<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
PLUMETTES LØP
MAX 500 POENG - MAIDEN SPESIAL
Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 145.000 kr med høyest 500 poeng. Også for 3-12-årige med høyest 500 poeng som har tatt maks 1 seier.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-1 Plass : 3-2-1

1 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -34 000 2018: -18 -1 -2 -5 -7 -109 500
Elken Secret Love 1700 1 Plass 185 500
5 år RØD HP v.Love You* (FR) B. Steinseth Biri Travbane 0 30/9 - 04 / 2 2100 15,8a 148
e. Elken Secret v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 07 / 8 1609 15,1a 316
Dagfinn Sæthre /Brandbu B. Steinseth Biri Travbane 4 22/7 - 01 / 3 2100 16,5a 97
B. Steinseth E. Høitomt Bjerke Travbane 2 27/6 - 05 / 5 2100 15,2a 50
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj D. Dalen Momarken Travbane 0 19/6 - 05 / 1 2140 17,4a 28
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 2 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 01 / 5 1700 15,5a 272
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 05 / 4 2100 15,5a 537
Lise Therese Halvorsen /Seljord C. Hande Bjerke Travbane 3 08/9 - 03 / 2 2100 15,3a 355
C. Hande Lise Therese Halvorsen A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 06 / 7 2100 15,8a 489
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 02 / 2 2500 17,2a 1060
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -5 -1 -3 -2 -104 947
Happy Feet 3 Plass 128 447
5 år BRUN HP v.Succeed U.S.* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 29/8 - 04 / 1 2100 18,7a 338
e. Fanda Strømline (S) v. Boss Lobell* (US) M. Jakobsson Årjäng 5 14/8 - 02 / 12 1640 15,9a 82
Berit Bårli Andreassen /Son Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 04 / 2 1700 16,2a 23
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 04 / 5 1609 13,3a 47
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/6 - 05 / 8 2140 16,4a 121
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -2 -1 -2 -25 000
Super Crik 4 Plass 125 000
8 år MØRKBR V v.Soir Des Tibur H. Holm Drammen Travbane 0 28/6 - 01 / 1 1700 16,1a 153
e. Quit Crik (S) v. Boss Lobell* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/6 - 01 / 3 2100 18,0a 80
Bernt Moe /Brandval G. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/5 - 03 / 10 1609 14,6a 56
T. Solberg Bernt Moe G. Gundersen Magnor Travbane 2 01/5 - 03 / 2 2020 18,9 51
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Løvvold Drammen Travbane 2 28/4 - 02 / 7 2100 17,2a 76
5 2019: -8 -0 -1 -0 -0 -6 500 2018: -12 -0 -2 -2 -2 -35 000
Chipie d'Yvi* (FR) 5 Plass 253 793
7 år BRUN HP v.Overtrick F.R. (FR) K. Johansen Momarken Travbane 0 02/10 - 05 / 5 2140 18,0a 374
e. Pretty d'Yvi (FR) v. Dahir De Prelong* (FR) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 21/9 - 06 / 9 1609 dg ag 192
Frankrike Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/9 - 03 / 1 2100 15,1a 205
K. Johansen Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 30/8 - 05 / 5 2100 16,6a 33
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 18/8 - 06 / 1 2100 16,0a 97
6 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000 2018: -20 -0 -0 -4 -9 -50 000
Chill Fighter 6 Plass 153 500
10 år BRUN V v.Giant Chill* (US) H. Holm Drammen Travbane 3 04/10 - 03 / 8 2100 17,7a 260
e. Felicia News v. Super News (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 03 / 6 2120 19,7 246
Pål Jensen /Nøtterøy J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 02 / 3 2100 19,1a 251
H. Holm Pål Jensen T. Solberg Drammen Travbane 4 30/8 - 02 / 1 2100 17,9a 340
