<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
DNTs 5-ÅRINGSLØP - HOPPEAVDELING
DNTS 5-ÅRINGSLØP - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 300.001 kr., 60 m. ved 600.001 kr.
For alle 5-årige hopper.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-15-2 Plass : 14-15-2

1 2019: -9 -2 -2 -1 -3 -66 000 2018: -16 -1 -3 -4 -5 -76 000
Lome Perla 2100 1 Plass 200 500
6 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 11/9 - 06 / 7 2160 29,2 70
e. Lomevilja v. Spikeld L. Kolle Drammen Travbane 2 16/8 - 03 / 3 2100 30,7 g 45
Ludvig Jensen /Tveit L. Kolle Sørlandets Travpark 6 21/7 - 05 / 1 2140 29,0 718
L. Kolle Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 11/7 - 04 / 4 2140 27,8a 267
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 01/7 - 04 / 2 2140 29,1 g 41
2 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -22 500 2018: -24 -2 -6 -4 -9 -163 998
Stjerneiris 2 Plass 186 498
6 år M.M. BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Nilsen Leangen Travbane 6 29/9 - 01 / 13 2180 29,1 304
e. Skarpvinna v. Pål Even A. Nilsen Leangen Travbane 7 26/8 - 05 / 7 2160 31,6 g 158
Ida F. Ytrestøyl-Heidi Ytrestøyl A. Nilsen Leangen Travbane 0 20/8 - 04 / 9 2160 32,2 g 66
A. Nilsen A. Nilsen Orkdal Tråvpark 1 11/8 - 04 / 11 2120 33,1 34
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Leangen Travbane 2 06/8 - 10 / 8 2160 30,5 44
3 2019: -9 -5 -1 -1 -1 -154 428 2018: -12 -1 -4 -1 -2 -106 736
Osen Expressa 3 Plass 289 164
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Kjenner Färjestad 6 22/9 - 02 / 1 2140 30,0 g 148
e. Venn Vara v. Bork Rigel O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 11 2100 29,8ag 56
Rune Jensen-Ludvig Jensen J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 05 / 10 2100 28,3 42
J. Mjølnerød O. Kjenner Bjerke Travbane 2 04/8 - 07 / 2 2120 28,2 37
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 01/8 - 02 / 9 2160 29,4 32
4 2019: -6 -0 -0 -0 -0 -1 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -54 000
Lustra Oda 4 Plass 142 000
6 år BRUN HP v.Åsajerven L. Hauge Bergen Travpark 0 09/8 - 04 / 7 2100 32,1ag 104
e. Lustra Molly v. Frigg Mollyn L. Hauge Bergen Travpark 6 02/8 - 05 / 7 2140 30,7 38
Aina Bø /Klepp Stasjon Ø. Austevoll Bergen Travpark - 12/7 - 04 / 5 2120 dg 35
G. Austevoll Lars Tore Hauge (T) L. Hauge Bergen Travpark 1 21/6 - 09 / 8 2140 29,6 70
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Hauge Bergen Travpark 2 02/6 - 01 / 6 2120 30,4 64
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -5 -1 -1 -0 -93 000
Valle Gulla 5 Plass 110 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Bjerke Travbane 2 19/9 - 05 / 14 2160 28,8 34
e. Gode Tider v. Elding D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 04 / 2 1700 27,9a 12
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 08 / 3 2100 30,5a 16
D. Dalen Lill-Ann Berg D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 30/3 - 03 / 3 2100 30,7 14
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 15/3 - 05 / 8 2120 32,5 16
6 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -39 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 2120 1 Plass 209 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Leangen Travbane 0 29/9 - 05 / 3 2140 28,5 58
e. Molanda v. Moe Odin K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 05 / 4 2100 28,0a 22
Nina Dahl-Aasmund Drolsum O. Østre Biri Travbane 1 17/8 - 05 / 7 1609 25,3a 57
O. Østre Nina Dahl O. Østre Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 02 / 4 2100 28,0a 89
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 7 30/4 - 06 / 6 2120 30,8 g 27
7 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -27 000 2018: -18 -3 -2 -5 -6 -129 000
Irma H.R. 2 Plass 229 000
6 år BRUN HP v.Voje Faks S. Heimdal Sørlandets Travpark 4 22/9 - 03 / 7 1609 28,1ag 175
e. Rinde Elda v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 05 / 10 2100 28,4a 164
Birger Heimdal /Treungen S. Heimdal Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 06 / 11 2100 31,1a 114
M. Gundersen Birger Heimdal K. Malmin Sørlandets Travpark 3 11/7 - 04 / 5 2140 27,6a 284
