<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
TROLL KOS' LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-9 Plass : 3-4-9

1 2018: -17 -2 -3 -1 -3 -67 000 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -7 000
Dag Eldmi 1609 1 Plass 100 000
7 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 02 / 1 2100 31,0a 302
e. Dag Mi v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/10 - 01 / 5 2160 31,9 110
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad D. Dalen Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 1 2140 30,7 g 147
D. Dalen Arild Berås (T) D. Dalen Bjerke Travbane - 03/9 - 03 / 5 2100 dg a 62
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Sørlandets Travpark - 25/8 - 05 / 5 2160 dg 65
2 2018: -13 -0 -0 -1 -8 -36 000 2017: -17 -0 -0 -3 -8 -41 500
Lille Senumsprinsen 2 Plass 167 000
8 år BRUN V v.Ridder Prinsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 06/10 - 01 / 8 2160 28,4 620
e. Granli Lill v. Braute V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 11/9 - 06 / 9 2160 29,3 713
Thore Smith-Marit Hellekjær Smith J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 14/6 - 05 / 7 2140 33,3a 993
V. Tjomsland Thore Smith J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 28/4 - 03 / 6 2140 30,4a 636
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame M. Solås Sørlandets Travpark 7 15/4 - 02 / 8 2160 29,5 184
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -11 -0 -0 -0 -208 000
Lesja Odin 3 Plass 220 000
6 år BRUN V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 06/10 - 01 / 10 2160 26,3 11
e. Spik Tara v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/9 - 03 / 3 1609 26,6a 10
Frithjof Riis /Trondheim Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 11/9 - 07 / 7 2200 27,5 11
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/8 - 05 / 10 2160 28,1 13
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. G. Gundersen Bjerke Travbane 1 15/3 - 05 / 7 2100 30,9a 11
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -3 -1 -1 -3 -75 850
Harald 4 Plass 157 850
6 år BRUN V v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 9 2100 34,6a 250
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Jarlsberg Travbane 5 24/5 - 02 / 2 1609 26,5a 30
Stall AnBeRa O. Østre Bjerke Travbane - 16/5 - 05 / 5 1609 dg a 55
L. Kolle Jenny Thygesen (T) O. Østre Bjerke Travbane 5 09/5 - 02 / 9 2160 29,0 g 120
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Nilsen Åmål 0 01/5 - 05 / 12 2100 32,3 g 73
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -0 -1 -2 -22 000
Veels Shanti 5 Plass 172 685
6 år GRÅSVART HP v.H.G. Balder H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 03 / 6 2100 29,8 r 1116
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll E. Kristiansen Drammen Travbane 5 05/12 - 01 / 3 2100 30,5a 185
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu E. Kristiansen Klosterskogen Travbane 9 09/11 - 05 / 9 2120 30,6 647
H. Tvedt Ellen Kristiansen (A) E. Kristiansen Drammen Travbane 0 30/10 - 05 / 11 1700 31,9a 372
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek G. Austevoll Momarken Travbane 0 13/4 - 06 / 8 2140 br a 529
6 2018: -23 -1 -5 -4 -7 -106 000 2017: -13 -0 -1 -1 -7 -39 000
Vestpol Il 6 Plass 203 000
6 år BRUN V v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 0 07/10 - 05 / 4 2040 29,3 200
e. Vestpol Emily v. Järvsöviking* (S) P. Erga Forus Travbane 3 25/9 - 05 / 2 2040 28,0 339
Stall Jorunn Å Dei T. Erga Forus Travbane 0 15/9 - 03 / 1 2040 29,2 261
T. Erga M. Erga Forus Travbane 2 04/9 - 09 / 12 2060 29,9 121
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl M. Erga Forus Travbane 2 21/8 - 03 / 3 2040 29,3 82
7 2018: -15 -0 -1 -2 -7 -45 991 2017: -21 -0 -1 -0 -11 -42 000
Eilert 7 Plass 174 191
7 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Drammen Travbane - 27/9 - 03 / 3 1700 dg a 94
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Romme 0 14/9 - 03 / 12 1640 30,4ag 349
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 9 2100 28,5a 573
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 07 / 6 1700 29,1a 47
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 02 / 8 2100 27,9a 486
8 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -20 000 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 8 Plass 142 000
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Drammen Travbane 4 04/10 - 04 / 3 1700 29,4a 311
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 6 21/9 - 02 / 2 1609 29,7a 248
Maria Andreassen-Line Sleveland Persson V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/9 - 05 / 2 2100 dg 880
O. Østre Maria Andreassen (P) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 6 2100 32,4ag 137
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 03 / 4 2100 30,4a 261
9 2018: -5 -0 -2 -2 -1 -29 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Willdin 9 Plass 140 000
7 år SVART V v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 3 24/6 - 02 / 8 2180 28,4 rg 120
e. Willvina v. Atom Vinter L. Kolle Sørlandets Travpark 3 14/6 - 05 / 9 2140 29,4ag 94
Tor Odd Fidjestøl-Gerda W. Fidjestøl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 28/4 - 03 / 9 2140 29,7a 71
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 6 24/3 - 07 / 11 2160 29,3 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Sørlandets Travpark 2 11/3 - 04 / 6 2160 30,3 g 31
10 2018: -22 -5 -4 -2 -7 -163 000 2017: -6 -0 -1 -0 -4 -33 000
Misi Ø.K. 10 Plass 196 000
4 år SVART HP v.Spydermann Ø.K. B. Øksnevad Forus Travbane 4 16/10 - 06 / 10 2100 28,8 43
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin B. Øksnevad Bergen Travpark 3 04/10 - 06 / 3 2100 30,2 g 30
Stall Davenskø B. Steine Bergen Travpark 1 20/9 - 07 / 7 2140 30,7 20
B. Øksnevad B. Øksnevad Bjerke Travbane 10 09/9 - 04 / 6 2100 27,8a 620
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Bjerke Travbane 3 27/8 - 03 / 7 2100 28,3a 173
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -55 000
Kile Balder 11 Plass 158 133
7 år SVART H v.Feseth Lynet T. Solberg Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 5 1640 29,8ag 52
e. Kile Turid v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 12/8 - 01 / 7 1609 28,1a 80
Synøve Tvedt Andersen /Skien G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 21/7 - 05 / 7 2140 29,3 284
Å. Tengsareid Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 04 / 6 1600 26,3a 177
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 18/6 - 03 / 10 2100 30,5a 207