<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
SLOGUM TORS LØP - DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-6-2 Plass : 11-6-2

1 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -20 947
Opseth Alsvinn 2100 1 Plass 31 947
5 år SVART V v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane P 15/8 - 21 / 1 2140 37,2 g P
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter
Stall Ravinni
B. Steinseth Elen Marie Opseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
2 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 886 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Tine 2 Plass 13 886
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 07 / 8 2100 40,0 g 186
e. Ulvendokka v. Skøiar E. Høitomt Momarken Travbane 7 18/9 - 07 / 9 2140 37,5 208
Thorstein Roen /Grindvoll T. Bronken Biri Travbane 0 13/7 - 08 / 4 2100 br g 390
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 23/2 - 20 / 3 2100 38,9 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Prins Gilbert 3 Plass 4 500
12 år SVART V v.Engli Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 6 30/9 - 07 / 5 2100 38,1 g 223
e. Bestul Stjerna v. Elding B. Steinseth Biri Travbane P 31/8 - 24 / 5 2100 38,0 g P
Gudbrand O. Skiaker /Jaren O. Østre Bjerke Travbane - 07/11 - 22 / 3 2160 dgpp N
O. Mikkelborg Gudbrand O. Skiaker T. Wollebæk Biri Travbane N 26/10 - 20 / 11 2120 53,8 g N
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Wollebæk Biri Travbane 27/11 - 25 / 2 2100 dgpp N
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -11 000
Hovde Elden 4 Plass 14 000
7 år SVART H v.Hovdesvarten J. Rasmussen Biri Travbane P 24/8 - 20 / 6 2120 41,7 g P
e. Alsaker Sissel v. Bokli Eld
Torgeir Ruud-Knut Ola K. Ruud
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2019: -5 -0 -1 -2 -2 -23 500 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -17 000
Ramstad Kristian 5 Plass 40 500
4 år BRUN H v.Norheim Faksen G. Gundersen Bjerke Travbane P 10/10 - 21 / 2 2140 36,8 P
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Momarken Travbane 13/6 - 22 / 4 2160 54,3 g B
Stall Bare Bulder G. Gundersen Bjerke Travbane 07/6 - 20 / 4 1660 53,0 B
G. Gundersen Andreas Opheim (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
6 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -17 000
Godinåsprinsen 6 Plass 28 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet E. Holm Biri Travbane P 30/9 - 20 / 10 2120 36,5 P
e. Slåtsve Tora v. Elding D. Aarum Årjäng - 07/7 - 05 / 1 2140 dg 132
Martin Øveraasen /Åsmarka M. Sørvik Momarken Travbane - 28/6 - 08 / 5 2140 dg 422
E. Holm M. Sørvik Biri Travbane P 16/6 - 20 / 4 2120 40,9 P
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame A. Stensen Biri Travbane 21/6 - 21 / 7 2120 56,0 B
7 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500
Skeie Sotå 7 Plass 8 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Biri Travbane P 30/9 - 20 / 9 2120 38,7 g P
e. Sotå v. Spikeld
Tonje Rudberg /Flisa
K. Mathisen Tonje Nilsen Rudberg
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 491
Solør Odin 8 Plass 4 491
4 år MØRKBR V v.Bork Odin D. Dalen Biri Travbane 7 30/9 - 07 / 1 2100 38,3 241
e. Solør May v. Bokli Balder E. Høitomt Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 4 2160 43,1 P
Stall Elvestad B. Steinseth Bjerke Travbane 15/11 - 20 / 1 1640 48,7 B
D. Dalen Trond Erik Hagen B. Steinseth Bjerke Travbane 21/6 - 20 / 1 2140 54,8 B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Haugs Loppa 9 Plass 4 500
4 år BRUN HP v.Stiv Kuling K. Ødegaard Biri Travbane P 23/3 - 20 / 1 2100 46,6 P
e. Hof Stjerna v. Bol Elden J. Rasmussen Bjerke Travbane 29/11 - 20 / 8 1660 54,8 B
Stine Haave-Kenneth Johansen J. Rasmussen Biri Travbane 24/11 - 21 / 4 2120 55,6 rg N
H. Holm Stine Haave K. Ødegaard Momarken Travbane 05/9 - 22 / 6 2160 57,1 B
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
10 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Balett 10 Plass 6 000
6 år BRUN HP v.Voje Faks O. Østre Bjerke Travbane P 10/10 - 21 / 1 2140 36,7 P
e. Perla Mi v. Moe Odin
Sigmund Ask Johansen-Kjell Robert Olstad
O. Østre Sigmund Ask Johansen
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
11 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -4 -2 -0 -0 -0 -40 000
Tusse Gutt 11 Plass 61 000
4 år BRUN H v.Stiv Kuling L. Kolle Biri Travbane P 09/3 - 20 / 3 2120 42,5 P
e. Hjelset Sofi v. Pål Even V. Hop Biri Travbane 10/11 - 21 / 1 2100 54,1 B
Ole Fredrik Dæhli /Stavsjø
V. Hop Ole Fredrik Dæhli
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
12 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grytting Mavi 12 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 8 30/9 - 07 / 6 2100 38,3 g 484
e. Stjerneina v. Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 0 16/9 - 08 / 2 2100 40,2 g 485
Leif Skogen /Vang På Hedmark B. Steinseth Biri Travbane P 24/8 - 20 / 5 2100 39,1 g P
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane - 13/7 - 21 / 3 2100 dgpp N
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame B. Steinseth Biri Travbane 23/9 - 22 / 8 2120 55,2 g B