<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
DNTs 5-ÅRINGSLØP
DNTS 5-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 300.001 kr., 60 m. ved 600.001 kr.
For alle 5-årige.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-12.000-(10.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-14-12 Plass : 11-14-12

1 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -30 000 2018: -12 -3 -0 -0 -5 -158 000
Smedpål 2620 1 Plass 355 000
6 år SVART V v.Dotterud Teddy O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 4 06/10 - 07 / 11 2140 27,4a 86
e. Smedanne v. Ravn Jahn O. Østre Bjerke Travbane 4 08/9 - 02 / 8 2160 27,5 g 55
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 07 / 6 2100 26,1a 84
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 15/8 - 06 / 5 2100 28,0a 51
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 04/8 - 07 / 14 2160 28,1 g 110
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -6 -1 -2 -3 -251 331
Spikfaks 2 Plass 282 331
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bollnäs 3 24/9 - 01 / 2 2640 28,0a 13
e. Spikeldi v. Elding T. Bronken Bjerke Travbane - 12/9 - 05 / 1 2100 dg a 16
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane 1 08/9 - 06 / 3 2100 25,2a 83
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 1 04/8 - 05 / 9 2100 27,3a 28
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bollnäs 1 20/7 - 05 / 14 2160 27,9 16
3 2019: -6 -1 -0 -0 -1 -29 000 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -111 652
Spydomann Ø.K. 3 Plass 311 972
6 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Sørlandets Travpark 3 06/10 - 07 / 8 2140 27,4a 125
e. Spydhild v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 09 / 3 2500 28,6a 26
Morten Langli /Oslo V. Hop Bjerke Travbane 5 15/8 - 06 / 1 2100 27,2a 45
S. Wassberg Erik Killingmo (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 04/8 - 07 / 10 2160 27,8 68
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. V. Hop Bjerke Travbane 1 01/8 - 04 / 8 2600 29,8a 37
4 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -49 474 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -63 000
Kuven Storm 4 Plass 367 474
6 år SVARTBRUN H v.Bork Odin M. Gundersen Biri Travbane 3 30/9 - 05 / 8 1609 26,1a 23
e. Kuven Texa v. Saje (S) M. Gundersen Momarken Travbane 2 23/9 - 05 / 2 2140 27,9a 35
Stall Texa M. Gundersen Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 10 2180 30,6 P
G. Gundersen Heidi Moen (T) J. Borgen Bjerke Travbane 0 10/5 - 08 / 2 2100 29,1a 136
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Borgen Bergen Travpark 4 27/4 - 09 / 7 2620 29,3 19
5 2018: -15 -1 -4 -0 -4 -90 183 2017: -16 -3 -1 -1 -5 -163 181
Rapptor 5 Plass 294 142
5 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Momarken Travbane 4 23/9 - 05 / 4 2140 28,1a 19
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Jarlsberg Travbane 1 10/9 - 01 / 7 2100 26,9a 29
Ole Johan Østre /Eidsberg O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 07 / 4 2100 26,1a 57
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane - 15/8 - 06 / 3 2100 dg a 71
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Drammen Travbane 2 02/8 - 03 / 8 1700 25,9a 109
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -12 -8 -1 -0 -0 -355 120
Rofstad Odin 2640 1 Plass 513 620
6 år RØD V v.Moe Odin B. Garberg Momarken Travbane - 30/6 - 09 / 6 2640 dg ar 29
e. Rofstadlisa v. Buås Svarten B. Garberg Östersund 1 08/6 - 07 / 9 2660 27,0 g 19
Helge Kvaal /Kvål B. Garberg Bergen Travpark 1 02/6 - 03 / 9 2140 25,6 50
B. Garberg B. Garberg Bjerke Travbane 1 12/5 - 06 / 7 2100 25,6a 15
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 1 23/4 - 09 / 6 2160 28,5 12
7 2018: -12 -7 -2 -1 -2 -387 066 2017: -9 -4 -2 -2 -0 -131 683
U.R. Faxe* 2 Plass 523 015
5 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld J. Jonsson Skellefteå 1 30/8 - 06 / 14 2160 26,2 19
e. U.R. Molina v. Moe Odin U. Ohlsson Dannero 2 12/8 - 09 / 10 2180 24,9 73
Sverige U. Ohlsson Solänget 1 30/7 - 09 / 5 2640 28,4 35
Ø. Tjomsland U. Ohlsson Årjäng 7 14/7 - 07 / 9 2140 26,3 113
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. U. Ohlsson Hagmyren 1 01/7 - 06 / 1 2140 27,8a 14
