<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
LONA TROLLS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr., 40 m. ved 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-4 Plass : 6-7-4

1 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eidsnes Juni 2140 1 Plass 10 000
7 år SVART HP v.Krageboen D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 07 / 4 2100 br 122
e. Troll Gro v. Rigel Jo S. Juklerød Jarlsberg Travbane - 02/9 - 02 / 3 2100 dg 1118
Stine Hansen Juklerød-Rune Hansen S. Juklerød Sørlandets Travpark P 25/8 - 20 / 5 2160 38,7 P
S. Juklerød S. Juklerød Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 07 / 7 2100 44,1 259
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Sørlandets Travpark P 08/4 - 20 / 6 2160 41,9 g P
2 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Vingårds Elvira 2 Plass 15 000
5 år SVART HP v.Lome Elden R. Wiig Forus Travbane 8 14/8 - 07 / 4 2040 36,0 379
e. Vingårds Viktoria v. Torpa Carl* K. Handeland Forus Travbane 7 17/6 - 02 / 8 2060 37,3 322
Terje Tengsareid-Torstein Tengsareid Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 8 26/5 - 08 / 2 2140 39,8 g 152
Å. Tengsareid Torstein Tengsareid Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 04/5 - 20 / 10 2120 37,5 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 08/11 - 22 / 1 1600 57,6 B
3 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -29 500 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -33 000
Åsa O.K. 3 Plass 62 500
4 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 04 / 7 2100 34,1 g 63
e. Torpa Kry v. Moe Odin J. Dagsvold Sørlandets Travpark - 25/8 - 08 / 1 2140 dg 438
Vidar Wilson-Mette Holm Wilson J. Dagsvold Sørlandets Travpark P 29/7 - 20 / 3 2160 35,9 P
H. Tvedt Vidar Wilson H. Tvedt Bjerke Travbane 23/8 - 20 / 3 1660 53,0 g B
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 09/8 - 20 / 3 1640 54,4 g B
4 2018: -3 -1 -1 -1 -0 -22 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Magnums Philiokus 4 Plass 22 000
4 år SVART V v.Briskeby Philip Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 22/9 - 08 / 3 2140 34,2 14
e. Trø Vesla v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 11/9 - 20 / 2 2140 34,0 P
Odd Jomisko-Gro M. Sletnes G. Austevoll Drammen Travbane 11/10 - 21 / 3 1720 49,9 B
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) G. Austevoll Drammen Travbane 13/9 - 22 / 3 1700 54,9 B
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame
5 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Kayaks Minn Dott 5 Plass 12 000
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 7 22/9 - 08 / 4 2160 37,7 g 660
e. Minn Stjerna v. Minpil P. Johannessen Sørlandets Travpark - 20/7 - 10 / 2 2140 dg a 1053
Grete Cecilie Hansen /Finsland P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 01/7 - 08 / 3 2140 39,1 g 346
E. Høitomt Anne Catrine Kleveland (B) P. Johannessen Jarlsberg Travbane 7 25/6 - 09 / 1 2100 35,1 442
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Johannessen Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 8 2100 dg 739
6 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -7 -3 -1 -1 -1 -49 000
Vikingrappen 2160 1 Plass 57 000
6 år SVARTBRUN V v.Järvsöviking* (S) T. Mjøen Leangen Travbane - 11/6 - 04 / 2 2140 dg r 17
e. Nordlirappa v. Nordli Svarten A. Solhus Leangen Travbane 2 16/4 - 02 / 1 2140 34,7 27
Steinar Nordengen /Nordre Toten R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 05/3 - 08 / 2 2140 36,6 30
Ø. Tjomsland A. Solhus Leangen Travbane P 26/2 - 20 / 5 2160 35,4 P
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. A. Solhus Leangen Travbane 28/6 - 20 / 6 1660 59,0 g B
7 2019: -8 -0 -0 -3 -4 -30 000 2018: -8 -2 -3 -0 -3 -55 500
Lille Odin 2 Plass 85 500
9 år SVART V v.Moe Odin H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 02 / 1 2100 31,1a 72
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 6 25/8 - 08 / 7 2160 32,5 g 190
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 1 16/8 - 08 / 2 2100 34,8 65
H. Tharaldsen H. Tharaldsen Sørlandets Travpark P 01/7 - 20 / 7 2160 34,5 g P
rød m/grønne ermer + reklame G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 24/6 - 24 / 7 1660 47,1 g B
8 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Orion 3 Plass 15 000
3 år BRUN V v.Spikeld J. Eriksen Forus Travbane 5 07/10 - 08 / 12 2080 36,7 g 538
e. Brazze Edel v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 01/10 - 08 / 1 2120 37,5 416
Solveig K. Eriksen /Aksdal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 29/7 - 08 / 2 2140 36,7 g 95
J. Eriksen J. Eriksen Klosterskogen Travbane 8 16/7 - 07 / 8 2100 37,0 g 44
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 09 / 3 2100 br 28
9 2019: -7 -0 -3 -1 -1 -30 000 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -30 000
Karl Gustav Ø.K. 4 Plass 60 000
5 år SVART V v.Tomdin Ø.K. G. Mikkelsen Forus Travbane 7 25/9 - 02 / 6 2040 35,1 g 377
e. Spødå Ø.K. v. Spikeld G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 11/9 - 07 / 4 2140 33,7 g 181
Stall Brit Elin - Emil - Gunnar G. Mikkelsen Forus Travbane 0 04/9 - 05 / 4 2040 33,9 g 220
G. Mikkelsen Brit Elin Oftedal (B) O. Storetvedt Bergen Travpark - 30/8 - 03 / 7 2120 dg 105
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 0 21/8 - 08 / 3 2040 37,2 g 47
10 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -3 -1 -0 -0 -1 -14 500
Vimse Ronny 2180 1 Plass 24 500
4 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Bjerke Travbane 5 10/10 - 09 / 7 2160 34,1 135
e. Vimsella v. Spikeld T. Sør-Reime Forus Travbane 9 14/8 - 07 / 13 2060 35,6 336
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 5 1700 32,5a 201
D. Dalen Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 8 20/7 - 10 / 5 2140 33,7a 279
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 7 01/7 - 08 / 12 2160 33,8 194