<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
KLOSTERSKOGEN HESTESPORT

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 11.001 kr.
For 3-15-årige høyest 21.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-9 Plass : 1-3-9

1 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 2100 1 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Østre Jarlsberg Travbane 7 28/9 - 04 / 9 2120 33,6 176
e. Frisli Modi v. Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 5 16/9 - 08 / 9 2100 36,7 154
Geir Ole Olsen /Porsgrunn O. Østre Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 02 / 9 2100 33,5 712
J. Undem Geir Ole Olsen J. Undem Jarlsberg Travbane 8 05/8 - 08 / 2 2100 39,0 g 127
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/7 - 07 / 2 2100 36,2 g 269
2 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -14 000
Amazona 2 Plass 36 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten A. Stensen Momarken Travbane 3 09/10 - 09 / 5 2160 35,5 225
e. Dolly Vilja v. Elding A. Stensen Biri Travbane 7 10/11 - 08 / 7 2120 37,0 654
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad B. Steinseth Drammen Travbane 0 23/10 - 07 / 2 2100 37,6 301
E. Høitomt Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Drammen Travbane 7 10/4 - 08 / 1 2100 36,0 343
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Steinseth Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 5 2140 36,4 109
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -12 500
Fyms Faks 3 Plass 12 500
6 år MØRKBR V v.Voje Faks A. Frønes Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 9 2120 dg 233
e. Storhaug Trolla v. Moe Odin A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 31/5 - 08 / 5 2100 33,1a 380
Yvonne Brettvik /Porsgrunn A. Frønes Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 1 2100 dg 490
A. Frønes Yvonne Brettvik A. Frønes Jarlsberg Travbane 8 27/4 - 07 / 6 2120 35,0 g 1581
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 07 / 3 2100 38,8 rg 152
4 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000
Dag Per 4 Plass 9 000
5 år SVART V v.Bork Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 08 / 8 2120 br r 140
e. Frk. Perny v. Rolex K.* D. Dalen Momarken Travbane - 10/7 - 02 / 6 2160 dg 131
Ingrid Askland /Tvedestrand D. Dalen Sørlandets Travpark 4 01/7 - 08 / 8 2160 32,2 394
D. Dalen Ingrid Askland K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 13 2120 dg 946
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Forberg Klosterskogen Travbane 0 22/1 - 03 / 3 2100 44,4 g 570
5 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 5 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos O. Østre Momarken Travbane - 09/10 - 09 / 2 2140 dg 23
e. Gransdamo v. Golan B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 28/9 - 04 / 8 2100 34,4 g 238
Elise Engelstad /Løten O. Østre Momarken Travbane 5 18/9 - 07 / 11 2140 35,3 215
B. Steinseth K. Widell Rättvik - 01/9 - 01 / 2 1640 dg 25
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane P 17/8 - 20 / 4 2120 35,6 g P
6 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -12 000 2017: -9 -0 -0 -0 -8 -17 000
Lynjor 2120 1 Plass 31 000
11 år SVART V v.Lumjor J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 2 2100 32,8a 361
e. Ervina v. Alm Svarten M. Odderstøl Forus Travbane 6 07/11 - 07 / 3 2060 37,1 g 376
Janicke Reiersen /Kvinesdal M. Odderstøl Sørlandets Travpark 4 22/10 - 07 / 5 2160 36,2 73
J. Eriksen Janicke Reiersen M. Odderstøl Sørlandets Travpark 7 17/9 - 02 / 3 2140 32,6 675
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek M. Odderstøl Klosterskogen Travbane 5 24/8 - 07 / 7 2120 34,7 248
7 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -8 000
Gull Arwen 2 Plass 16 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 04 / 10 2120 35,1 g 321
e. Gyldne Tider v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 13 2120 35,6 g 759
Elisabeth Stenersen /Skien V. Hop Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 08 / 4 2100 36,6ar 358
A. Akselsen Elisabeth Stenersen G. Flåten Momarken Travbane 0 15/5 - 08 / 7 2160 36,5 rg 192
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 22/4 - 04 / 9 2100 37,0ag 454
8 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -2 500 2018: -7 -0 -0 -0 -7 -25 500
Holene Stjernen 3 Plass 28 000
4 år SVART V v.Hellin Faxen S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 08 / 3 2120 35,1 781
e. Ara Tulla v. Atom Vinter S. Jessen Jarlsberg Travbane 8 21/9 - 07 / 14 2120 37,0 g 189
Geir Rygvik-Kurt Ingar Skaanes A. Valstad Leangen Travbane 8 02/7 - 10 / 6 2160 37,5 83
S. Jessen I. Melby Leangen Travbane 5 04/6 - 11 / 1 2140 35,8 86
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek A. Solhus Leangen Travbane P 07/5 - 20 / 4 2160 41,1 P
9 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -29 063
Bjørnli Ine 4 Plass 55 305
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Bronken Momarken Travbane 4 09/10 - 09 / 7 2180 36,6 g 488
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 4 30/9 - 08 / 5 2100 34,5 g 285
Anne-Linn Rønningen /Hernes P. Linderoth Rättvik 6 01/9 - 01 / 11 1660 34,6 168
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) T. Bronken Biri Travbane P 17/8 - 20 / 2 2120 35,7 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Bronken Momarken Travbane - 10/7 - 02 / 7 2160 dg 2284