<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
SERVIE A.S.
HOPPELØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 85.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-9 Plass : 3-5-9

1 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 1700 1 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 30/9 - 03 / 10 2100 31,0a 102
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 11 2160 31,4 g 219
Stall Ida Christine K. Johansen Bjerke Travbane - 27/8 - 03 / 6 2100 dg a 481
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Drammen Travbane 1 23/8 - 03 / 2 2100 31,2a 30
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 5 04/8 - 02 / 6 2100 30,1a 63
2 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 2 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten A. Frønes Momarken Travbane - 02/10 - 07 / 2 2140 dg a 126
e. Kleppan Turi v. Braute A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 2 1700 31,0ag 526
Toril Haraldsen /Sandefjord A. Frønes Jarlsberg Travbane - 13/8 - 05 / 12 1609 dg a 531
A. Frønes Toril Haraldsen A. Frønes Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 6 2140 34,1 g 484
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Drammen Travbane 3 19/7 - 01 / 1 2100 32,8a 358
3 2018: -11 -5 -0 -0 -4 -84 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 3 Plass 84 500
4 år BORKET HP v.Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/9 - 03 / 2 1640 28,5 33
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 06 / 9 2100 31,3a 17
Team Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 2 2100 35,8 g 16
T. Solberg Jan Anund Haugland T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 04 / 7 2100 30,1 65
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 20/7 - 10 / 4 2140 32,1a 218
4 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 4 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Biri Travbane 6 30/9 - 03 / 1 2100 31,0ag 160
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Biri Travbane 4 16/9 - 04 / 4 2120 31,8 59
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Bjerke Travbane 1 05/9 - 02 / 1 2140 31,7 55
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 5 27/8 - 02 / 5 2100 29,3a 1234
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 10 2100 31,7a 284
5 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 5 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden O. Østre Momarken Travbane - 02/10 - 02 / 2 2160 dg 144
e. Kos Edda v. Kos Knekten A. Akselsen Bjerke Travbane 0 26/9 - 03 / 7 1640 30,5 g 222
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes O. Østre Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 06 / 10 2100 31,7a 549
A. Akselsen Odd Arne Aaland A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 02 / 2 2140 33,2 388
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv O. Østre Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 4 2100 34,8 rg 446
6 2018: -11 -0 -1 -2 -3 -27 500 2017: -11 -1 -1 -2 -2 -36 869
Tangen Milla 6 Plass 78 369
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 01 / 9 2100 32,0a 166
e. Tangen Stili v. Lome Kongen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 05 / 11 1609 28,6a 834
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum O. Kjenner Bjerke Travbane 0 04/8 - 02 / 8 2100 31,9a 200
O. Kjenner Jørn-Gunnar Nilsen O. Kjenner Momarken Travbane 4 17/7 - 08 / 3 2140 31,9a 176
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 08 / 1 2100 31,0a 382
7 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 7 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Momarken Travbane 0 23/9 - 08 / 7 2180 34,7 g 227
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Färjestad 3 10/9 - 07 / 3 2140 31,5 238
Stall Trekløveret H. Ydersbond Biri Travbane 7 31/8 - 01 / 13 2120 32,4 406
H. Ydersbond H. Ydersbond Momarken Travbane 4 08/5 - 08 / 10 2160 33,1 117
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Magnor Travbane 5 01/5 - 06 / 8 2040 36,0 160
8 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 8 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Drammen Travbane 2 27/9 - 02 / 1 2100 30,7a 565
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 08 / 1 2120 31,6 g 294
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 10 2100 33,5a 837
A. Låhne A. Låhne Bjerke Travbane 0 04/4 - 01 / 11 1609 32,5ag 561
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Jarlsberg Travbane 4 28/3 - 03 / 2 1609 30,3a 636
9 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -15 -1 -1 -3 -4 -47 000
Lolly Løva 9 Plass 109 583
10 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 06 / 12 1700 29,9a 239
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 20/9 - 01 / 3 1609 29,3a 121
Stall Thosigi Jr. K. Bjørnerød Drammen Travbane 1 06/9 - 02 / 8 1700 31,0a 149
K. Bjørnerød Sidsel Kjeve K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 07 / 2 1609 28,3a 255
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 05 / 10 1609 31,2a 730
10 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -55 500 2018: -14 -0 -1 -2 -6 -33 824
Jærvsømina 10 Plass 137 824
7 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) V. Hop Drammen Travbane 5 27/9 - 02 / 4 2100 32,5ag 97
e. Holt Mina v. Moe Odin V. Hop Forus Travbane 5 15/9 - 01 / 6 2060 31,2 578
Per Arne Eggan /Hellandsjøen T. Skjæveland Forus Travbane 7 07/8 - 09 / 2 2040 38,6 g 504
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) T. Skjæveland Forus Travbane 0 31/7 - 05 / 12 2060 35,0 g 1854
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Skjæveland Forus Travbane 0 24/7 - 06 / 2 2040 36,3 g 1245
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -7 -26 000
Jenny Lill 11 Plass 50 000
6 år BRUN HP v.Bork Odin K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 06 / 7 2100 32,0a 653
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 12 2120 32,3 g 740
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Sørlandets Travpark 0 20/7 - 11 / 1 2140 32,0ag 878
A. Berås Dagfinn Svantesen A. Berås Sørlandets Travpark 0 01/7 - 03 / 3 2140 32,6 409
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Klosterskogen Travbane 5 07/6 - 04 / 2 2100 32,1a 147
12 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -18 -1 -3 -1 -9 -70 000
Songe Mai 12 Plass 99 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen P. Kals Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 06 / 3 1700 29,5a 137
e. Eike Borka v. Bork Rigel J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 07 / 7 1609 28,1a 232
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen P. Kals Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 7 2100 31,6a 533
P. Kals Rune Stea Christiansen P. Kals Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 04 / 2 1609 29,5a 545
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark 0 20/7 - 11 / 3 2140 32,1ag 680