<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
NORSK TRAV OAKS
NORSK TRAV OAKS
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 300.000-150.000-75.000-37.500-20.000-(10.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-10 Plass : 3-6-10

1 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -52 000 2018: -9 -1 -2 -1 -5 -110 500
Glade Tider 2140 1 Plass 162 500
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/10 - 05 / 5 2140 29,2a 178
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 11 09/9 - 02 / 6 2100 40,1ag 341
Torfinn Rummelhof-Lise Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/8 - 01 / 6 2100 29,6a 188
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/8 - 09 / 4 2140 32,1 109
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 03/8 - 04 / 1 2100 32,6 g 108
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 2 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane 1 09/10 - 04 / 4 2140 29,7a 194
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Drammen Travbane 1 27/9 - 02 / 5 2100 30,0ag 45
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 07/9 - 03 / 8 2160 32,3 g 64
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 28/8 - 01 / 5 2100 30,7ag 394
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 04 / 6 1609 30,6ag 143
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -446 000
Eldoda 3 Plass 451 000
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin T. Solberg Momarken Travbane 2 09/10 - 05 / 6 2140 29,2a 29
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) L. Kolle Bjerke Travbane 2 09/9 - 02 / 12 2100 29,7a 548
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 4 28/8 - 02 / 2 2100 31,9a 84
T. Solberg Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 7 2100 dg 22
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 4 2100 dg r 22
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -62 500
Kleppe Spødå 4 Plass 65 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Bachmann Momarken Travbane 2 09/10 - 04 / 8 2140 29,8a 743
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks G. Bachmann Drammen Travbane 4 22/9 - 03 / 8 2120 32,7 51
Jonny Kongevold-Anita Isaksen G. Bachmann Drammen Travbane 3 06/9 - 03 / 1 2100 32,1a 75
G. Bachmann S. Wassberg Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 7 2100 32,3a 73
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 6 2160 36,2 g 24
5 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -60 000 2018: -10 -4 -0 -0 -3 -425 960
Voje Maren 5 Plass 485 960
4 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Momarken Travbane 4 09/10 - 05 / 10 2140 29,8a 30
e. Voje Spika v. Spikeld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 8 2100 32,4ag 11
Team Øverdal L. Kolle Dannero 1 12/8 - 06 / 2 2140 29,2a 18
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 07 / 1 2140 30,7a 18
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 2 2100 33,2 g 70
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -2 -1 -0 -1 -184 000
Brenne Vikki 6 Plass 184 000
4 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) V. Hop Momarken Travbane 4 09/10 - 04 / 1 2140 30,2a 41
e. Brenne Vinni v. Lome Elden Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 04 / 3 2100 31,9 10
Tore Gard /Nøtterøy Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/8 - 08 / 5 2140 31,7 25
V. Hop Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 2 2160 34,8 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
7 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 7 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan S. Ruud Momarken Travbane 6 09/10 - 05 / 3 2140 30,6a 305
e. Inglinn v. Spang Best S. Ruud Drammen Travbane 2 22/9 - 03 / 7 2120 31,5 31
Stall Tuxi M. Gundersen Bjerke Travbane 3 07/9 - 03 / 3 2140 32,5 149
S. Ruud Per Arne Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 2 2100 31,9a 347
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip G. Gundersen Momarken Travbane 5 19/8 - 03 / 12 2160 33,3 266
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -1 -0 -5 -149 000
Tangen Frida 8 Plass 149 000
4 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 6 09/10 - 04 / 7 2140 33,9a 134
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder J. Blekkan Bjerke Travbane 4 09/9 - 02 / 1 2100 29,8a 149
Anders Berntsen-Raymond Hope J. Blekkan Bjerke Travbane 1 28/8 - 03 / 1 2100 31,3ag 336
M. Gundersen Erik Killingmo (T) M. Høitomt Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 10 2160 34,9 g 210
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/7 - 08 / 3 2160 33,6 32
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -2 -4 -6 -179 287
Alonso Jenta 9 Plass 179 287
4 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Johansen Momarken Travbane 3 09/10 - 05 / 2 2140 29,8a 92
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 3 09/9 - 02 / 5 2100 29,7a 67
Ole Tom Nyborg /Stange K. Johansen Bjerke Travbane 2 28/8 - 01 / 3 2100 29,4a 77
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Dannero 5 12/8 - 06 / 7 2140 29,9a 639
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Dannero 3 29/7 - 05 / 2 2140 32,6a 62
10 2018: -5 -3 -1 -1 -0 -760 040 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brenne Blesa 10 Plass 760 040
3 år RØD HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Momarken Travbane 3 09/10 - 04 / 11 2140 29,8a 14
e. Brenne Stjerna v. Braute Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 09/9 - 02 / 9 2100 28,5a 17
Stall Bergsåkers Trotters Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 28/8 - 02 / 9 2100 30,8a 11
Ø. Tjomsland V. Tjomsland Dannero 2 12/8 - 06 / 9 2140 29,2a 30
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 09 / 9 2140 32,9a 18
11 2018: -11 -0 -0 -5 -5 -117 135 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rappodina* 11 Plass 117 135
3 år MØRKBR HP v.Tekno Odin O. Østre Momarken Travbane 5 09/10 - 05 / 7 2140 30,0ag 171
e. Rappfaksa v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Bergsåker 4 28/9 - 01 / 1 1640 33,0a 212
Sverige U. Ohlsson Bjerke Travbane 5 09/9 - 02 / 11 2100 30,0a 316
O. Østre Jerker Bjurman (A) U. Ohlsson Bjerke Travbane 4 28/8 - 01 / 9 2100 30,0a 228
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Lindqvist Boden 3 08/8 - 01 / 8 2160 32,8 g 50
12 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -115 225 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vännfors Stjärna* (S) 12 Plass 115 225
3 år M.BRUN HP v.Alm Viktor M. Gællerstedt Momarken Travbane 5 09/10 - 04 / 6 2140 32,9a 289
e. Nordli Grynet* v. Nordli Svarten M. Gællerstedt Skellefteå 3 30/8 - 01 / 7 2180 31,9 25
Sverige M. Melander Boden 1 08/8 - 01 / 7 2160 32,0 30
M. Gællerstedt M. Gællerstedt Umeå 5 02/8 - 06 / 9 2160 31,4 86
svart/gullfarget. M. Gællerstedt Skellefteå 1 07/6 - 06 / 6 2160 33,8 46