<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-2-7 Plass : 5-2-7

1 2018: -13 -1 -0 -0 -8 -38 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -8 000
Dale Lise 2040 1 Plass 46 000
4 år SVART HP v.Moe Odin T. Karlsen Forus Travbane 4 04/9 - 05 / 10 2060 32,7 137
e. Vinter Gry v. Spikeld T. Karlsen Forus Travbane 4 21/8 - 05 / 3 2040 31,2 729
Leiv Meisland /Tananger T. Karlsen Forus Travbane 0 14/8 - 03 / 2 2040 31,6a 639
T. Karlsen Leif Meisland T. Karlsen Forus Travbane 4 31/7 - 05 / 3 2040 32,2 115
Blå, hvite seler m&svarte stjerner,rek T. Karlsen Forus Travbane 4 24/7 - 08 / 3 2060 33,6 g 935
2 2018: -10 -1 -1 -2 -3 -54 500 2017: -9 -0 -1 -0 -5 -17 000
Ruskeli Svarta 2 Plass 71 500
6 år SVART HP v.Norheim Faksen T. Sør-Reime Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 4 2140 32,3 g 111
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 04 / 11 1700 29,1a 331
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 02 / 3 1609 28,1a 399
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark - 01/7 - 03 / 2 2140 g3 1019
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek T. Sør-Reime Forus Travbane 5 17/6 - 07 / 9 2060 32,7 419
3 2018: -16 -1 -1 -1 -4 -50 201 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -33 842
Pepp Jerka 2060 1 Plass 84 043
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld P. Buer Forus Travbane - 07/10 - 09 / 3 2060 dg 224
e. Peppana v. Alm Svarten B. Steine Forus Travbane - 25/9 - 06 / 1 2040 dg 110
Terje Aareskjold /Sandnes K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 04 / 11 1609 31,5a 414
G. Tollefsen Terje Aareskjold K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 25/7 - 03 / 9 1640 34,3 g 283
rød m/hvitt kryss K. Ødegaard Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 4 2140 32,6a 173
4 2018: -14 -2 -1 -1 -5 -54 000 2017: -6 -0 -0 -2 -3 -17 000
Kleppe Maia 2 Plass 76 000
5 år BRUNSVART HP v.Alm Viktor P. Buer Bergen Travpark - 04/10 - 05 / 7 2100 dg a 77
e. Steinsvad Edel v. Eng Svarten P. Buer Forus Travbane - 25/9 - 06 / 2 2040 dg 141
Frederic Steinsøy /Ølen P. Buer Forus Travbane 7 14/8 - 03 / 12 2040 31,3ag 93
P. Buer Frederic Steinsøy P. Buer Bergen Travpark 1 02/8 - 05 / 1 2100 31,9 75
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bergen Travpark 4 19/7 - 02 / 2 2100 32,5 g 95
5 2018: -19 -1 -1 -1 -10 -63 000 2017: -8 -1 -0 -1 -2 -46 000
Erga Martine 3 Plass 109 000
4 år SVARTBRUN HP v.Lome Elden A. Erga Forus Travbane 4 07/10 - 01 / 7 2060 29,8 734
e. Moe Fenja v. Moe Odin T. Erga Bjerke Travbane 0 27/8 - 03 / 8 2100 31,4ar 1131
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 6 14/8 - 04 / 2 2040 30,3 352
A. Erga Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 6 07/8 - 09 / 7 2060 30,4 75
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re T. Erga Forus Travbane 7 31/7 - 05 / 11 2060 31,6 g 32
6 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -7 000 2017: -8 -2 -2 -2 -0 -86 000
Rymix 4 Plass 93 000
4 år MØRKBR HP v.Ness Tjo Brage P. Buer Bergen Travpark 3 11/10 - 04 / 3 2120 31,2 151
