<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte hingster og vallaker høyest 30.000 kr. Også for 3-årige norskfødte hopper høyest 40.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-9 Plass : 3-8-9

1 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -18 000 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -42 000
Joey Krobak 2140 1 Plass 60 000
4 år SVART HP v.Ens Snapshot (US) R. Wiig Forus Travbane 0 25/9 - 09 / 2 2040 23,8 g 27
e. Aqua Symphony v. Chipmate* (US) R. Wiig Forus Travbane 5 15/9 - 02 / 1 2040 20,3ag 63
Kristine Sørensen-Enok Antonsen R. Wiig Forus Travbane 1 14/8 - 08 / 1 2040 18,8 26
G. Mikkelsen Rune Wiig (T) P. Buer Forus Travbane P 24/7 - 22 / 3 2040 20,6 P
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -17 000
Orlando G.M. 2 Plass 17 000
4 år RØD H v.Orlando Vici (FR) T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 07 / 7 2100 18,4a 42
e. Nyssia Va Bene v. Steinlager (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 07 / 9 2100 20,2ag 30
Team Lorden T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 08 / 2 2100 22,4 g 53
T. Solberg Bjørn Larsen (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 8 03/8 - 08 / 6 2100 19,8a 120
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek B. Larsen Jarlsberg Travbane P 18/6 - 24 / 2 2100 22,0 g P
3 2019: -4 -1 -2 -0 -0 -61 000 2018: -11 -2 -0 -1 -4 -93 000
Ithinkiama Genius 3 Plass 154 000
4 år BRUN H v.Pastor Stephen (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 03/10 - 02 / 5 2100 16,7a 364
e. My Taurus Girl (US) v. Sir Taurus* (US) M. Gundersen Forus Travbane - 15/9 - 02 / 7 2040 dg a 53
Stall Hestehoven E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/8 - 06 / 8 2100 16,3ag 354
Å. Tengsareid Lage Rosten (B) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 12/8 - 03 / 2 2140 17,9a 116
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane - 06/6 - 01 / 10 2140 dg 216
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -5 -1 -2 -0 -2 -36 000
S.J.'s Photostar 4 Plass 39 500
4 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) T. Erga Forus Travbane 2 16/10 - 01 / 1 2040 19,9 14
e. Spenda Star v. Express Ride* (US) T. Erga Bergen Travpark 1 11/10 - 01 / 3 2100 21,0 14
Marit Erga /Orre T. Erga Forus Travbane P 25/9 - 20 / 1 2040 19,5 P
T. Erga T. Erga Forus Travbane 12/9 - 02 / 5 2040 28,0 B
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 27/6 - 24 / 1 2040 26,7 B
5 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -0 -2 -1 -5 -58 500
New Action 5 Plass 64 500
4 år BRUN HP v.Quite Easy (US) K. Handeland Forus Travbane 3 15/9 - 02 / 5 2040 18,2a 365
e. New Cowboyland (DK) v. Action Hall* (US) K. Handeland Sørlandets Travpark 0 12/8 - 03 / 3 2140 19,3a 103
Bengt Fjellheim Olsen-Marit Fjellheim Olsen K. Handeland Forus Travbane 2 31/7 - 01 / 1 2040 18,9 28
K. Handeland K. Handeland Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 07 / 10 2100 18,7 469
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. K. Handeland Forus Travbane P 26/6 - 21 / 1 2040 20,3 P
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -22 000
First Action 6 Plass 22 000
4 år BRUN V v.Super Arion E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 22/9 - 04 / 6 2140 21,6ag 40
e. Psycho Extreme (DK) v. Armbro Kaiser* (US) P. Kals Sørlandets Travpark 5 25/8 - 01 / 7 2140 19,1a 176
Ivana Divic /Grimstad P. Kals Bjerke Travbane 7 08/8 - 09 / 1 2100 18,0a 603
P. Kals Ivana Divic P. Kals Sørlandets Travpark 4 20/7 - 03 / 1 2140 18,5a 700
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark - 11/7 - 09 / 2 2140 dg a 472
7 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Thunderstorm 7 Plass 5 000
3 år BRUN H v.Thai Tanic T. Sør-Reime Sørlandets Travpark P 01/7 - 20 / 2 2140 22,2 P
e. Thunder Lady v. Lindy's Super Kick (US) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 25/6 - 20 / 1 2140 29,3 B
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Forus Travbane 01/6 - 24 / 3 1600 30,6 B
D. Dalen Anne Catrine Kleveland (B)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
8 2019: -3 -2 -0 -1 -0 -35 000 2018: -7 -1 -2 -1 -0 -47 333
I.D. Ownersdestiny 8 Plass 82 333
4 år BRUN H v.Main Wise As* (IT) G. Stenberg Jarlsberg Travbane 2 12/10 - 02 / 10 2100 16,9a 20
e. Jim's Girl (US) v. Malabar Man* (US) G. Stenberg Årjäng 3 07/10 - 03 / 2 2140 17,9 35
Stall Nordbytraver'n G. Stenberg Bjerke Travbane 1 20/9 - 02 / 6 2100 18,3a 20
G. Stenberg G. Stenberg Bjerke Travbane 0 25/7 - 09 / 3 2140 br g 19
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 07 / 11 2100 br g 46
9 2019: -8 -2 -1 -2 -3 -89 206 2018: -7 -1 -1 -1 -2 -43 000
Siberian Justice 9 Plass 132 206
4 år BRUN V v.Classic Photo (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 03/10 - 09 / 1 2140 18,1 14
e. Justeen Hall (US) v. Victory Dream* (US) M. Høitomt Forus Travbane - 15/9 - 02 / 6 2040 dg a 19
Marius Høitomt-Rita Blomquist M. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 08 / 8 2100 16,8a 87
E. Høitomt Marius Høitomt (T) M. Høitomt Jarlsberg Travbane P 11/6 - 23 / 2 2100 20,2 g P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek