<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
KONGSBERG TRAVSELSKAPS TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-5 Plass : 10-7-5

1 2019: -12 -1 -0 -0 -6 -23 995 2018: -10 -0 -0 -1 -3 -10 491
Briskeby Stjernen 2100 1 Plass 37 986
5 år BRUN V v.Moe Odin G. Austevoll Årjäng - 07/10 - 01 / 5 2140 dg 461
e. Briskebyrappa v. Rappfot O. Østre Biri Travbane - 09/3 - 08 / 5 2100 dg 394
Børre Knutsen /Bodø O. Østre Drammen Travbane 12 20/12 - 07 / 9 2100 44,5 g 185
O. Østre Merete Viksås O. Østre Momarken Travbane - 05/12 - 08 / 3 2140 dg 107
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Drammen Travbane 6 17/10 - 07 / 1 2100 40,9 95
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -11 500
Kringlers Tor 2 Plass 13 500
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) G. Austevoll Biri Travbane 8 06/4 - 08 / 7 2120 39,9 63
e. Vikenmai v. Spang Best G. Austevoll Biri Travbane 3 23/3 - 07 / 12 2100 37,9 119
Elin Andersgård Helle-Terje Helle Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 15/9 - 20 / 4 2120 39,3 P
G. Austevoll Elin Andersgård Helle H. Skiaker Biri Travbane 09/9 - 21 / 7 2120 59,6 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Skiaker Biri Travbane 02/9 - 23 / 2 2100 56,8 B
3 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 3 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Sørvik Momarken Travbane - 09/10 - 09 / 1 2140 dg 565
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) M. Sørvik Jarlsberg Travbane - 28/9 - 04 / 5 2100 dg 646
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 07 / 7 2100 39,9 g 508
M. Sørvik H. Holm Biri Travbane 0 31/8 - 01 / 2 2100 40,2 rg 668
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek H. Holm Kala Landbane - 12/8 - 04 / 7 1900 dg 198
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -20 000
Land Mann 2120 1 Plass 39 000
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane N 16/8 - 20 / 2 2100 41,0 r N
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Klosterskogen Travbane - 09/4 - 03 / 4 2100 dg 199
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 3 2140 dg 208
D. Dalen Hans Landsverk D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 02/11 - 07 / 1 2100 34,4 96
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 27/10 - 08 / 5 2100 36,7 224
5 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -102 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -24 000
Alfa Betty 2 Plass 126 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 07 / 3 2100 34,2a 43
e. Skog Morte v. Sjefen L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 28/9 - 04 / 4 2100 34,5 53
Erik Solberg-Bengt Solberg E. Hauge Bergen Travpark - 06/9 - 01 / 4 2100 dg 183
Å. Tengsareid Erik Solberg E. Hauge Bergen Travpark P 30/8 - 22 / 2 2100 39,7 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Jarlsberg Travbane 17/11 - 21 / 3 2120 51,8 B
6 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -12 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000
Valle Bris 3 Plass 16 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 8 17/8 - 03 / 12 2120 34,1 g 61
e. Ødelistjerna v. Pål Even A. Stensen Biri Travbane - 29/6 - 08 / 14 2120 dg 97
Steinar Nygård-Andreas S. Nygård A. Stensen Biri Travbane 1 15/6 - 02 / 1 2100 35,6 28
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 3 2100 br rg 161
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane 4 15/12 - 08 / 7 2100 34,4 199
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -1 -1 -2 -32 491
Bokli Odin 2140 1 Plass 32 491
4 år BRUN V v.Odins Eld V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/10 - 08 / 4 2120 35,0 g 113
e. Bokli Rikka v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/8 - 03 / 14 2160 dg 163
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Årjäng 0 07/8 - 08 / 7 2160 33,9 g 51
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 07 / 6 2100 35,0 24
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane P 09/7 - 22 / 7 2120 36,1 P
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -8 -22 500
Brauti Line 2 Plass 44 500
9 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane 0 05/10 - 08 / 1 2100 34,5 713
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane - 08/6 - 08 / 13 2140 dg 1135
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Biri Travbane - 18/5 - 04 / 9 2120 dg 897
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Biri Travbane 4 11/5 - 04 / 3 2120 35,7 1010
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Magnor Travbane 4 01/5 - 06 / 7 2040 34,7 448
9 2019: -6 -1 -2 -2 -0 -42 000 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -18 000
Tåga Prinsen (S) 3 Plass 60 000
5 år BRUN V v.Moe Svarten J. Bjerring Biri Travbane - 19/10 - 04 / 1 2100 g5 33
e. Gomnes Terna v. Alm Viktor J. Bjerring Bjerke Travbane 3 15/8 - 09 / 3 2140 32,1 122
Gisle Vold /Sandnes J. Bjerring Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 4 2140 32,0 217
J. Bjerring J. Bjerring Sørlandets Travpark - 01/7 - 08 / 9 2160 g4 22
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 08 / 4 2100 32,3 205
10 2018: -6 -3 -1 -0 -2 -54 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000
Spang Ole 4 Plass 61 000
4 år MØRKBR V v.Moe Odin H. Holm Biri Travbane 4 13/7 - 08 / 11 2140 35,2 29
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo T. Solberg Momarken Travbane 2 06/3 - 07 / 7 2140 33,6 g 17
May Viola Karlsen /Hamar T. Solberg Biri Travbane 4 23/2 - 08 / 5 2100 34,9 g 21
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Biri Travbane 2 10/11 - 08 / 2 2100 34,0 g 18
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 5 2140 35,7 P
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -23 023
Balder Tøffen S.K.* 5 Plass 56 288
7 år MØRKBR V v.H.G. Balder P. Thuresson Åmål 5 14/10 - 02 / 3 2100 33,0 g 333
e. Spikelin v. Spikeld P. Thuresson Momarken Travbane 4 02/10 - 02 / 1 2160 33,1 573
Sverige P. Thuresson Momarken Travbane 6 23/9 - 08 / 1 2160 33,4 415
P. Thuresson P. Thuresson Årjäng 6 07/9 - 08 / 9 2160 33,8 g 1135
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Kala Landbane 0 12/8 - 03 / 3 1900 37,1 g 715