<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V4-4
V76-2
LARSMANS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 120.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-3 Plass : 5-10-3

1 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -21 476 2018: -14 -1 -1 -2 -8 -97 421
Lykkje Tora 2100 1 Plass 146 661
5 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bollnäs 5 24/9 - 07 / 3 1640 28,1 31
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/9 - 04 / 8 2100 27,3a 1130
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Bjerke Travbane 4 27/8 - 03 / 3 2100 28,7a 404
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 4 24/8 - 07 / 10 2100 32,6ag 33
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 1 09/8 - 01 / 8 2100 29,9a 29
2 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -30 000 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -25 000
Faste Jerva 2 Plass 142 000
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven L. Kolle Momarken Travbane 2 09/10 - 06 / 2 2140 31,2a 269
e. Faste Eldina v. Elding V. Hop Bjerke Travbane - 11/4 - 02 / 4 2160 dg 157
Steffen Halvorsrud-Jon Lien V. Hop Momarken Travbane 4 02/4 - 01 / 7 2140 31,6a 73
L. Kolle Geir Kihle (T) V. Hop Biri Travbane 2 24/11 - 08 / 8 2120 31,4 48
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Momarken Travbane 4 14/11 - 04 / 6 2140 29,9ag 57
3 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 3 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 4 2140 33,0a 198
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 5 2120 30,1 238
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 11 2100 31,4a 562
E. Gravdal H. Eggen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 5 1700 29,6ag 85
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl H. Eggen Bjerke Travbane 4 16/5 - 10 / 8 2160 29,7 69
4 2018: -15 -0 -0 -0 -4 -10 895 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 4 Plass 107 395
9 år SVART V v.Lome Elden M. Gundersen Drammen Travbane 6 04/10 - 04 / 9 1700 30,1a 520
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Bjerke Travbane 6 25/9 - 04 / 9 1609 30,1a 824
Sverige U. Axelson Årjäng 7 15/9 - 05 / 2 2140 32,5 412
H. Kulblik Marie Morfeldt G. Kylen Årjäng 0 14/8 - 08 / 1 1640 32,4 606
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj R. Haghighat Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 5 2100 37,9 481
5 2018: -5 -2 -0 -2 -1 -53 000 2017: -6 -2 -2 -1 -0 -58 909
Lome Bajas 5 Plass 143 909
5 år BRUN V v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 1 03/10 - 01 / 9 2160 31,3 13
e. Lomerosa v. Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 3 18/9 - 04 / 3 2100 29,5a 16
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Årjäng 3 05/10 - 02 / 6 2160 28,4 25
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 22/9 - 03 / 2 2100 29,1a 32
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 03 / 7 2540 31,6 g 30
6 2019: -7 -0 -2 -1 -4 -38 000 2018: -14 -2 -6 -1 -2 -90 500
Bleke Gnisten 6 Plass 192 622
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/9 - 04 / 4 1609 29,3a 66
e. Neastjerna v. Spang Best V. Hop Biri Travbane - 18/5 - 01 / 3 2100 dg a 116
Stall Blekegnisten L. Kolle Momarken Travbane 2 08/5 - 06 / 4 2140 30,3a 72
E. Høitomt Geir Kihle (T) E. Høitomt Biri Travbane 2 20/4 - 08 / 7 2100 30,2a 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 1 12/4 - 01 / 2 1700 29,3a 16
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 000
Bjørnemyr Dennis 7 Plass 125 193
6 år BRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Drammen Travbane - 04/10 - 04 / 1 1700 dg a 106
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 02 / 5 1609 29,9ag 59
Monica Mathiesen-Per Nielsen O. Kjenner Drammen Travbane 2 06/9 - 05 / 1 2100 28,9a 357
M. Gundersen Monica Mathiesen K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 06 / 10 2100 31,7a 844
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 13/8 - 04 / 1 2100 30,4a 319
8 2019: -5 -0 -0 -3 -0 -22 000 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -126 486
Haugestad Arne 8 Plass 218 600
5 år BRUN V v.Spikeld L. Trudvang Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 11 2140 32,2a 566
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten O. Sagholen Bjerke Travbane 5 16/5 - 10 / 14 2160 29,9 88
Kristine Narvestad /Hemnes L. Trudvang Momarken Travbane 3 08/5 - 06 / 6 2140 30,6ag 226
O. Sagholen Kristine Narvestad O. Sagholen Drammen Travbane 0 18/3 - 04 / 3 2100 31,6ag 74
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 4 06/3 - 02 / 1 2140 30,7ag 50
9 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 9 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Momarken Travbane 0 09/10 - 06 / 8 2140 31,5a 637
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Momarken Travbane 0 18/9 - 01 / 4 2140 31,3a 259
Astrid Fossen-Ahne Fossen L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 05 / 8 2100 29,5 185
S. Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 12 1609 32,0ag 649
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Bjerke Travbane 3 04/8 - 02 / 1 2100 29,8a 269
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -2 -0 -2 -41 000
Steine Faksen 10 Plass 156 500
8 år MØRKBR V v.Trø Faks T. Erga Forus Travbane 7 05/6 - 03 / 5 2060 30,7 269
e. Steine Lindi v. Sjefen P. Erga Forus Travbane 6 22/5 - 06 / 13 2060 30,4 318
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Erga Forus Travbane 0 27/3 - 05 / 3 2040 30,7 g 243
K. Malmin Morten Louis Johnsen S. Wassberg Forus Travbane 0 13/3 - 04 / 3 2040 33,2 g 92
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Erga Forus Travbane 5 10/10 - 03 / 4 2040 30,3 72
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -1 -3 -3 -5 -76 500
Rapid 11 Plass 119 000
10 år SVART V v.Tangen Scott G. Austevoll Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 10 1700 30,6ag 81
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/9 - 04 / 5 2100 30,8ag 243
Toril Hansen /Blaker G. Austevoll Biri Travbane 3 17/8 - 07 / 8 2120 29,3 258
G. Austevoll Toril Hansen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 06/7 - 07 / 11 2120 30,0 70
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 4 15/6 - 07 / 1 1609 28,9a 114
12 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -16 -4 -1 -1 -5 -92 000
Granly Kuling 12 Plass 115 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/10 - 01 / 7 2160 31,8 158
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 5 25/9 - 04 / 5 1609 29,9a 50
Erling Knutsen /Brandbu K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/9 - 03 / 9 2100 32,5a 76
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 05 / 5 1609 28,6a 19
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/8 - 02 / 7 2100 30,8ag 22