<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
KARKS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 340.001 kr.
For 3-15-årige høyest 440.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-9 Plass : 4-7-9

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -20 -1 -2 -3 -6 -71 500
Mintor 2140 1 Plass 336 879
8 år BRUN V v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 2 26/9 - 04 / 4 1609 25,7a 24
e. Minella v. Minpil D. Dalen Biri Travbane 0 10/8 - 04 / 2 2100 33,1ag 41
Terje Visnes /Siggerud E. Linn Drammen Travbane 1 19/7 - 03 / 7 1700 25,8a 44
D. Dalen Terje Visnes D. Dalen Momarken Travbane 2 12/7 - 03 / 4 1640 25,4a 29
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 20/6 - 06 / 9 1609 25,5a 147
2 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -16 -1 -3 -1 -10 -149 020
Tekno Teddy 2 Plass 328 838
6 år SVART V v.Tekno Odin O. Sagholen Momarken Travbane 6 23/9 - 05 / 9 2140 28,4a 64
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 6 08/9 - 06 / 7 2100 26,4a 299
Kristin F. Strøm-Jorun Furulund O. Sagholen Jarlsberg Travbane - 02/9 - 06 / 4 1609 g6 a 52
O. Sagholen Terje Lunewski O. Sagholen Årjäng 3 14/8 - 08 / 9 1660 26,5 21
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Rättvik 2 04/8 - 01 / 1 2140 26,8 34
3 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 474 2018: -22 -0 -4 -7 -7 -124 223
Rem Odin* 3 Plass 348 876
9 år BRUN V v.Bork Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 3 26/9 - 04 / 2 1609 25,7a 53
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Momarken Travbane 6 18/9 - 05 / 4 2140 29,0ag 92
Sverige L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 02/9 - 06 / 5 1609 24,6ag 153
G. Austevoll Terje Remme D. Aarum Årjäng 5 14/8 - 08 / 11 1660 27,6 g 137
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/8 - 04 / 7 1609 26,0a 51
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 4 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) A. Akselsen Årjäng 1 07/10 - 07 / 6 2140 25,7 37
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 13/8 - 01 / 8 2609 dg a 47
Stall Ida Christine B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 01 / 1 2100 26,3a 32
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Årjäng 4 14/7 - 12 / 13 2140 26,2a 178
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj D. Aarum Åmål - 27/6 - 05 / 8 2500 dg 117
5 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 5 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Drammen Travbane 1 04/10 - 01 / 8 2100 27,9a 44
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Bjerke Travbane 2 12/9 - 01 / 3 2600 30,1a 103
Truls Knive /Åmot P. Sem Jarlsberg Travbane - 13/8 - 01 / 9 2609 dg a 149
P. Sem P. Sem Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 01 / 5 2100 26,4a 108
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek M. Øyo Drammen Travbane 6 19/7 - 03 / 8 1700 27,8ag 385
6 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -30 982 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 6 Plass 248 537
5 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Årjäng - 07/10 - 07 / 4 2140 dg 375
e. Eldhusflya v. Elding F. Fladen Drammen Travbane 4 04/10 - 01 / 9 2100 28,4a 82
Bjørn Vethe-Halle Vinsand F. Fladen Bjerke Travbane 5 26/9 - 04 / 6 1609 26,1a 134
F. Fladen Anders Lundstrøm Wolden (T) F. Fladen Bjerke Travbane 2 20/9 - 05 / 2 1609 27,7a 134
svart med røde mansjetter og reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 9 2160 28,7 125
7 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 7 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 06/10 - 05 / 6 2140 27,9a 452
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 22/9 - 05 / 7 1609 26,3a 13
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 03 / 5 2100 28,4a 26
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 24/6 - 05 / 1 2140 26,3 52
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 4 14/6 - 04 / 7 2100 27,6a 26
8 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -2 -4 -3 -7 -124 500
Hovs Frøya 8 Plass 349 058
