<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
NIXENS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 625.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-3-7 Plass : 11-3-7

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 1609 1 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Biri Travbane 5 05/10 - 05 / 4 1609 26,1a 532
e. Friskina v. Rigel Jo O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 05 / 2 1609 26,3ag 363
Stall L.E.K. B. Steinseth Momarken Travbane 0 18/9 - 05 / 6 2140 29,0a 219
B. Steinseth Leif Skogen B. Steinseth Biri Travbane 5 31/8 - 04 / 1 2100 27,8 393
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 10/8 - 04 / 5 2100 31,1a 430
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -27 -1 -1 -6 -7 -294 453
Lex Odin 2 Plass 450 453
6 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 19/9 - 08 / 5 2100 27,0a 323
e. Lex Ronja v. Lex Jon E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 01 / 2 1609 25,0a 105
Gjermund Gravdal /Tranby E. Høitomt Bjerke Travbane 4 05/9 - 06 / 5 2100 27,3a 90
E. Rennesvik Gjermund Gravdal O. Østre Färjestad 0 20/8 - 05 / 7 2160 28,1 g 80
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek R. Skoglund Rättvik 0 04/8 - 01 / 5 2160 27,5 76
3 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -36 000 2018: -20 -3 -3 -3 -5 -153 000
Maks Mollyn 3 Plass 711 500
9 år MØRKBR V v.Bork Odin J. Bjerring Biri Travbane 3 05/10 - 05 / 8 1609 25,6a 69
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 01 / 1 1609 24,9a 18
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 8 1609 24,5a 257
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 06 / 6 2100 24,9a 61
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Momarken Travbane 0 30/6 - 09 / 11 2640 26,0a 419
4 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 4 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 01 / 9 1609 26,9a 1106
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 15 2140 30,1 2584
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 9 1609 30,6ag 807
Å. Tengsareid Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 05 / 9 1609 28,4a 774
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 01 / 1 1609 24,9a 19
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -6 -4 -7 -180 000
Myhreng Brage 5 Plass 608 054
9 år MØRKBR H v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 28/9 - 01 / 6 1609 24,8a 382
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/9 - 11 / 6 2100 27,1a 613
Tor Birger Krageboen /Tveit L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 03/8 - 05 / 3 1609 23,9a 279
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 29/7 - 03 / 3 2140 27,6a 155
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 06 / 2 2100 25,1a 147
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gurifax 6 Plass 517 000
12 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) L. Nygård Biri Travbane 0 13/10 - 02 / 2 1600 35,3 g 636
e. Kos Jenta v. Troll Jahn E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 03 / 1 1700 31,9ag 1868
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein L. Nygård Biri Travbane 0 16/9 - 05 / 8 1620 46,5 394
E. Hafskjold Jo Oxhovd Svalesen M. Sørvik Biri Travbane 0 27/7 - 12 / 7 1620 29,4 240
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 8 1609 27,4a 315
7 2018: -11 -2 -1 -0 -7 -123 153 2017: -17 -3 -2 -6 -3 -211 014
Kong Henry* 7 Plass 555 022
7 år BRUN V v.Lome Kongen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 19/9 - 08 / 14 2100 26,5a 159
e. Løv Perla v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 5 12/9 - 06 / 4 2100 25,8a 383
Sverige M. Andersson Färjestad 6 20/8 - 05 / 9 2180 24,7 115
G. Austevoll Mats Andersson (T) L. Witasp Rättvik 7 23/7 - 07 / 11 2180 25,4 g 234
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Sjøqvist Arvika 4 06/7 - 03 / 6 2520 31,2 179
8 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -163 915 2018: -22 -8 -2 -2 -5 -285 491
Emil Mollyn 8 Plass 767 355
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Biri Travbane 1 05/10 - 05 / 6 1609 25,1a 23
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn O. Østre Momarken Travbane 1 23/9 - 01 / 3 2140 27,2a 38
Team Emil O. Østre Drammen Travbane 0 11/8 - 10 / 6 2100 27,9a 81
O. Østre Petter Glittum (T) C. Jepson Rättvik 0 04/8 - 01 / 6 2180 28,4 35
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Sørlandets Travpark 6 21/7 - 06 / 4 1609 23,7a 116
9 2018: -18 -0 -3 -1 -8 -116 636 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 9 Plass 514 636
7 år BRUN H v.Særpefanten M. Jakobsson Årjäng 2 07/10 - 07 / 11 2160 24,9 43
e. Slogum Bra v. Braute M. Jakobsson Färjestad 3 20/8 - 05 / 11 2180 23,9 385
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen V. Hop Drammen Travbane 0 11/8 - 10 / 12 2100 27,2ag 220
E. Høitomt Kjell Roar Hansen M. Jakobsson Åmål 2 29/7 - 04 / 6 2480 28,4a 30
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 03 / 5 1700 24,8a 81
10 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 10 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) J. Øveraasen Biri Travbane 2 13/10 - 02 / 8 1620 26,3 162
e. Spikelin v. Spikeld J. Kvikstad Biri Travbane 4 05/10 - 05 / 3 1609 26,1a 98
Per Olav Kristiansen /Raufoss J. Øveraasen Biri Travbane 4 16/9 - 05 / 7 1620 26,4 287
J. Kvikstad Per Olav Kristiansen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/5 - 07 / 7 2100 27,4a 346
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler M. Sørvik Momarken Travbane - 08/5 - 03 / 8 2160 dg 348
11 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 11 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Biri Travbane 5 13/10 - 05 / 12 2100 27,5a 204
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Biri Travbane 0 05/10 - 05 / 9 1609 26,9ag 126
Stall Kulblik H. Kulblik Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 03 / 3 2100 26,5a 142
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 5 08/8 - 06 / 1 1640 26,7 54
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 1 01/8 - 01 / 8 1609 24,2a 240