<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
SKØIARS LØP - MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 65.001 kr.
For 3-15-årige høyest 110.000 kr. Også for 3-15-årige med høyest 500 poeng som ikke har seiret.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-11 Plass : 5-10-11

1 2018: -13 -0 -1 -0 -9 -31 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 2100 1 Plass 69 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 12/10 - 04 / 9 2120 32,3 g 208
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden M. Gundersen Bjerke Travbane 5 03/10 - 01 / 3 2140 32,8 250
Kari Steinseth /Bergen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/8 - 01 / 6 2100 39,8a 327
G. Gundersen Einar Steinseth M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 04 / 10 1609 30,9a 261
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Biri Travbane 7 28/7 - 02 / 7 2120 33,7 113
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 2 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane 0 02/10 - 07 / 7 2140 34,0a 46
e. Kaianett v. Pajaprins Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 5 2140 31,1 410
Terje Seielstad /Svingvoll E. Høitomt Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 11 2160 dg 333
L. Kolle Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/7 - 03 / 3 1640 30,7 g 46
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Biri Travbane 6 13/7 - 04 / 7 2120 31,6 177
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -1 -4 -17 500
Grytting Knerten 3 Plass 63 000
7 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 03 / 11 2100 31,4ag 872
e. Grytting Vilma v. Rigel Jo K. Johansen Biri Travbane 5 29/6 - 04 / 2 2100 30,6 g 976
Jon Magne Eidem-Gerhard Lundberg B. Steinseth Biri Travbane 4 15/6 - 06 / 4 2100 31,3a 268
B. Steinseth Leif Skogen K. Johansen Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 11 2140 br ag 119
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Johansen Biri Travbane 3 25/5 - 08 / 10 2120 31,3 213
4 2018: -17 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 4 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin O. Slåttland Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 6 1609 37,1ar 1029
e. Edel Jenta v. Alm Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 0 30/5 - 04 / 5 2160 31,5 787
Ola Skiaker /Brandbu K. Johansen Bjerke Travbane 5 23/5 - 09 / 2 2140 31,1 491
A. Stensen Elin Brobakken A. Valstad Rättvik 0 12/5 - 05 / 1 1640 30,7 40
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Jakobsson Årjäng 5 26/4 - 06 / 2 1660 29,0 123
5 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 5 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor B. Steinseth Bjerke Travbane - 26/9 - 03 / 1 1640 dg 153
e. Nattens Dronning v. Sjefen H. Holm Bjerke Travbane 5 20/9 - 01 / 7 1609 29,4ag 289
Nina Bakken-Andreas Solbrekke N. Bakken Jarlsberg Travbane - 27/8 - 01 / 2 2100 dg a 613
H. Holm Nina Bakken (A) H. Holm Bjerke Travbane 5 01/8 - 02 / 5 2140 31,2 g 480
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl N. Bakken Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 9 2100 33,0ag 1371
6 2018: -8 -2 -3 -1 -1 -55 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Halvor 6 Plass 55 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Bjerke Travbane 2 26/9 - 03 / 8 1640 28,5 54
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 31/8 - 03 / 12 2100 30,8a 80
Kristin Andersgaard-Stein-Erik Robøle Å. Tengsareid Biri Travbane 4 17/8 - 07 / 3 2100 30,5 93
D. Dalen Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 28/7 - 02 / 1 2100 33,5 45
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 10 2160 31,7 162
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Loka 2120 1 Plass 106 000
8 år SVART HP v.Neslands Loke Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 9 2140 33,6a 1189
e. Njølstad Alexandra v. Njølstad Stjernen Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 4 2100 33,0a 471
Olav Øfstedal /Biri Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 24/8 - 20 / 4 2100 34,5 P
Ø. Ruttenborg V. Hop Bjerke Travbane 3 09/2 - 07 / 8 1609 30,3a 36
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Skrugstad Biri Travbane - 27/1 - 06 / 1 2100 dv3 a 225
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 2 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Biri Travbane 2 05/10 - 08 / 4 2120 30,7 62
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Momarken Travbane 4 23/9 - 08 / 8 2180 32,3 73
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 9 2160 31,6 g 500
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane - 03/9 - 03 / 6 2100 dg a 105
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Färjestad 3 14/4 - 07 / 9 2660 31,2 125
9 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -51 000 2017: -9 -0 -2 -3 -4 -41 500
Lilljom 3 Plass 92 500
10 år BRUNBORKET V v.Håkon Jo* O. Østre Bjerke Travbane 5 10/10 - 04 / 10 1640 29,3 g 175
e. Ramstad Loma v. Lome Elden O. Østre Biri Travbane 2 30/9 - 03 / 4 2100 30,7a 379
Karina Osmark-Hannah Osmark G. Austevoll Biri Travbane 5 16/9 - 04 / 3 2120 31,9 211
E. Høitomt Tone Aasen O. Østre Drammen Travbane 3 06/9 - 02 / 2 1700 31,6ag 90
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Biri Travbane 0 24/8 - 07 / 12 2100 33,2a 164
10 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -19 000 2018: -16 -1 -2 -1 -7 -67 500
Dag Tora 4 Plass 158 000
6 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin G. Gudmestad Sørlandets Travpark 6 29/7 - 04 / 10 2140 30,4a 636
e. Dagsvinni v. Pajaprins E. Høitomt Forus Travbane 0 16/6 - 04 / 4 2040 31,3 564
Nils Dagestad /Voss G. Gudmestad Bergen Travpark 5 02/6 - 01 / 3 2120 30,5 58
M. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gudmestad Bergen Travpark 4 20/5 - 04 / 11 2140 30,9 226
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gudmestad Haugaland Travpark 4 10/5 - 05 / 3 1800 31,6 g 104
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -15 -1 -0 -3 -5 -43 373
Opseth Sarvvis 5 Plass 127 659
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld K. Frick Rättvik 3 16/10 - 05 / 6 1640 28,8a 231
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter H. Holm Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 8 1700 31,3ag 227
Stine Øien Solbakken /Brumunddal K. Frick Bollnäs 7 31/8 - 11 / 11 2140 31,3a 120
O. Østre Elen Marie Opseth B. Steinseth Bjerke Travbane 6 15/8 - 03 / 3 1609 29,0ag 44
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Robertsen Leangen Travbane 4 30/7 - 07 / 10 1640 28,7a 122