. Braute E. Høitomt Momarken Travbane - 23/9 - 01 / 2 2140 dg a 224
Horni AS-Hans Kristian Hoel E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/10 - 04 / 4 2100 30,3a 72
E. Høitomt Alf Stordal (T) T. Solberg Biri Travbane 0 02/6 - 07 / 7 2120 27,5 45
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Borg Årjäng 7 22/5 - 07 / 1 2140 26,5 139
3 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -36 000 2018: -20 -3 -3 -3 -5 -153 000
Maks Mollyn 2120 1 Plass 711 500
9 år MØRKBR V v.Bork Odin J. Bjerring Bjerke Travbane 2 17/10 - 05 / 3 1609 24,2ag 51
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten J. Bjerring Biri Travbane 3 05/10 - 05 / 8 1609 25,6a 69
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 01 / 1 1609 24,9a 18
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 8 1609 24,5a 257
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 06 / 6 2100 24,9a 61
4 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -71 000 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -18 473
Moe Tjalve 2 Plass 729 973
6 år BRUN H v.Voje Faks E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 10/10 - 08 / 4 2140 25,8 g 259
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Bergsåker 0 28/9 - 09 / 6 2640 27,3a 104
Morten Langli /Oslo J. Eilertsen Arvika 0 06/7 - 03 / 8 2520 br g 257
E. Rennesvik Andreas Opheim (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 20/6 - 08 / 1 2100 25,6a 298
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Gundersen Gävle 0 29/3 - 06 / 8 2640 27,1 g 109
5 2018: -17 -0 -3 -3 -3 -96 400 2017: -12 -2 -0 -1 -7 -66 500
Vassbø Fakse 3 Plass 862 065
10 år BRUN V v.Fakse* (S) A. Robertsen Biri Travbane 3 13/10 - 02 / 10 1640 25,4 132
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 03 / 9 1700 25,5a 140
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen T. Solberg Bjerke Travbane 0 12/9 - 06 / 3 2100 25,8a 382
T. Solberg Erik Killingmo (T) C. Jepson Gävle 0 18/8 - 03 / 10 1660 24,8 53
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Linderoth Rättvik 5 04/8 - 08 / 10 1640 22,5 1500
6 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -25 859 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 2140 1 Plass 1 832 593
12 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Färjestad 4 15/10 - 10 / 6 2680 24,1 96
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 5 26/9 - 08 / 13 2160 24,2 507
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Biri Travbane 2 31/8 - 07 / 9 2140 24,7 69
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 7 2100 24,6ag 473
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 9 2160 27,5 P
7 2018: -10 -0 -1 -0 -4 -24 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gonagas 2 Plass 1 234 521
14 år SVART H v.Ulsrud Igel M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 03 / 3 1700 26,4a 206
e. Heidina v. Ilmin S. Løvvold Biri Travbane 0 27/7 - 12 / 10 1640 27,6 151
Tonje Kristine Minge /Skreia Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 20/7 - 06 / 8 1140 24,0a 227
M. Gundersen Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 29/6 - 06 / 8 1609 25,2a 112
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 12/6 - 06 / 5 2180 25,0 187
8 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 3 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 10/10 - 08 / 10 2160 24,2 255
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/8 - 05 / 4 2160 dg 68
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Bjerke Travbane 5 04/8 - 03 / 3 3140 26,9 268
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 25/7 - 07 / 3 2140 25,0 41
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Sørlandets Travpark 0 11/7 - 07 / 4 1609 22,8a 75
9 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 4 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 10/10 - 08 / 12 2160 24,6 123
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 23/8 - 01 / 8 2180 dg 37
Morten Langli /Oslo O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 08/8 - 06 / 8 1660 25,4 58
O. Mikkelborg M. Gundersen Sørlandets Travpark 4 21/7 - 07 / 7 2140 24,4a 162
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl R. Skoglund Bergsåker 0 05/7 - 04 / 12 1640 22,8a 106