Neste løp >>>
Start ca kl. 11:10 V5-1
KNAUSTS LØP (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
15 BAK BILEN - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart. Maks 15 startende.
For 3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-6 Plass : 7-9-6

1 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -21 000 2018: -20 -1 -6 -4 -6 -119 000
Kringlers Balder 2100 1 Plass 175 000
5 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane 5 05/10 - 01 / 7 2100 31,5ag 130
e. Korra v. Kos Knekten A. Stensen Bjerke Travbane 5 18/9 - 04 / 6 2100 30,5a 73
Terje Samuelsen /Elnesvågen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 03/9 - 03 / 8 2100 32,4a 45
G. Austevoll Finn Holmen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 2 15/8 - 03 / 1 1609 27,6a 37
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Stensen Bjerke Travbane 2 04/8 - 02 / 3 2100 29,6a 54
2 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -38 000 2018: -14 -2 -1 -3 -3 -77 491
Hauan Hera 2 Plass 183 491
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane 5 02/10 - 05 / 8 2100 31,2a 90
e. Findal Hera v. Moe Odin M. Gundersen Färjestad - 22/9 - 02 / 2 2140 dg 307
Alf-Einar Jørgensen /Harstad E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 1 2100 30,8a 728
Å. Tengsareid Morten Einang (B) O. Østre Bjerke Travbane 5 04/8 - 05 / 12 2100 28,0a 389
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Biri Travbane 3 27/7 - 10 / 5 2100 29,8 22
3 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 3 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Biri Travbane 1 05/10 - 01 / 4 2100 31,1a 16
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 2 18/9 - 04 / 7 2100 29,0a 74
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 05 / 14 2120 29,2 224
K. Johansen Stig Bye E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 06 / 9 2100 31,5a 46
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Bjerke Travbane 4 13/8 - 04 / 2 2100 30,0a 66
4 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -28 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 4 Plass 145 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 4 1609 28,8a 678
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 02 / 10 1609 29,6ag 389
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 30/8 - 01 / 8 2100 31,0a 407
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 19/8 - 07 / 3 2160 30,7 443
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 3 2100 30,0a 777
5 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 5 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Biri Travbane 4 05/10 - 01 / 5 2100 31,4a 139
e. Lesja Svarta v. Elding H. Horpestad Bjerke Travbane 4 12/9 - 05 / 5 2100 29,9a 472
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal V. Hop Bjerke Travbane 5 13/8 - 04 / 7 2100 30,0a 230
B. Steinseth G. Austevoll Biri Travbane - 22/7 - 04 / 8 2100 dg a 247
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj E. Høitomt Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 04 / 2 1600 27,5a 149
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -3 -3 -1 -0 -85 000
Lilje Bausa 6 Plass 179 000
7 år SVART HP v.Norheim Faksen D. Dalen Sørlandets Travpark 1 12/8 - 01 / 8 1609 27,8a 15
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor M. Gundersen Bjerke Travbane 1 25/7 - 01 / 9 2100 30,9a 16
Anita Nielsen-Ida Kathrin Nielsen D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 04 / 9 1609 25,8a 76
D. Dalen Anita Nielsen D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 31/5 - 04 / 7 1700 27,4a 77
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 6 1609 32,0a 16
7 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -7 -4 -0 -1 -0 -87 000
Fløya 7 Plass 208 000
9 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/9 - 04 / 3 2100 28,2a 22
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Bjerke Travbane 1 07/9 - 01 / 11 2100 26,1a 231
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/8 - 04 / 3 2100 30,5ag 27
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Biri Travbane 1 29/6 - 04 / 6 2120 27,1 74
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 3 18/6 - 03 / 3 2100 29,5a 507
8 2019: -7 -2 -0 -0 -4 -72 781 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -71 073
Adelinn 8 Plass 256 632
6 år BRUN HP v.Voje Faks L. Trudvang Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 4 1640 31,1a 218
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Biri Travbane 5 11/5 - 03 / 2 2100 31,5a 195
Leif Erik Kleivbakk /Bodø L. Trudvang Drammen Travbane 3 28/4 - 03 / 11 2100 29,6a 45
L. Trudvang Tim Fiskerud L. Trudvang Årjäng 4 15/4 - 04 / 11 2160 28,9 247
Rosa, logo i grønt L. Trudvang Momarken Travbane 3 29/3 - 04 / 6 1640 27,7a 99
9 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -68 000 2018: -17 -5 -3 -2 -2 -139 486
Rappnor 9 Plass 249 698
6 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten O. Østre Momarken Travbane 2 23/9 - 04 / 6 2140 30,1 17
e. Tuvrappa v. Elding O. Østre Årjäng 6 07/8 - 03 / 4 2140 29,3a 63
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Arvika 1 19/7 - 04 / 10 2540 29,6 28
O. Østre O. Østre Arvika 0 06/7 - 11 / 11 2120 31,9 g 24
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Arvika 1 26/6 - 06 / 1 2100 29,0 25
10 2019: -12 -1 -3 -3 -1 -85 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 10 Plass 286 500
6 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 02/10 - 05 / 3 2100 dg a 75
e. Tora Stjerna v. Spikeld O. Østre Bjerke Travbane 0 04/8 - 07 / 5 2140 30,9 g 177
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus H. Holm Biri Travbane 1 15/7 - 04 / 8 2140 29,0 24
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud H. Holm Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 14 2160 29,8 247
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Østre Bergen Travpark - 02/6 - 03 / 5 2120 dg 683
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500
Hommes Ferrari 11 Plass 186 500
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 10/10 - 02 / 11 2160 29,0 42
e. Kremtrolla v. Krembest E. Høitomt Momarken Travbane 3 02/10 - 04 / 6 1640 29,2ag 25
Stall Hommes Ferrari E. Høitomt Forus Travbane 3 15/9 - 03 / 5 2040 28,2 g 43
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 01 / 2 2100 27,0a 34
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/8 - 03 / 5 2100 27,8ag 27