<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:10 V5-3
LORD SCOTTS LØP
MAX 600 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 390.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-12 Plass : 7-4-12

1 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -21 -0 -1 -0 -9 -40 991
Doctor Joe (S) 2100 1 Plass 343 334
7 år MØRKBR V v.Judge Joe* (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 05/10 - 03 / 3 1609 14,1a 340
e. Mellby Nim (S) v. Smasher* (US) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 30/9 - 06 / 4 2100 15,6a 432
Jan Vidar Bakke-Jarle Bakke Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 16/9 - 01 / 5 1609 14,8a 151
Ø. Ruttenborg Jan Vidar Bakke O. Østre Bjerke Travbane 0 06/8 - 05 / 5 2100 15,5a 257
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 23/7 - 05 / 8 2100 15,3a 439
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -2 -3 -8 -80 982
A Winner (DK) 2 Plass 295 297
7 år BRUN V v.From Above* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 4 09/8 - 05 / 10 1609 14,6a 76
e. Jobie Ana* (S) v. Jobie Tempest* (CA) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 23/7 - 05 / 6 2100 14,9a 85
Team Trippel H. K. Johansen Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 05 / 3 2100 15,8a 48
K. Johansen K. Johansen Biri Travbane 5 29/6 - 05 / 4 1609 14,0a 51
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 3 14/5 - 01 / 8 2100 14,8a 20
3 2019: -4 -0 -0 -3 -0 -14 000 2018: -18 -2 -0 -3 -8 -76 144
Sao Paulo 3 Plass 313 644
9 år BRUN V v.Up Front Larry (US) D. Dalen Biri Travbane 0 05/10 - 04 / 4 1609 14,9a 202
e. My Favourite Crown v. Super News (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 25/9 - 05 / 9 1609 13,8a 77
Stall Bergsund AS /Hønefoss D. Dalen Biri Travbane 4 16/9 - 01 / 2 1609 14,2a 93
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 03/9 - 02 / 3 2100 15,2a 76
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Bjerke Travbane 3 09/8 - 05 / 7 1609 14,2a 56
4 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -18 -0 -3 -2 -7 -59 491
The Secret Light (DK) 4 Plass 394 912
9 år BRUN V v.Great Challenger (US) M. Gundersen Biri Travbane 4 30/9 - 06 / 9 2100 15,6a 202
e. Frk. Supergill (DK) v. Supergill* (US) J. Kontio Färjestad 0 13/8 - 06 / 8 3160 17,1 200
Hegna Maskin AS /Stathelle E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 06 / 3 1609 12,8a 306
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) G. Austevoll Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 08 / 6 3020 17,0 91
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 5 25/6 - 04 / 11 2100 14,5a 53
5 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -14 736 2017: -4 -0 -1 -1 -0 -10 665
Torps Chivas* (S) 5 Plass 364 943
12 år LYSBRUN V v.Victory Party (US) N. Stenquist Åmål 0 12/8 - 08 / 3 2080 16,6a 100
e. Twinkel Star* (S) v. Desert Night (US) P. Ådefors Färjestad 0 28/5 - 06 / 9 2140 16,1a 258
Sverige G. Persson Årjäng 8 06/5 - 06 / 4 2140 16,6 g 312
P. Nilsen Dan R. Carlsson P. Nilsen Bjerke Travbane 3 08/5 - 01 / 5 2100 15,5a 84
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Momarken Travbane 2 27/4 - 01 / 4 1640 15,2a 41
6 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -1 -1 -6 -50 500
Seabreeze Ås (US) 6 Plass 360 367
8 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 3 27/9 - 01 / 9 2100 16,1a 73
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 05 / 5 2100 15,5a 71
Helge Ellefsen /Porsgrunn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 02 / 7 2500 17,4a 121
G. Austevoll Helge Ellefsen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 13/8 - 03 / 6 2100 15,4a 81
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 06/8 - 05 / 4 2100 14,7a 393
7 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -13 500 2018: -21 -1 -3 -2 -7 -139 500
Delicious Dream 7 Plass 431 000
6 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 3 26/9 - 06 / 9 2100 14,2a 276
e. Delicious Queen v. Cigar Bar (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 04 / 4 2100 14,4a 65
Anita Johannessen-Vidar Hansen K. Johansen Bjerke Travbane 0 05/9 - 03 / 8 2100 16,7ag 100
L. Kolle Anita Johannessen L. Kolle Bjerke Travbane 0 01/8 - 08 / 2 2100 13,7a 163
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Sørlandets Travpark 4 21/7 - 08 / 5 2140 15,4a 101
8 2019: -9 -0 -1 -0 -6 -29 000 2018: -18 -0 -2 -5 -9 -74 868
Noir Sun 8 Plass 315 368
7 år SVART H v.Ens Snapshot (US) C. Antonsen Momarken Travbane 6 02/10 - 05 / 9 2140 16,9a 499
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 4 25/9 - 05 / 2 1609 13,9a 201
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Bjerke Travbane 5 18/9 - 05 / 3 2100 15,4a 301
C. Antonsen M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 09 / 10 2920 19,4 502
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 6 23/8 - 05 / 8 2600 16,5a 557
9 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -24 000 2018: -27 -0 -2 -2 -10 -57 991
Polar Rocky 9 Plass 299 991
8 år BRUN V v.Steinlager (S) M. Pedersen Bjerke Travbane 0 18/9 - 05 / 2 2100 br a 363
e. Susie News v. Super News (US) M. Pedersen Biri Travbane 0 31/8 - 06 / 8 2100 16,1a 140
Anita Kringlethaugen /Skjåk M. Pedersen Drammen Travbane 4 16/8 - 05 / 5 1700 15,9a 68
M. Pedersen M. Pedersen Bjerke Travbane 5 09/8 - 05 / 5 1609 14,9a 96
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 3 30/7 - 03 / 10 1609 14,3a 216
10 2019: -3 -1 -0 -2 -0 -26 000 2018: -13 -2 -2 -0 -6 -156 000
Nad Al Sheba 10 Plass 355 000
9 år BRUN HP v.Steinlager (S) A. Robertsen Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 03 / 1 2100 16,2a 63
e. Picabo Chill (S) v. Giant Chill* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/6 - 07 / 11 2100 15,0a 237
Stall Damehesten A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 06 / 7 1700 13,7a 36
D. Dalen Alexander Heisholt (T) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 24/5 - 06 / 1 1700 13,4a 17
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Bjerke Travbane 5 12/5 - 08 / 5 2100 14,2a 50
11 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -22 000 2018: -16 -1 -2 -3 -6 -142 000
Andova 11 Plass 372 500
8 år SVART HP v.Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 24/5 - 06 / 7 1700 14,4a 180
e. Prestige November (DE) v. General November (DE) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 12/5 - 07 / 1 2100 14,2a 385
Lars Christian Larsen-Cecilie Jensen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 25/4 - 09 / 7 1609 14,0a 125
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 10/4 - 05 / 7 1640 14,3a 349
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 08 / 10 2100 16,7a 525
12 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -40 500 2018: -19 -4 -2 -6 -2 -144 000
Anthony Downs (DK) 12 Plass 344 000
7 år BRUN V v.Great Challenger (US) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 22/9 - 06 / 7 2140 dg a 204
e. Tangee Boko (S) v. Enjoy Lavec* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 10/9 - 05 / 9 2100 dg a 94
Walter Thorjussen-Rita Moen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 09 / 6 2920 18,2 178
O. Østre Per Gottling (T) T. Solberg Sørlandets Travpark 6 12/8 - 05 / 11 2140 15,4a 41
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 05 / 7 2100 15,5a 65