<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
SIRKELINES HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 215.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-1 Plass : 5-4-1

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -9 -58 000
Brenne Brunett 1609 1 Plass 153 500
8 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 10/10 - 02 / 5 2140 30,7 369
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll V. Hop Drammen Travbane 4 27/9 - 03 / 7 1700 28,6a 85
Wenche Hole-Svein Hole Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 02 / 7 1609 29,6a 144
V. Hop Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 5 2100 28,7a 308
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 05 / 8 2140 30,5 g 206
2 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -55 000 2018: -15 -4 -3 -1 -2 -110 000
Sirikit 2 Plass 283 636
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 05 / 7 2100 27,7a 136
e. Vivendel v. Viljesterk O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 05 / 10 2100 28,1a 90
Helene Finess Aunemo /Fannrem O. Mikkelborg Biri Travbane - 17/8 - 05 / 11 1609 dg a 58
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 30/7 - 02 / 6 2100 28,9a 77
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 18/7 - 04 / 7 2140 28,1 94
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859
Celoma 3 Plass 197 359
11 år LYSBRUN HP v.Lome Elden A. Valstad Bjerke Travbane 6 10/10 - 02 / 8 2160 29,0 847
e. Celynita v. Slogum Bjørn A. Valstad Momarken Travbane 4 02/10 - 08 / 5 2160 31,5 103
Lillian Engen /Ås E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 05 / 6 2100 29,4ag 76
A. Hagmann Lillian Engen Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 11 2100 28,1ag 277
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek L. Pedersen Momarken Travbane 5 19/6 - 08 / 10 2180 30,2 51
4 2019: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -18 -1 -2 -2 -5 -72 000
T.H. Thermina 4 Plass 202 500
7 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 03/10 - 05 / 10 1609 27,9a 189
e. Ruskeli Frøya v. Moe Odin M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 21/9 - 02 / 8 1609 29,1a 158
Katrine Holm-Trond Nordahl M. Gundersen Bjerke Travbane 5 12/9 - 05 / 4 2100 29,9a 311
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Drammen Travbane 5 30/8 - 01 / 9 2100 30,7a 44
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Drammen Travbane 3 16/8 - 03 / 1 2100 30,8 71
5 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -2 -6 -105 000
Vetla Vinna 5 Plass 187 000
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 03 / 2 2100 28,3 142
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Drammen Travbane 1 22/9 - 02 / 5 2100 29,9a 15
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 3 14/9 - 05 / 8 2100 27,9a 956
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 6 13/8 - 04 / 10 2100 30,1a 171
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 04 / 6 1609 26,5a 78
6 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 6 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 9 2100 29,8a 144
e. Lygna Larsi v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 4 17/8 - 05 / 3 1609 26,0a 145
Stall Lygnasæter E. Høitomt Biri Travbane 0 28/7 - 05 / 4 2100 30,3 g 437
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 16/7 - 02 / 5 2100 27,7a 248
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 03 / 7 1609 26,8a 364
7 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 7 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen M. Øyo Drammen Travbane 0 22/9 - 02 / 1 2100 30,7a 128
e. Trø Vesla v. Spikeld J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 12/9 - 05 / 2 2100 29,9a 152
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 05 / 10 2160 29,4 537
M. Øyo Inge Brusletto Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 09/8 - 04 / 1 2100 30,0a 128
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek G. Austevoll Drammen Travbane 4 26/7 - 03 / 6 2100 29,9a 161
8 2019: -5 -2 -0 -1 -0 -51 000 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -31 000
Jarli Sota 8 Plass 199 700
7 år SVART HP v.H.G. Balder K. Mathisen Biri Travbane 0 28/7 - 05 / 2 2100 br g 1027
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo A. Stensen Bjerke Travbane 7 18/7 - 04 / 1 2140 29,0 452
Ola Rusten /Eina E. Rennesvik Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 04 / 10 1600 29,2a 50
G. Gundersen Ola Rusten J. Kvikstad Jarlsberg Travbane 4 25/6 - 04 / 5 1609 26,2a 26
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Kvikstad Biri Travbane 1 25/5 - 04 / 6 1609 25,6a 71
9 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -13 000
Vestrings Vinni 9 Plass 148 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden K. Malmin Biri Travbane 0 17/8 - 05 / 6 1609 27,1a 528
e. Moshus Vesla v. Braute K. Malmin Biri Travbane 0 10/8 - 02 / 6 2100 35,5a 832
Ole Johny Olsen /Vestre Gausdal H. Holm Biri Travbane 0 22/7 - 04 / 5 2100 30,7a 201
K. Malmin Ole Johny Olsen A. Stensen Biri Travbane 7 29/6 - 01 / 4 1600 28,6 640
Mørkblå med gul reklame/bånd O. Mikkelborg Biri Travbane 0 25/5 - 04 / 7 1609 27,6a 821