<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
VOLVO MASKIN SERVICE
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 85.001 - 310.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-5 Plass : 3-7-5

1 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -17 -2 -3 -1 -3 -67 000
Dag Eldmi 2100 1 Plass 103 500
7 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/10 - 01 / 5 2160 31,9 110
e. Dag Mi v. Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 1 2140 30,7 g 147
Tina Marie K. Kolstad-Audun Kolstad D. Dalen Bjerke Travbane - 03/9 - 03 / 5 2100 dg a 62
D. Dalen Arild Berås (T) D. Dalen Sørlandets Travpark - 25/8 - 05 / 5 2160 dg 65
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 16/8 - 06 / 5 2100 30,4a 71
2 2019: -9 -1 -1 -1 -2 -50 000 2018: -18 -2 -0 -1 -4 -60 500
Kaptein 2 Plass 162 500
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/10 - 04 / 4 1640 29,5 g 90
e. Viljefryd v. Dublan K. Kvasnes Biri Travbane - 30/9 - 03 / 2 2100 dg a 56
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 7 2140 33,7 rg 80
T. Solberg Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 3 2100 29,9 312
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Momarken Travbane - 30/6 - 04 / 2 2140 dg 260
3 2019: -6 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -12 -2 -1 -0 -1 -46 000
Tenk Nå Dina 3 Plass 147 000
6 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Drammen Travbane 2 04/10 - 04 / 7 1700 28,5a 21
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Klosterskogen Travbane P 24/9 - 20 / 1 2100 29,4 P
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Bjerke Travbane - 04/4 - 04 / 2 1640 dg 66
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Sørlandets Travpark - 24/3 - 07 / 6 2140 dg 91
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane - 02/3 - 03 / 5 1609 dg a 33
4 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Sager'n 4 Plass 140 250
7 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 04 / 5 2100 34,2a 62
e. Lykkevara v. Lykke Gutten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 9 2100 31,0a 243
Svein Saga-Anne Grethe Saga K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 05 / 2 2100 br a 515
G. Austevoll Svein Saga J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 03/11 - 08 / 7 2120 34,3 20
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 26/10 - 05 / 1 2100 29,7a 57
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 5 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Bjerke Travbane 7 19/9 - 05 / 13 2160 30,2 284
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 3 2160 30,8 g 139
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 05 / 7 2120 31,3 79
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 06 / 3 2100 31,0a 98
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 4 25/7 - 03 / 6 1640 29,3 25
6 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 6 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 02 / 3 1609 29,2a 133
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 5 2100 34,6 g 206
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 06 / 1 2100 30,4a 96
A. Akselsen Janne Aadna A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 03 / 8 2100 30,3a 293
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 16/7 - 04 / 3 1700 29,2ag 148
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -2 -3 -5 -63 000
Reinfaks 7 Plass 203 700
8 år MØRKBR V v.Voje Faks L. Kolle Drammen Travbane 5 27/9 - 03 / 4 1700 28,9a 46
e. Bakkmo Fuksa v. Braute Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 22/9 - 05 / 1 1609 27,0a 151
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 06/9 - 05 / 12 2100 30,0a 55
H. Holm Per Gottling (T) T. Ellefsen Bjerke Travbane 0 08/8 - 05 / 6 2100 31,5a 153
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 26/7 - 02 / 6 2100 27,4a 108
8 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -2 -3 -11 -90 000
Faksen U.N. 8 Plass 200 250
7 år MØRKBR V v.Voje Faks C. Hande Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 03 / 2 2100 29,1 39
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 03 / 6 2100 28,6ag 55
Stall Kjønnerød L. Kolle Bjerke Travbane 5 19/9 - 04 / 9 2100 29,5ag 113
J. Undem L. Kolle Drammen Travbane 1 06/9 - 05 / 10 2100 28,9a 63
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Drammen Travbane - 30/8 - 01 / 10 2100 dg a 37
9 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -10 000
Askevold Stjerna 9 Plass 141 500
9 år LYSBRUN HP v.Feseth Lynet E. Valton Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 03 / 3 2100 39,4 g 802
e. Norella v. Elding C. Kolstad Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 03 / 1 2100 30,0 702
Eirin Flid Valton /Porsgrunn C. Kolstad Jarlsberg Travbane 4 25/3 - 03 / 3 2100 32,0 130
Å. Tengsareid Eirin Flid Valton C. Kolstad Klosterskogen Travbane 6 08/3 - 03 / 1 2100 38,8 g 269
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 04 / 10 2100 br ag 727
10 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 10 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Momarken Travbane 0 23/9 - 04 / 2 2140 30,8 671
e. Stjernejanna v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 11 2100 30,3a 574
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Drammen Travbane 0 30/8 - 01 / 6 2100 30,9a 240
S. Juklerød S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 25/8 - 03 / 2 2140 30,3 586
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Drammen Travbane 0 23/8 - 01 / 4 1700 29,1ag 441