e. Lomepia v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/8 - 07 / 1 2120 33,3 403
Ole Andreas Sunde /Sand P. Buer Bergen Travpark 7 20/5 - 04 / 8 2120 32,2 46
S. Wassberg Ole Andreas Sunde P. Buer Bergen Travpark 2 04/11 - 02 / 11 2140 33,6 21
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. R. Wiig Forus Travbane 3 31/10 - 04 / 8 2060 31,6 74
7 2018: -23 -2 -3 -4 -8 -106 500 2017: -12 -1 -2 -2 -4 -44 000
Alm Tekla 2080 1 Plass 150 500
5 år BRUN HP v.Tekno Odin A. Erga Forus Travbane 2 25/9 - 06 / 6 2060 30,0 431
e. Alm Tindra v. Auvin (S) T. Erga Forus Travbane - 15/9 - 05 / 1 2040 dg 1082
Annette Erga /Orre T. Erga Bergen Travpark 4 06/9 - 04 / 6 2100 32,4a 19
T. Erga E. Storetvedt Bergen Travpark - 06/9 - 10 / 7 2100 dg 203
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 2 21/8 - 05 / 10 2080 29,3 108
8 2018: -16 -0 -0 -1 -6 -23 500 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -44 000
Timona Ø.K. 2 Plass 121 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor G. Mikkelsen Forus Travbane 0 07/10 - 09 / 7 2080 31,5 115
e. Timor v. Pål Even E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 22/9 - 03 / 5 1609 29,6a 225
Brynjulv H. Løno /Skulestadmo E. Nordbustad Forus Travbane 8 04/9 - 09 / 8 2060 31,4 751
S. Svendsen Gunn E. Vigane Svendsen (A) J. Hansen Bjerke Travbane 0 25/7 - 01 / 1 2100 34,9a 268
Grå,røde seler,mansj,belt.Rekl/hv.felt J. Hansen Biri Travbane - 13/7 - 03 / 5 1609 dg a 137
9 2018: -16 -0 -2 -4 -7 -65 500 2017: -15 -3 -0 -2 -7 -118 000
Njølstad Jela 2100 1 Plass 183 500
4 år SVARTBRUN HP v.Norheim Svenn T. Gudmestad Forus Travbane 0 07/10 - 05 / 2 2040 30,5 g 311
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Bergen Travpark - 06/9 - 05 / 9 2100 dg a 341
Tormod Gudmestad /Nærbø E. Høitomt Bjerke Travbane 6 27/8 - 03 / 10 2100 29,3a 187
T. Gudmestad T. Gudmestad Forus Travbane 3 14/8 - 04 / 10 2060 29,0 g 44
rød m/hvitt sk.stk., seler & ermstripe T. Gudmestad Forus Travbane 7 07/8 - 08 / 2 2040 28,9 g 331
10 2018: -21 -5 -4 -2 -6 -160 000 2017: -6 -0 -1 -0 -4 -33 000
Misi Ø.K. 2 Plass 193 000
4 år SVART HP v.Spydermann Ø.K. B. Øksnevad Bergen Travpark 3 04/10 - 06 / 3 2100 30,2 g 30
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin B. Steine Bergen Travpark 1 20/9 - 07 / 7 2140 30,7 20
Stall Davenskø B. Øksnevad Bjerke Travbane 10 09/9 - 04 / 6 2100 27,8a 620
B. Øksnevad B. Øksnevad Bjerke Travbane 3 27/8 - 03 / 7 2100 28,3a 173
hvit m/rød ø & ermstriper H. Eggen Bergen Travpark 2 18/8 - 05 / 12 2100 30,2a 29
11 2018: -16 -4 -2 -4 -3 -119 000 2017: -8 -3 -2 -1 -1 -76 000
Møller Viktoria 2120 1 Plass 205 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor G. Gudmestad Forus Travbane 0 15/9 - 05 / 3 2060 br rg 76
e. Linspika v. Spikeld O. Gudmestad Forus Travbane 3 04/9 - 06 / 1 2040 27,7 65
Stall Aase G. Gudmestad Forus Travbane 2 14/8 - 04 / 12 2060 28,7 20
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 3 07/8 - 08 / 3 2040 27,7 178
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 3 31/7 - 02 / 3 2040 28,6a 35