Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 YESBOX LØPET - BIRI OPPDRETNINGSLØP TRØSTELØP AVDELING 1
BIRI OPPDRETNINGSLØP TRØSTELØP AVDELING 1
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-7 Plass : 1-8-7

1 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -33 166 2018: -16 -3 -1 -3 -6 -202 771
Reime Kongen 2100 1 Plass 235 937
4 år MØRKBR H v.Bork Odin O. Kjenner Leangen Travbane 3 29/9 - 02 / 4 2160 29,3 157
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 18/9 - 01 / 1 2140 30,7a 15
Stall Ertnes J. Eriksen Bjerke Travbane - 28/8 - 07 / 7 2100 dg a 438
J. Mjølnerød J. Eriksen Dannero 0 12/8 - 08 / 6 2140 26,7a 934
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Østre Dannero 3 29/7 - 06 / 1 2140 28,8a 241
2 2018: -9 -1 -1 -2 -2 -57 714 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lystad Odin H. 2 Plass 57 714
3 år BRUN H v.Moe Odin S. Eilefsen Biri Travbane 0 05/10 - 08 / 10 2120 34,2 g 58
e. Kremlinn v. Krembest P. Midtfjeld Leangen Travbane 5 29/9 - 02 / 1 2140 31,8 255
Wenche Hestad /Skiptvet S. Eilefsen Umeå 3 07/9 - 01 / 8 2160 32,7 g 19
V. Hop Stian Eilefsen (T) O. Østre Bergsåker 0 16/8 - 02 / 9 1660 32,5 g 103
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Midtfjeld Leangen Travbane 2 06/8 - 02 / 9 2160 33,3 g 46
3 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -37 000 2018: -12 -3 -2 -0 -4 -98 000
Valle Hugo 3 Plass 135 000
4 år MØRKBR H v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 06/10 - 02 / 5 2180 30,2 18
e. Valle Eldi v. Elding V. Tjomsland Klosterskogen Travbane - 01/10 - 02 / 11 2100 dg a 25
Helge Gunnar Søberg /Rendalen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/9 - 08 / 8 2180 30,9 86
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Forus Travbane 2 21/8 - 08 / 6 2040 34,0 g 33
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 20/7 - 10 / 9 2140 32,3a 281
4 2019: -11 -3 -2 -2 -1 -81 500 2018: -15 -2 -3 -1 -3 -95 000
Førlands Tor 4 Plass 176 500
4 år MØRKBR H v.Moe Odin P. Tjordal Forus Travbane 0 21/8 - 05 / 9 2060 32,0 g 353
e. Førlands Faksa v. Järvsöfaks (S) P. Tjordal Forus Travbane 0 14/8 - 03 / 11 2040 32,1a 37
Per-Eivind Tjordal /Sand P. Tjordal Sørlandets Travpark 5 21/7 - 03 / 5 2160 29,7 595
P. Tjordal P. Tjordal Bergen Travpark 2 05/7 - 04 / 2 2100 31,2a 68
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd P. Tjordal Sørlandets Travpark 2 24/6 - 07 / 5 2180 31,7 g 74
5 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 5 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 2 24/8 - 09 / 6 2100 36,9 183
e. Langaard Tiril v. Braute A. Rasmussen Biri Travbane 3 10/8 - 08 / 8 2100 40,0 320
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 8 2100 38,8 g 452
B. Steinseth Brynjulf Bjørge A. Rasmussen Biri Travbane P 15/6 - 20 / 8 2120 41,6 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Austevoll Biri Travbane 15/9 - 23 / 4 2100 53,8 B
6 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -2 -1 -2 -45 491
Lykkje Cornelius 6 Plass 50 491
4 år SVART H v.Åsajerven J. Gaustad Rättvik - 05/10 - 02 / 13 2160 dg 81
e. Hilderid v. Lome Elden J. Gaustad Bjerke Travbane 2 07/9 - 03 / 6 2140 32,3 192
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 02 / 3 2140 34,3 g 103
J. Gaustad J. Gaustad Biri Travbane 2 27/7 - 01 / 10 2120 34,6 483
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 8 01/7 - 08 / 7 2140 39,0 rg 165
7 2019: -3 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -11 -1 -3 -2 -4 -120 000
Gikling Leodin 7 Plass 152 000
4 år MØRKBR H v.Moe Odin K. Nordtømme Leangen Travbane 4 29/9 - 02 / 2 2160 29,5 g 433
e. Bokli Pia v. Bokli Balder A. Stensen Bjerke Travbane 5 28/8 - 08 / 7 2100 28,9a 607
Oddvar A. Gikling-Leif Egil Gikling K. Nordtømme Leangen Travbane 1 20/8 - 01 / 9 2160 32,4 90
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 2 22/6 - 10 / 2 2140 33,0 213
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 3 04/6 - 11 / 2 2140 34,5 g 208
8 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -10 500 2018: -8 -3 -2 -1 -2 -151 000
Vestpol Kongen 8 Plass 161 500
4 år SVARTBRUN V v.Tekno Odin S. Wassberg Bjerke Travbane 8 09/9 - 06 / 10 2100 28,5ag 407
e. Vestpol Emily v. Järvsöviking* (S) S. Wassberg Bjerke Travbane 3 28/8 - 07 / 6 2100 27,3a 58
Rune Røyrås /Hornnes Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 07/8 - 05 / 14 2060 30,5 11
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 20/7 - 10 / 12 2140 29,3a 14
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 01/7 - 20 / 5 2160 30,8 P