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Malmin Drammen Travbane 5 23/8 - 04 / 9 2100 17,3a 227
7 2019: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -0 -0 -1 -7 -29 500
Saturn (DK) 7 Plass 147 985
10 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 03 / 11 2120 24,1 1981
e. Serpens* (DK) v. Buckfinder* (US) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 02 / 8 2100 18,6a 193
Christina Sophie Myklebust /Tønsberg M. Finsand Drammen Travbane 3 11/8 - 03 / 5 2100 17,8a 1421
A. Rasmussen Christina Sophie Myklebust (A) A. Rasmussen Drammen Travbane 4 02/8 - 01 / 4 2100 19,4a 334
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Drammen Travbane 0 26/7 - 05 / 4 1700 16,2a 400
8 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -14 -0 -0 -3 -4 -25 000
Muscles Classic 8 Plass 130 000
6 år MØRKBR V v.Muscle Mass* (US) A. Valstad Biri Travbane 3 05/10 - 07 / 4 2100 17,2a 1011
e. Iris Lavec (S) v. Cezio Josselyn* (FR) L. Trudvang Klosterskogen Travbane - 13/9 - 02 / 5 2100 dg a 214
Anita Valstad Hagmann-Adrian Valstad Hagmann M. Berdalen Bjerke Travbane 10 07/9 - 06 / 4 2100 17,2a 346
A. Hagmann Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 01 / 3 2100 18,1a 182
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Malmin Bjerke Travbane 0 30/7 - 04 / 3 1609 16,4a 132
9 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -22 -4 -2 -1 -7 -100 000
Plas Teg 9 Plass 185 000
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) L. Kolle Drammen Travbane 5 27/9 - 04 / 8 2100 17,2a 113
e. Here Comes Zena (S) v. Donerail* (US) R. Kruse Drammen Travbane 3 22/9 - 05 / 10 2100 17,3a 118
Are Hynne-Tormod Hynne B. Steine Bergen Travpark 6 30/8 - 05 / 4 2600 19,9 97
L. Kolle Eini S. Linn (T) R. Bjørnbeth Bergen Travpark - 18/8 - 03 / 8 2100 dg a 75
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl B. Steine Bergen Travpark 0 19/7 - 04 / 5 1600 15,6a 141
10 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -19 -0 -3 -0 -7 -56 000
Golden's Pride 10 Plass 142 500
8 år MØRKBR V v.Golden Globe* (US) E. Skaug Bjerke Travbane 5 09/10 - 05 / 10 1609 15,0a 669
e. Withney Heikant (DE) v. Chips And Fish* (US) E. Skaug Bjerke Travbane - 25/9 - 01 / 9 1609 dg a 319
Jan Gulbrandsen /Drammen E. Skaug Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 02 / 1 2100 17,1a 294
E. Skaug Jan Gulbrandsen E. Skaug Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 04 / 3 2100 16,4a 657
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe E. Skaug Drammen Travbane 6 16/8 - 04 / 9 1700 17,3ag 346
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -2 -4 -28 183
Kerosene* (S) 11 Plass 136 625
8 år M.BRUN V v.Double Eagle* (US) P. Thuresson Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 7 1609 15,3ag 457
e. Kristall Hornline (S) v. Lindy's Crown (US) P. Thuresson Bjerke Travbane 2 25/9 - 01 / 1 1609 15,1a 320
Sverige P. Thuresson Biri Travbane 6 31/8 - 05 / 10 2100 16,5a 806
P. Thuresson P. Thuresson Biri Travbane 0 17/8 - 02 / 8 2100 17,9a 420
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Kala Landbane 0 12/8 - 05 / 4 1900 17,2ag 276
12 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -23 -0 -5 -2 -9 -74 644
Tedo O.K. (IT) 12 Plass 170 829
7 år BRUN V v.Self Possessed* (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 2 1609 15,3ag 181
e. Matilda Grif (IT) v. Varenne* (IT) O. Sagholen Bjerke Travbane 3 25/9 - 01 / 2 1609 15,5a 49
Stall Capella O. Sagholen Kala Landbane 4 12/8 - 05 / 8 1900 16,8a 83
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 8 23/7 - 04 / 6 2100 16,0a 189
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 05 / 3 1700 16,6a 127