<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
EIDSBERG SPAREBANKS LØP (GRUNNCUPEN)
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 100.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 6. august 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-12-13 Plass : 11-12-13

1 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -39 000 2018: -13 -1 -3 -2 -5 -87 556
Rive Rodin 2140 1 Plass 147 744
5 år SVART H v.Moe Odin C. Antonsen Åmål 4 14/10 - 05 / 10 2480 31,0 39
e. Viljefryd v. Dublan G. Antonsen Momarken Travbane 2 18/9 - 01 / 7 2140 30,7a 45
Stall Travlaget Trille C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 03 / 7 1609 29,1a 29
G. Antonsen G. Antonsen Årjäng 3 26/8 - 04 / 1 1640 29,5 63
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 04 / 1 1609 29,3a 70
2 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -21 000 2018: -13 -3 -1 -2 -3 -112 500
Sikvelands Bork 2 Plass 133 500
4 år BORKET V v.Bork Odin A. Valstad Biri Travbane 1 13/10 - 03 / 4 2100 29,8a 203
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Momarken Travbane 6 09/10 - 06 / 5 2140 31,5a 87
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Bjerke Travbane 3 26/9 - 03 / 4 1640 28,7 48
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Biri Travbane - 16/9 - 04 / 1 2100 dg 21
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 1 05/9 - 01 / 5 2160 31,8 g 49
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -16 000 2018: -13 -4 -2 -1 -4 -82 800
Bernard 2160 1 Plass 195 800
6 år SVARTBRUN V v.Moe Odin T. Mjøen Leangen Travbane 1 08/10 - 08 / 10 1660 29,3 31
e. Førlands Trolla v. Järvsöfaks (S) R. Bjørnbeth Rissa Travbane 1 30/9 - 02 / 1 2120 31,6 PK
Anne Dahlshaug-Per Ivar Loe C. Hande Leangen Travbane 1 17/9 - 09 / 4 2160 29,6 14
E. Høitomt Anne Dahlshaug (T) T. Mjøen Leangen Travbane 2 10/9 - 04 / 11 1640 28,7a 213
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Hande Leangen Travbane 1 26/8 - 08 / 3 2140 29,8 96
4 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -49 000 2018: -26 -7 -1 -0 -11 -189 000
Faks Blæsen 2 Plass 259 000
5 år MØRKBR H v.Bork Odin H. Tvedt Biri Travbane 6 13/10 - 10 / 4 2100 28,5 720
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 02/10 - 04 / 8 1640 29,7ag 120
Gunvald Åsegård /Torpo A. Akselsen Bjerke Travbane 1 12/9 - 05 / 9 2100 29,6a 57
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 10 2600 29,9a 782
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 13/8 - 04 / 5 2100 29,9a 76
5 2018: -15 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 3 Plass 194 500
9 år SVART V v.Lome Elden C. Hande Bjerke Travbane 0 03/10 - 08 / 10 2100 28,9a 157
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel C. Hande Bjerke Travbane 3 19/9 - 04 / 7 2100 29,3a 219
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen C. Hande Jarlsberg Travbane 3 10/9 - 01 / 4 2100 27,0a 159
A. Akselsen Aina Kristine Madsen C. Hande Drammen Travbane 3 30/8 - 04 / 8 2100 28,7a 437
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv C. Hande Bjerke Travbane 3 20/8 - 03 / 2 2100 28,6a 226
6 2019: -6 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -12 -2 -1 -0 -1 -46 000
Tenk Nå Dina 4 Plass 147 000
6 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 02 / 3 2100 30,5a 25
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Drammen Travbane 2 04/10 - 04 / 7 1700 28,5a 21
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Klosterskogen Travbane P 24/9 - 20 / 1 2100 29,4 P
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane - 04/4 - 04 / 2 1640 dg 66
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Sørlandets Travpark - 24/3 - 07 / 6 2140 dg 91
7 2019: -8 -0 -1 -0 -5 -23 000 2018: -28 -1 -4 -3 -12 -140 500
S.G. Jerv Blesa 5 Plass 252 527
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven R. Hop Bergen Travpark 5 04/10 - 03 / 2 2620 32,6 43
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder V. Hop Forus Travbane 2 15/9 - 03 / 6 2040 27,9 673
Stall Jervbleso S. Wassberg Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 3 2140 29,3 g 469
V. Hop Mari Mykkeltvedt (T) R. Hop Bergen Travpark 2 30/8 - 04 / 11 2140 30,6 113
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 18/8 - 04 / 2 2100 28,8 221
8 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -16 -4 -5 -2 -0 -152 347
