Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
SUNBEAM R's LØP - SPRINTJAKT
SPRINTJAKT
Varmblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 265.001 kr.
For alle 3-12-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-4 Plass : 7-5-4

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -14 -2 -3 -3 -1 -84 000
Springlove 1600 1 Plass 249 500
7 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 03/10 - 06 / 1 1609 13,4a 84
e. Silvia Royal v. Silver Pine* (US) K. Kvasnes Biri Travbane 3 16/9 - 01 / 1 1609 14,1a 42
Roger Bergestuen /Follebu A. Valstad Bjerke Travbane 3 07/9 - 02 / 2 2100 15,6a 64
K. Kvasnes Roger Bergestuen H. Kolle Biri Travbane 1 24/8 - 04 / 6 2100 15,9a 111
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Finsand Drammen Travbane 4 11/8 - 02 / 1 2100 16,7a 128
2 2019: -3 -0 -0 -2 -0 -40 474 2018: -14 -1 -3 -2 -5 -194 500
Pebbe Simoni (DK) 1620 1 Plass 1 960 039
12 år BRUN V v.Demilo Crown (DK) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 06 / 9 2120 15,2 30
e. Gabriella Simoni (DK) v. My Nevele (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 09/5 - 07 / 7 1609 11,8a 137
Kjell Skatvedt /Sandefjord E. Rennesvik Leangen Travbane 2 07/4 - 04 / 5 2140 13,5a 30
E. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Rennesvik Momarken Travbane 0 17/3 - 10 / 4 1640 12,6a 289
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Rennesvik Drammen Travbane 2 03/3 - 08 / 6 2100 14,4a 55
3 2019: -7 -2 -1 -0 -1 -60 000 2018: -10 -0 -0 -1 -7 -30 144
Ursula Horse (IT) 2 Plass 450 905
6 år BRUN HP v.Prodigious (FR) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 03/10 - 07 / 2 1640 15,2 g 66
e. Fische Del Rio (IT) v. Lemon Dra* (IT) C. Hande Färjestad 5 13/8 - 10 / 7 1640 14,3a 100
Aage Iversen-Marion Klette Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 06 / 9 1609 13,5a 213
E. Rennesvik Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 05 / 5 2100 15,4a 201
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek M. Nimczyk Bjerke Travbane 8 27/6 - 09 / 12 1609 13,3a 427
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -4 -5 -90 043
Billy Flynn* (US) 3 Plass 3 369 717
7 år M.BRUN H v.Cantab Hall (US) L. Svensson Mantorp 6 30/4 - 10 / 9 2180 15,1 75
e. Zeta Jones* (US) v. Enjoy Lavec* (S) M. Andersson Axevalla 3 10/4 - 04 / 4 2640 14,6a 59
Sverige M. Andersson Mantorp 7 24/3 - 07 / 1 1640 12,8a 599
K. Pedersen M. Andersson Åby 3 14/3 - 05 / 2 1640 13,5a 29
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl E. Adielsson Åby 5 03/2 - 07 / 7 2140 14,3a 285
5 2019: -12 -1 -5 -1 -5 -184 109 2018: -27 -6 -8 -1 -4 -431 321
Radieux (IT) 4 Plass 3 563 217
9 år FUKS V v.Love You* (FR) Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 0 09/9 - 10 / 1 2100 14,3a 189
e. Dordogne* (IT) v. Viking Kronos* (IT) S. Wassberg Bergen Travpark 2 06/9 - 02 / 6 2640 16,7 17
Terje Svendsen /Haukeland S. Wassberg Bergen Travpark 2 30/8 - 07 / 5 2100 13,8a 24
A. Stensen Gaute Lura (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 0 23/8 - 09 / 8 1609 13,7ag 151
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam S. Wassberg Forus Travbane 1 07/8 - 04 / 3 2040 13,4a 44
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 348
Urlo Spritz (IT) 5 Plass 343 600
6 år BRUN V v.Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 25/6 - 04 / 8 2100 16,2a 381
e. My Fair D.L. (IT) v. Toss Out* (US) M. Pistone San Siro 0 04/2 - 04 / 2 1650 15,5a 142
Finntack R&D AS /Vinterbro A. Galluccio ITALIA 5 20/1 - 07 / 13 1609 15,3a 142
K. Malmin Trond Anderssen (T) A. Galluccio ITALIA 0 30/12 - 04 / 6 1609 16,4a 54
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Pistone ITALIA - 05/12 - 03 / 1 1660 dg a 40
7 2019: -5 -3 -0 -1 -0 -320 474 2018: -6 -2 -0 -1 -1 -76 491
Cokstile 6 Plass 2 200 510
6 år BRUN H v.Quite Easy (US) U. Ohlsson Bjerke Travbane 0 10/6 - 12 / 6 2100 12,9a 571
e. Joystile v. Coktail Jet (FR) L. Kolle Solvalla 0 27/5 - 10 / 2 1609 11,8a 313
Jan-Erik Andresen /Kolbotn L. Kolle Bjerke Travbane 1 09/5 - 07 / 5 1609 10,8a 51
L. Kolle Jan Kristian Waaler (T) A. Barrier Hippodrome de Vincennes 0 24/12 - 05 / 12 2100 12,4a 510
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Solvalla 0 30/9 - 08 / 9 2140 12,2a 181