<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
INDRE ØSTFOLD KOMMUNENES LØP - HØST-MARATON
HØST-MARATON
Varmblods 4140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr., 60 m. ved 475.001 kr., 80 m. ved 775.001 kr., 100 m. ved 1.300.001 kr.
For alle 3-12-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-11 Plass : 7-12-11

1 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -1 -2 -0 -23 000
Unbeatable 4140 1 Plass 152 000
10 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) V. Bugge Leangen Travbane 3 29/9 - 03 / 8 2140 17,2a 65
e. Jet Pippi v. Incredible Nevele (US) V. Bugge Leangen Travbane 2 10/9 - 03 / 1 2640 17,7a 69
Jan Reidar Martinussen /Klæbu V. Bugge Kongsvinger Travbane 3 04/7 - 08 / 1 3000 17,4 613
K. Johansen Jan Reidar Martinussen V. Bugge Leangen Travbane 0 04/6 - 04 / 10 2140 17,6a 198
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Bugge Leangen Travbane P 01/4 - 20 / 1 2140 21,4 P
2 2018: -10 -0 -0 -1 -1 -12 000 2017: -16 -0 -0 -0 -1 -2 000
Red's Chipchip 2 Plass 127 000
11 år BRUN V v.Chipmate* (US) B. Strømnes Bjerke Travbane - 19/9 - 02 / 6 2100 dg a 931
e. She's Red v. Gunslinger Spur (US) B. Strømnes Bjerke Travbane 0 08/8 - 02 / 1 2100 16,0a 749
Jan Enok Arnesen /Rygge B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 06 / 12 2609 18,8a 1574
B. Strømnes Jan Enok Arnesen B. Strømnes Bjerke Travbane 0 23/7 - 04 / 5 2100 21,4a 574
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 0 16/7 - 01 / 2 2100 17,3ag 307
3 2019: -9 -2 -0 -0 -4 -49 000 2018: -18 -1 -4 -4 -4 -75 238
Grace Yoga (S) 3 Plass 170 756
6 år M.BRUN HP v.Judge Joe* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 06/10 - 04 / 7 2140 17,4a 203
e. Provence (US) v. Self Possessed* (US) P. Kals Sørlandets Travpark 0 22/9 - 07 / 10 2140 17,1a 74
Thomas Edh /Eidfjord P. Kals Sørlandets Travpark 2 11/9 - 04 / 4 2140 16,8a 52
O. Østre Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 23/8 - 10 / 2 2100 15,2a 37
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 12/8 - 04 / 6 2140 16,9a 331
4 2019: -8 -0 -0 -0 -5 -16 000 2018: -11 -1 -3 -1 -2 -108 384
Perillat 4160 1 Plass 268 384
8 år LYSBRUN V v.Jetstile V. Drolsum Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 2 2100 16,2a 78
e. Puce De La Plaine (FR) v. Du Bois De Santal (FR) H. Tvedt Sørlandets Travpark 0 21/7 - 04 / 4 2140 16,1a 103
Hege Veronica Hegland /Seim H. Tvedt Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 08 / 5 3000 16,6 31
H. Tvedt Elisabeth Jensen H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 03 / 1 3100 br g 59
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Årjäng 2 15/4 - 09 / 12 2140 13,9a 193
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -4 -2 -0 -3 -249 491
Kasper T.T. 2 Plass 300 491
5 år RØD V v.Revenue* (S) E. Rennesvik Sørlandets Travpark 6 06/10 - 09 / 10 2609 17,2ag 47
e. Natalma Halbak v. Love You* (FR) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 09/9 - 05 / 1 3120 16,5 212
Tom Egil Kaspersen-Trine Kaspersen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 29/8 - 07 / 4 2600 18,0ag 121
E. Rennesvik Kim Pedersen (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 01 / 6 2100 15,3a 57
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 17/7 - 05 / 3 2640 16,3a 33
6 2019: -9 -0 -1 -2 -3 -76 500 2018: -19 -3 -2 -2 -6 -139 991
Soros Kronos* (S) 3 Plass 322 749
8 år SVARTBRUN V v.Varenne* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 0 03/10 - 07 / 1 1640 14,7 g 314
e. Honey Lavec (S) v. Malabar Man* (US) H. Holm Färjestad 0 22/9 - 11 / 4 3140 16,8 1073
Sverige H. Holm Bjerke Travbane 0 09/9 - 05 / 4 3120 16,8 430
D. Dalen Thøger Malmstrøm D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 09 / 2 2900 18,0 44
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 02 / 4 2500 17,2ag 228
7 2019: -8 -1 -0 -3 -1 -82 000 2018: -18 -6 -2 -2 -5 -465 500
Annie's Boy 4180 1 Plass 673 500