Ramstad Balder 2180 1 Plass 326 589
7 år BRUN H v.Norheim Faksen C. Jepson Årjäng 3 07/10 - 07 / 2 2140 26,1 27
e. Lia Topsa v. Braute C. Jepson Romme 1 05/8 - 02 / 3 1640 25,6 16
Stall Bulder og Brak J. Eilertsen Arvika 2 06/7 - 09 / 5 2100 28,0 100
G. Gundersen Andreas Opheim (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 01 / 8 1609 25,8a 84
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Biri Travbane 0 08/6 - 01 / 10 2100 33,2a 43
9 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 2 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 8 2120 30,2 rg 262
e. Jilly v. Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 06 / 1 2100 28,6a 73
Trine Wilberg-Rune Wilberg T. Solberg Färjestad 2 22/9 - 02 / 4 2160 27,4 820
T. Solberg Rune Wilberg P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 10 2160 28,4 g 809
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Drammen Travbane 0 23/8 - 01 / 6 1700 28,6ag 87
10 2018: -17 -5 -4 -4 -2 -246 907 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Briskebytrikken 3 Plass 253 907
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen E. Rennesvik Biri Travbane 3 13/10 - 10 / 2 2100 28,2 77
e. Vesle Rappa v. Pål Even E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 08/9 - 02 / 1 2140 27,6 21
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Årjäng 1 26/8 - 04 / 13 1660 27,4 19
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 04/8 - 05 / 6 2100 27,9ag 68
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Romme 1 27/7 - 11 / 11 1660 27,9 27
11 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -30 000 2018: -12 -3 -0 -0 -5 -158 000
Smedpål 4 Plass 355 000
6 år SVART V v.Dotterud Teddy O. Mikkelborg Biri Travbane 4 13/10 - 07 / 1 2620 27,1 196
e. Smedanne v. Ravn Jahn O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 4 06/10 - 07 / 11 2140 27,4a 86
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Østre Bjerke Travbane 4 08/9 - 02 / 8 2160 27,5 g 55
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 07 / 6 2100 26,1a 84
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 15/8 - 06 / 5 2100 28,0a 51
12 2019: -9 -5 -0 -1 -1 -102 000 2018: -31 -8 -3 -2 -10 -271 972
Troll Ronja 5 Plass 464 472
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 12/10 - 03 / 14 2120 27,7 31
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 10 2100 29,4ag 76
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 01 / 5 2100 28,3 23
O. Østre Trond Solskau G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 01 / 6 2100 27,3a 72
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 07 / 2 2100 27,4a 191
13 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 6 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 2 03/10 - 08 / 2 2100 28,0a 76
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 2 19/9 - 04 / 4 2100 29,2ag 93
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Bjerke Travbane 5 27/8 - 05 / 7 2600 28,2ag 1156
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 01/8 - 04 / 5 2600 30,4a 89
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 0 25/7 - 02 / 1 2600 29,5a 157
14 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -3 -0 -8 -92 000
Brenne Balder 7 Plass 260 500
12 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 03/10 - 08 / 11 2100 28,8ag 48
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 08/9 - 06 / 4 2100 26,0a 154
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 15/8 - 06 / 12 2100 27,2a 79
K. Ødegaard Line Marie Andersen (R) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 02 / 1 2100 26,7a 54
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 08 / 6 2120 26,3 232
15 2018: -21 -5 -3 -1 -4 -128 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 8 Plass 251 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld E. Rennesvik Drammen Travbane 1 11/10 - 01 / 6 1700 24,9a 35
e. Vivendel v. Viljesterk E. Rennesvik Momarken Travbane 2 02/10 - 04 / 2 1640 28,5ag 59
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård E. Rennesvik Momarken Travbane - 23/9 - 04 / 11 2160 dg 38
D. Dalen Kari M. Hasselgård E. Rennesvik Biri Travbane 2 16/9 - 06 / 7 2100 28,7a 39
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Bjørnerød Drammen Travbane - 30/8 - 04 / 10 2100 dg a 51