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 22/9 - 05 / 8 1609 26,7a 162
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 03 / 3 2100 28,9a 31
Harald N. Hove /Vik I Sogn G. Mikkelsen Forus Travbane 0 07/8 - 08 / 13 2060 30,1 169
T. Solberg Kari Anne Knutsen (T) G. Mikkelsen Forus Travbane 2 31/7 - 03 / 8 2040 27,1a 432
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 0 20/7 - 05 / 9 2160 28,8 110
9 2019: -8 -4 -0 -2 -0 -130 000 2018: -17 -3 -3 -3 -5 -135 233
Valle Storm 9 Plass 482 733
6 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 2 2100 28,2 g 59
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 01 / 7 2609 27,4a 34
Stall 4 rette E. Høitomt Drammen Travbane 1 02/8 - 03 / 2 1700 25,6a 20
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) U. Ohlsson Årjäng 5 14/7 - 12 / 12 2140 26,6a 112
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Bergen Travpark 5 02/6 - 03 / 10 2140 27,3 191
10 2019: -7 -0 -1 -2 -4 -33 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 10 Plass 375 500
10 år BRUN V v.Spikeld M. Finsand Sørlandets Travpark 3 22/9 - 01 / 5 2200 28,0 182
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 11/9 - 01 / 1 2140 26,5 444
Kent Lauritsen /Færvik A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 01/9 - 03 / 11 2120 dg 444
A. Stensen Kent Lauritsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 09 / 6 2500 dg a 33
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 12/8 - 07 / 4 2140 26,9a 46
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -14 991
Bol Odin 2160 1 Plass 354 709
6 år SVART V v.Moe Odin O. Reime Momarken Travbane 5 23/9 - 05 / 7 2140 28,3a 235
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane - 12/9 - 01 / 7 2600 dg a 49
Heine Bernhus-Lisbeth L. Bernhus O. Østre Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 3 2640 28,3 g 291
O. Østre O. Østre Jarlsberg Travbane 4 13/8 - 01 / 4 2609 27,4a 145
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 6 01/8 - 01 / 9 1609 25,3a 103
12 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 2 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 01 / 4 1609 23,5a 14
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 1 05/9 - 06 / 1 2100 25,4a 51
Team Ruggen O. Østre Biri Travbane 3 17/8 - 01 / 5 2100 26,5a 42
Å. Tengsareid Tore Martinsen O. Østre Biri Travbane 1 10/8 - 04 / 8 2100 29,9a 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Steinseth Bjerke Travbane 2 25/7 - 02 / 6 2600 28,0a 26
13 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 3 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten H. Holm Jarlsberg Travbane 6 28/9 - 01 / 4 1609 25,8a 587
e. Kjappe Troja v. Sjefen H. Holm Bjerke Travbane 0 19/9 - 08 / 2 2100 27,0a 443
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold H. Holm Kala Landbane 2 12/8 - 06 / 7 1920 26,1 g 389
H. Holm Kjetil Guriby Huuse K. Malmin Bjerke Travbane - 08/8 - 06 / 6 1640 dg 480
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Malmin Biri Travbane - 28/7 - 05 / 5 2120 dg 343
14 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 4 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Austevoll Årjäng 0 07/10 - 07 / 14 2160 26,1 578
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) V. Hop Jarlsberg Travbane - 14/9 - 01 / 5 1609 dg ag 190
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Bjerke Travbane 5 05/9 - 06 / 3 2100 27,5a 46
V. Hop Kjell Roar Hansen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 09 / 8 2500 28,4a 51
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 4 11/8 - 10 / 11 2100 26,7a 407
15 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -5 -3 -0 -7 -200 360
Vollanfaks* (S) 5 Plass 414 139
8 år SVART V v.Järvsöfaks (S) P. Nilsen Årjäng 6 07/10 - 07 / 12 2160 25,4 160
e. Vollanfrøkna* v. Elding P. Nilsen Åmål 5 29/7 - 04 / 3 2480 29,4ag 68
Sverige P. Nilsen Årjäng - 14/7 - 07 / 3 2140 dg g 95
P. Nilsen P. Nilsen Arvika 5 06/7 - 09 / 10 2120 27,8 93
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Åmål 5 27/6 - 05 / 12 2500 27,2 60