Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
GASELLE LØPET
DISTANSEFORDEL HOPPER
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. for hvert vunnet 33.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-4 Plass : 7-3-4

1 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 2140 1 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/10 - 02 / 4 2160 31,6 120
e. Viggdine v. Elding J. Eriksen Bjerke Travbane 8 26/9 - 09 / 5 2160 32,6 105
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 13/9 - 06 / 2 2100 dg a 91
E. Høitomt Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Forus Travbane 5 04/9 - 05 / 1 2040 33,6 g 362
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eriksen Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 8 2100 32,3a 810
2 2018: -12 -2 -1 -1 -6 -56 315 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tessan J.L. 2160 1 Plass 56 315
5 år BRUN HP v.Tekno Odin C. Antonsen Momarken Travbane 1 09/10 - 09 / 8 2180 34,0 82
e. Jærvsøtessan* (S) v. Järvsöfaks (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 15/8 - 09 / 12 2160 33,4 g 721
Steffen Halvorsrud-Jon Lien C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 04 / 8 2100 32,1 398
C. Antonsen Steffen Halvorsrud C. Antonsen Drammen Travbane 6 26/7 - 04 / 12 2100 33,1a 121
Blå m/gul hestesko & tre ermringer R. Kruse Årjäng 0 02/7 - 06 / 14 2160 34,0 g 249
3 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -38 000 2018: -16 -0 -3 -3 -3 -48 868
Solør Alma 2 Plass 105 868
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 8 2100 31,2ag 100
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Momarken Travbane 3 23/9 - 08 / 4 2180 32,3 206
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Biri Travbane 2 16/9 - 04 / 2 2100 32,1 402
S. Ruud D. Aarum Årjäng 3 26/8 - 08 / 5 2140 33,0 210
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip T. Solberg Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 10 2160 33,7 206
4 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 3 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden E. Rennesvik Momarken Travbane 5 02/10 - 07 / 4 2140 32,4ag 106
e. Frigg Rappa v. Friggbest E. Rennesvik Bjerke Travbane - 19/9 - 05 / 4 2140 dg 832
Øystein Østre /Askim M. Jakobsson Årjäng - 26/8 - 04 / 7 1640 dg 148
E. Rennesvik Øystein Østre K. Frick Rättvik 3 30/7 - 02 / 2 1660 30,8 g 40
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek U. Ohlsson Romme 3 27/7 - 11 / 2 1640 29,6 24
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000
Løvland Raptor 4 Plass 22 000
7 år BRUN V v.Krageboen L. Kolle Bjerke Travbane 7 05/9 - 01 / 8 2160 33,9 299
e. Løvland Blessa v. Golan L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 02 / 7 2100 33,4a 447
Linda Brevik /Skjeberg L. Kolle Momarken Travbane 4 12/12 - 08 / 5 2140 35,4 r 269
L. Kolle Linda Brevik O. Østre Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 08 / 13 2140 36,9 258
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Momarken Travbane 4 14/11 - 10 / 7 2160 35,1 342
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000
Tangen Tora 2180 1 Plass 86 253
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy K. Johansen Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 6 1700 30,3a 175
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 10 1700 30,2a 158
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød V. Hop Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 8 2160 31,2 446
V. Hop Bjørn-Vidar Rød D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 05 / 5 2120 32,7 615
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 7 2120 33,9 199
7 2019: -9 -6 -1 -1 -0 -152 000 2018: -12 -4 -1 -0 -3 -73 438
Mjølner Marius 2 Plass 225 438
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 02/10 - 02 / 9 2160 31,1 15
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Årjäng 0 26/8 - 08 / 9 2160 br g 15
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Drammen Travbane - 02/8 - 04 / 2 2100 dg a 16
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 18/7 - 03 / 11 2160 30,4 28
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 02 / 6 2100 29,6a 15