7 år MØRKBR H v.Make It Happen (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 08/9 - 05 / 8 2100 13,7a 34
e. Awesome Annie v. Super Arnie* (US) L. Trudvang Bergen Travpark 6 18/8 - 07 / 8 2100 17,6ag 15
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 04/8 - 09 / 6 2600 15,0a 19
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 01 / 5 2100 15,0a 12
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 21/7 - 04 / 5 2140 15,7a 34
8 2018: -10 -0 -1 -1 -1 -21 000 2017: -20 -1 -5 -3 -6 -156 000
Lass Labero (S) 2 Plass 412 000
11 år BRUN V v.Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/10 - 06 / 5 2100 15,0a 404
e. Shalee Ås (S) v. American Winner* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane - 09/9 - 05 / 11 3140 dg 748
Linda Marie Ring-Steinar Jøndal M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 09 / 14 2940 17,6 211
C. Kjenner M. Sørvik Biri Travbane 3 27/7 - 05 / 5 3120 16,3 153
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Sørlandets Travpark 2 20/7 - 08 / 5 2660 17,9 73
9 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500 2018: -13 -2 -3 -2 -2 -99 000
Bleeding Heart (US) 3 Plass 344 500
8 år MØRKBR V v.Chocolatier* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 06/10 - 03 / 1 2609 15,5ag 530
e. Iris U.S. (US) v. Striking Sahbra* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 22/9 - 06 / 11 2140 15,1a 73
Hestesport-Centeret AS /Skien L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 05 / 2 2100 15,7ag 35
Å. Tengsareid Jane Helen Stareng (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 09 / 7 2920 17,5 140
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Bjerke Travbane 3 20/8 - 04 / 5 2100 14,5ag 61
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -2 -0 -4 -4 -112 991
Mr. Picasso 4 Plass 288 991
6 år BRUN V v.Revenue* (S) H. Holm Bjerke Travbane 1 09/10 - 03 / 6 2100 15,9a 16
e. Goldie Match v. Armbro Plush (CA) H. Holm Bjerke Travbane 5 26/9 - 07 / 3 1609 13,4a 317
Bjørn Andresen /Brumunddal H. Holm Bjerke Travbane 3 18/9 - 03 / 9 1609 14,4a 61
H. Holm Bjørn Andresen H. Holm Jarlsberg Travbane 3 10/9 - 05 / 5 2100 15,2a 105
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane - 16/7 - 05 / 7 2100 dg a 77
11 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -59 856 2018: -16 -3 -2 -2 -7 -201 472
Darco (DE) 5 Plass 504 957
9 år BRUN V v.Joker de Rozoy (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 03/10 - 07 / 6 1640 14,2 33
e. Pine Spirit (US) v. Pine Chip* (US) P. Midtfjeld Årjäng 1 16/9 - 06 / 6 3140 16,0 40
Ottar Sætre /Nittedal P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 09 / 13 2940 17,4 55
P. Midtfjeld Sigbjørn Kolnes (T) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 02 / 9 2500 16,3a 37
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Rasmussen Bergen Travpark - 18/8 - 07 / 2 2100 dg a 58
12 2019: -6 -2 -0 -1 -2 -151 000 2018: -15 -3 -3 -1 -4 -222 500
Jet Voice 4220 1 Plass 1 230 500
8 år BRUN H v.Jetstile L. Kolle Bjerke Travbane 3 09/9 - 05 / 14 3160 15,7 93
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 06 / 6 2100 15,0a 43
Team Øverdal L. Kolle Momarken Travbane 0 30/6 - 08 / 9 1640 13,2a 63
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) L. Kolle Bjerke Travbane - 09/6 - 09 / 6 2100 dg a 52
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 1 23/5 - 06 / 8 1609 12,2a 46
13 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -5 -2 -2 -81 787
Mymanyyouare 2 Plass 1 121 807
9 år MØRKBR H v.Thai Tanic G. Antonsen Momarken Travbane 3 23/9 - 03 / 8 1640 13,8a 147
e. Cappuccino v. Coktail Jet (FR) G. Antonsen Momarken Travbane 0 30/6 - 08 / 6 1640 13,2a 672
Cato Antonsen /Mysen G. Antonsen Bjerke Travbane 0 10/6 - 03 / 8 1609 11,7a 1215
G. Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 03 / 15 3140 15,9 142
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Magnor Travbane 2 01/5 - 04 / 4 2020 16,9 16