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 04 / 4 1609 26,1a 50
8 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 3 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 01/10 - 06 / 1 2100 28,6a 73
e. Jilly v. Spikeld T. Solberg Färjestad 2 22/9 - 02 / 4 2160 27,4 820
Trine Wilberg-Rune Wilberg P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 10 2160 28,4 g 809
T. Solberg Rune Wilberg V. Hop Drammen Travbane 0 23/8 - 01 / 6 1700 28,6ag 87
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/8 - 07 / 11 2160 29,7 1242
9 2019: -5 -2 -0 -1 -2 -61 000 2018: -17 -3 -2 -4 -6 -122 000
Rano Hilda 4 Plass 294 000
6 år RØD HP v.Dotterud Teddy L. Hauge Bergen Travpark 1 27/9 - 04 / 11 2140 29,8 32
e. Kolnes Mai v. Pål Even L. Hauge Forus Travbane 0 15/9 - 05 / 7 2060 28,6 491
Stall Jølstra L. Hauge Bergen Travpark 3 18/8 - 04 / 5 2100 28,7 235
L. Hauge L. Hauge Forus Travbane 6 07/8 - 08 / 6 2040 28,8 244
Rød m/hvite ermer & rød ermring, rek L. Hauge Forus Travbane 4 31/7 - 02 / 10 2040 28,6a 70
10 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -23 000 2018: -16 -2 -3 -2 -5 -147 000
Mailund Jerva 5 Plass 280 778
6 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 4 08/9 - 09 / 2 2140 26,6 52
e. Vilo v. Mentor Mollyn G. Austevoll Biri Travbane 0 24/8 - 03 / 3 1620 28,5 g 16
Terje Limoseth /Bybrua G. Austevoll Bjerke Travbane - 04/8 - 07 / 9 2160 dg 42
K. Johansen Erland Holm (T) G. Austevoll Biri Travbane 2 28/7 - 05 / 10 2120 27,4 62
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 1 18/7 - 04 / 10 2160 26,9 124
11 2019: -6 -1 -0 -1 -1 -26 000 2018: -23 -4 -2 -3 -8 -161 000
Lustra Ida 6 Plass 362 500
6 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bergen Travpark 2 27/9 - 06 / 4 2120 29,2 45
e. Lannem Stjerna v. Braute S. Wassberg Bergen Travpark 1 06/9 - 05 / 2 2100 28,5a 182
Team Vest S. Wassberg Bergen Travpark 1 06/9 - 10 / 14 2120 29,1 77
S. Wassberg Olav R. Flatekvål Ø. Austevoll Bergen Travpark - 18/8 - 08 / 3 1620 dg 187
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Bergen Travpark 3 09/8 - 01 / 1 2100 28,9a 48
12 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 2140 1 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Bjerke Travbane 7 08/9 - 09 / 4 2140 27,2 62
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bergen Travpark 1 18/8 - 08 / 6 1620 25,3 27
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 1 04/8 - 07 / 6 2140 27,1 124
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 02 / 2 2100 27,0a 115
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 2 12/7 - 04 / 8 2140 28,5 32
13 2019: -6 -0 -1 -2 -2 -54 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -361 550
Mine 2 Plass 510 604
6 år SVART HP v.Lome Elden D. Aarum Färjestad 1 22/9 - 02 / 5 2160 26,1 60
e. Minti v. Minpil D. Aarum Romme 3 14/9 - 03 / 3 1640 27,6a 25
Hovel Helmen /Gran D. Dalen Biri Travbane 2 24/8 - 02 / 3 1609 26,6a 29
E. Rennesvik Hovel Helmen (A) O. Alsen Gävle 3 18/8 - 12 / 11 2140 27,0a 48
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek D. Aarum Romme 2 27/7 - 10 / 9 2140 27,8a 41
14 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 2160 1 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 08/9 - 09 / 12 2180 24,5 21
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 23/8 - 01 / 7 2180 24,9 18
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Biri Travbane 1 28/7 - 05 / 14 2140 26,4 13
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 2 2140 25,2a 123
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Hagmyren 1 02/7 - 06 / 11 2180 25,0 17
15 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -11 276 2018: -12 -1 -2 -3 -0 -191 012
Uggla i Mossen* (S) 2 Plass 1 813 408
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Kihlstrøm Färjestad - 22/9 - 02 / 10 2200 dg g 18
e. Lax Vilja* (S) v. Moe Odin U. Eriksson Rättvik 3 04/8 - 01 / 7 2200 24,5 103
Sverige Ø. Kihlstrøm Hagmyren 3 02/7 - 06 / 12 2180 25,6 61
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) Ø. Kihlstrøm Romme 0 18/5 - 07 / 12 2140 24,5a 109
svart med hvite seler, todelte ermer J. Persson Romme 0 09/3 - 04 / 8 2140 26,0ag 438