8 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 3 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Hagmyren 4 15/9 - 08 / 1 2140 25,8 78
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 06 / 7 1609 23,8a 28
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 01 / 1 2609 27,5a 76
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Åmål 4 29/7 - 04 / 2 2480 28,9a 30
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Rättvik 1 09/7 - 05 / 5 1640 24,9a 28
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -21 -8 -1 -0 -6 -279 261
Mjølner Zorro 4 Plass 398 658
6 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bergsåker - 28/9 - 05 / 2 2140 dg 110
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 18/9 - 05 / 11 2140 31,3ag 23
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 23/8 - 04 / 1 2640 27,4 54
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Rättvik 1 04/8 - 01 / 2 2160 25,7 127
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Bjerke Travbane 1 25/7 - 02 / 9 2600 28,0a 55
10 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -52 000 2018: -16 -3 -3 -3 -5 -240 750
Alsaker Blest 5 Plass 705 416
6 år MØRKBR H v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 01 / 8 1609 25,3a 81
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 4 19/9 - 08 / 13 2100 26,6a 133
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Forus Travbane 4 16/6 - 09 / 3 1600 23,1a 574
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 06/6 - 08 / 7 2100 26,0a 155
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 5 23/5 - 07 / 8 2100 25,0a 211
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -8 -1 -1 -2 -1 -271 847
Tand Kraft* (S) 2660 1 Plass 2 356 370
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Bergsåker 2 28/9 - 05 / 6 2160 24,5 23
e. Gott Tuffa* (S) v. Elding J. Persson Bergsåker - 25/8 - 06 / 3 2640 dg ag 403
Sverige J. Persson Gävle 3 17/8 - 03 / 5 2140 23,9a 60
J. Persson J. Persson Romme 5 01/6 - 04 / 8 2200 24,5 23
blå med gult kryss. J. Persson Gävle 0 05/5 - 08 / 10 2160 27,2 g 35
12 2019: -8 -0 -2 -2 -0 -60 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 2 Plass 1 144 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/9 - 08 / 2 2140 26,6 g 43
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/9 - 07 / 2 2140 23,9 164
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bergen Travpark 1 18/8 - 10 / 1 2120 24,5 119
M. Gundersen Frode Hamre (T) M. Gundersen Bjerke Travbane - 08/8 - 08 / 7 2100 dg a 36
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 5 25/7 - 07 / 13 2160 24,8 23
13 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -4 -5 -2 -5 -336 735
Vill Solen 3 Plass 933 235
6 år BRUN H v.Tekno Odin R. Skoglund Skellefteå 3 06/10 - 12 / 4 2200 25,0 43
e. Ull Vilde v. Alm Viktor J. Kontio Bergsåker 1 28/9 - 05 / 4 2160 24,3 26
Eirik Djuve /Sola J. Kontio Hagmyren 3 15/9 - 08 / 13 2180 24,1 76
E. Høitomt Harald Kvåle (B) J. Kontio Bollnäs 1 31/8 - 07 / 7 1660 23,7 30
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Mjøen Leangen Travbane 2 26/8 - 01 / 7 2180 25,8 38
14 2018: -8 -5 -2 -0 -0 -418 000 2017: -9 -6 -0 -2 -0 -481 000
Garli Moe Garlin 4 Plass 935 622
5 år SVART V v.Bokli Balder T. Solberg Bjerke Travbane 1 08/9 - 11 / 8 2100 24,1a 50
e. Moe Vår v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 1 15/8 - 08 / 3 1609 23,9a 35
Tor-Martin Moe-John Olav Hammer T. Solberg Sørlandets Travpark 1 21/7 - 06 / 1 1609 22,2a 48
T. Solberg Tor-Martin Moe T. Solberg Momarken Travbane 0 30/6 - 09 / 7 2640 27,0a 32
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Forus Travbane 2 16/6 - 09 / 9 1600 22,9a 36
15 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -64 476 2018: -13 -4 -0 -2 -1 -413 913
Will Prinsen 5 Plass 1 544 898
6 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 3 2140 24,5 75
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 04/8 - 03 / 8 3160 26,3 59
Kolbjørn Selmer /Trondheim Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 21/7 - 09 / 7 2609 25,3a 116
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/6 - 06 / 5 2140 23,5ag 36
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/6 - 04 / 11 3160 25,0 41