Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
TORISEIRAS LØP
MAX 500 POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 260.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-3 Plass : 6-2-3

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 2100 1 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Bjerke Travbane 5 03/10 - 08 / 1 2100 28,4ag 459
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Momarken Travbane 3 23/9 - 04 / 9 2160 29,6 208
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 0 16/9 - 06 / 8 2100 29,7ag 433
R. Sveen R. Sveen Drammen Travbane 5 30/8 - 04 / 7 2100 29,0a 92
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 3 19/8 - 07 / 7 2180 29,7 122
2 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 2 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 6 11/10 - 01 / 8 1700 26,3ag 367
e. Polar Fortuna v. Braute D. Dalen Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 6 2120 31,3 P
Sonja Hansen /Hokksund M. Amundsen Momarken Travbane 0 09/5 - 03 / 15 2180 32,0 502
D. Dalen Sonja Hansen M. Amundsen Momarken Travbane 0 13/4 - 03 / 11 2160 31,7 346
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Amundsen Bjerke Travbane 0 15/3 - 09 / 4 2140 32,1 208
3 2018: -22 -2 -4 -7 -3 -119 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 3 Plass 261 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden C. Hande Momarken Travbane 2 02/10 - 08 / 4 2160 31,0 50
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo T. Solberg Bjerke Travbane 0 26/9 - 04 / 10 1609 27,9ag 101
May Viola Karlsen /Hamar E. Killingmo Bjerke Travbane - 20/9 - 05 / 5 1609 dg a 68
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 10 2100 28,6ag 164
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Holm Bjerke Travbane 6 15/8 - 06 / 7 2100 27,3a 394
4 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 444 2018: -17 -0 -2 -1 -8 -52 465
Røyns Nora* 4 Plass 238 469
9 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Drammen Travbane 4 11/10 - 01 / 10 1700 25,7a 349
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Bjerke Travbane 4 03/10 - 08 / 12 2100 28,1a 627
Sverige P. Thuresson Momarken Travbane 5 23/9 - 04 / 8 2160 29,9 158
P. Thuresson P. Thuresson Årjäng 5 07/9 - 01 / 1 2140 28,6 692
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Åmål 2 27/8 - 07 / 3 2480 31,0 96
5 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -42 698 2017: -11 -1 -1 -2 -3 -40 842
Lannem Frøyd 5 Plass 256 126
10 år BRUN H v.Åsajerven S. Skrugstad Årjäng 0 07/10 - 07 / 1 2140 27,0 494
e. Lannem Mai v. Friggbest K. Johansen Bjerke Travbane 6 08/9 - 02 / 7 2160 28,2 365
Marte Skrugstad Neser-Ronja Skrugstad S. Skrugstad Drammen Travbane 1 30/8 - 04 / 6 2100 28,3a 142
S. Skrugstad Marte Skrugstad Neser S. Skrugstad Biri Travbane 3 24/8 - 03 / 4 1620 28,2 81
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/8 - 04 / 8 1609 27,4ag 84
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 6 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 14/10 - 06 / 5 2100 27,9a 88
e. Rust Mari v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 5 04/10 - 01 / 7 2100 28,6a 71
Stall Langaard E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 5 2100 28,8ag 131
Å. Tengsareid Halvor Bø Langaard E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 03 / 9 2100 27,9a 141
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 01 / 5 2100 27,1a 220
7 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 7 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Drammen Travbane 3 04/10 - 01 / 10 2100 28,4a 23
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Biri Travbane 0 28/7 - 10 / 12 2100 27,2a 172
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Årjäng 3 14/7 - 12 / 7 2140 25,9a 174
K. Johansen K. Johansen Momarken Travbane 4 30/6 - 04 / 13 2160 26,0 612
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 01 / 1 1609 25,8a 139
8 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 8 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Drammen Travbane 0 30/8 - 04 / 2 2100 29,8a 48
e. Aas Besta v. Spang Best J. Eilertsen Drammen Travbane 5 19/7 - 03 / 9 1700 26,8a 137
Ida Brekke /Voss V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 01 / 5 1609 25,8a 320
E. Høitomt Jan-Arne Raab (T) V. Hop Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 6 2100 27,2a 112
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 4 1609 26,9a 68
9 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -25 500 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -20 500
Solhøy Gunn 9 Plass 207 000
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Tønnesen Jarlsberg Travbane 7 12/10 - 03 / 1 2100 29,2 1426
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 10 1640 30,2ag 627
Stall Frønes A. Tønnesen Drammen Travbane - 22/9 - 02 / 8 2100 dg a 434
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 14/9 - 21 / 6 2120 33,2 g P
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 01 / 3 2100 33,5a 473
10 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 10 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Antonsen Drammen Travbane - 04/10 - 01 / 2 2100 dg a 130
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Momarken Travbane 6 23/9 - 04 / 10 2160 29,9 557
Bente Dramstad-Thomas Antonsen S. Werder Biri Travbane 0 31/8 - 09 / 9 2140 34,4 328
C. Antonsen Bente Dramstad C. Antonsen Drammen Travbane 6 23/8 - 01 / 3 1700 27,7a 159
Blå m/gul hestesko & tre ermringer H. Bye Drammen Travbane 7 11/8 - 01 / 10 2120 30,4 g 696