<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
VINTILLATRAVET
VINTILLATRAVET
Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.800.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-5 Plass : 6-2-5

1 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -153 376 2018: -16 -0 -2 -2 -4 -56 500
Sjø Kongen 2600 1 Plass 1 220 966
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 11/9 - 01 / 7 2180 24,9 70
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 4 2140 24,4 872
Stall Appollo 11 Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 25/8 - 02 / 5 2160 24,8 114
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 04/8 - 03 / 9 3160 26,5 289
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 25/7 - 07 / 12 2160 24,9 77
2 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 2 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Bjerke Travbane 1 26/9 - 08 / 3 2140 24,1 20
e. Minti v. Minpil A. Akselsen Bjerke Travbane 2 09/9 - 07 / 6 2140 23,4 70
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 08 / 5 2100 24,0a 19
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Bergen Travpark 6 18/8 - 10 / 5 2120 25,0 g 25
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 1 08/8 - 08 / 8 2100 24,9a 24
3 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -372 000 2017: -12 -4 -1 -2 -3 -661 000
Lome Diamant 3 Plass 1 033 000
4 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 09/9 - 09 / 11 2600 27,0a 305
e. Lome Rigla v. Rigel Jo Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 27/8 - 05 / 3 2600 27,9ag 85
Frode Gjedrem /Sandnes K. Djøseland Forus Travbane 2 03/7 - 05 / 4 2060 25,1 21
M. Gundersen Kjetil Djøseland (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 3 17/6 - 05 / 3 2040 24,6 213
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Djøseland Forus Travbane 3 01/5 - 01 / 9 2060 26,6 30
4 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -46 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 4 Plass 1 173 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Rissa Travbane P 30/9 - 21 / 2 2100 30,0 P
e. Pave Eldmina v. Elding J. Blekkan Östersund - 16/9 - 08 / 1 2140 dg a 132
John Mogset /Storås V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/9 - 08 / 10 2100 dg a 69
J. Blekkan John Mogset U. Eriksson Bergsåker 4 24/8 - 08 / 13 3220 26,4 g 69
Blå m/rød ermstripe + rekl. O. Lindqvist Bergsåker - 16/8 - 07 / 10 2660 dg 83
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -2 -4 -4 -0 -730 971
Kleppe Slauren 2620 1 Plass 3 632 595
10 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) K. Djøseland Färjestad 2 22/9 - 10 / 3 2140 21,3a 26
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Bjerke Travbane 2 23/8 - 07 / 7 1609 21,1a 81
Stall Slauragjengen K. Djøseland Åby 3 11/8 - 01 / 4 1640 19,5a 153
K. Djøseland K. Djøseland Sørlandets Travpark 2 21/7 - 09 / 11 2609 23,1a 40
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 2 17/6 - 05 / 9 2080 22,5 12
6 2019: -6 -3 -2 -0 -1 -352 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 2 Plass 6 649 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bergen Travpark 1 04/10 - 04 / 6 2100 24,8a 11
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 1 15/9 - 08 / 9 2100 23,6 16
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bjerke Travbane 3 23/8 - 07 / 8 1609 21,3a 137
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Drammen Travbane 2 11/8 - 04 / 1 1700 22,8a 15
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 21/7 - 07 / 4 2140 23,4a 16
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 3 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld H. Torvinen Turku 0 15/9 - 11 / 1 2100 23,7a 210
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 09/9 - 07 / 14 2160 23,0 364
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Bergen Travpark 3 30/8 - 01 / 9 2180 24,7 13
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Drammen Travbane 0 11/8 - 04 / 2 1700 23,9a 244
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Sørlandets Travpark 6 21/7 - 09 / 5 2609 23,7a 259
8 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 4 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex G. Austevoll Bjerke Travbane 6 26/9 - 08 / 12 2160 24,4 184
e. Stranda Torill v. Spikeld T. Solberg Bergen Travpark 0 18/8 - 10 / 9 2140 24,2 46
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal B. Goop Åby 6 11/8 - 01 / 6 1640 21,2ag 277
O. Østre Gjermund Gravdal O. Østre Sørlandets Travpark 3 21/7 - 09 / 9 2609 23,6a 124
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 07 / 4 1609 19,8a 149
9 2019: -8 -2 -1 -2 -1 -81 961 2018: -16 -3 -1 -1 -4 -186 341
Myr Faksen 5 Plass 3 882 123
10 år SVART H v.Åsajerven K. Søderholm Skellefteå 5 06/10 - 07 / 7 1640 23,3ag 191
e. Findal Stjerna v. Elding H. Olofsson Boden 6 13/9 - 07 / 11 2180 24,9 24
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas O. Koivunen Oulu - 08/9 - 08 / 8 2100 dg a 279
V. Hop Tone Merete Pettersen O. Koivunen Torneå 1 19/8 - 09 / 1 2140 24,4 93
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Harstad Travpark 5 04/8 - 05 / 10 2080 24,4 19
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -6 -3 -0 -1 -824 992
Myhreng Jerker 6 Plass 1 941 575
8 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Färjestad 1 22/9 - 10 / 7 2140 21,3a 189
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 09/9 - 07 / 9 2140 23,4 67
Stall Vent og se O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 08 / 12 2100 24,0a 107
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 21/7 - 09 / 8 2609 25,1ag 449
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 30/5 - 08 / 14 2160 dg 28