<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
DD-1
V4-3
BIRI OPPDRETNINGSLØP
BIRI OPPDRETNINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige.
Premier: 400.000-200.000-100.000-50.000-25.000-(10.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-5 Plass : 6-8-5

1 2018: -7 -5 -1 -0 -1 -222 509 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Isbjörn* (S) 2100 1 Plass 222 509
3 år ALBINO H v.Bork Odin U. Eriksson Romme 1 14/9 - 05 / 3 2140 27,9 30
e. Hibo Gumman* (S) v. Järvsöfaks (S) U. Eriksson Bollnäs 1 31/8 - 11 / 6 2140 30,1a 16
Sverige U. Eriksson Romme 1 20/8 - 04 / 2 1640 29,4 50
U. Eriksson Jan-Olov Persson (T) U. Eriksson Dannero 6 29/7 - 06 / 8 2140 29,4a 90
rød med mørkeblå stolpe. U. Eriksson Rättvik 1 09/7 - 02 / 0 2160 31,7 59
2 2018: -9 -3 -1 -2 -2 -91 859 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauan Odin 2 Plass 91 859
3 år BRUN H v.Tekno Odin G. Flåten Bjerke Travbane 3 25/9 - 04 / 8 1609 29,5a 37
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 12/9 - 03 / 6 2140 31,1 14
Stall Toget har gått G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/9 - 03 / 9 2160 30,7 14
G. Flåten G. Flåten Sørlandets Travpark 2 25/8 - 05 / 2 2140 29,3 158
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Årjäng 5 14/8 - 06 / 8 2140 33,8 g 182
3 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -8 -4 -0 -0 -4 -198 000
Våler Nikolai 3 Plass 206 000
4 år SVART H v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 7 09/9 - 06 / 11 2100 27,4a 118
e. Våler Oda v. Moe Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 28/8 - 07 / 4 2100 27,6ag 27
Stall Olympic AB /Nordre Toten V. Tjomsland Bjerke Travbane 1 08/8 - 01 / 5 2100 27,9a 19
S. Wassberg Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 21/7 - 03 / 4 2160 27,6 42
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 05/7 - 06 / 6 2100 28,0 33
4 2018: -11 -3 -2 -3 -2 -543 235 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.W.Prinsen* (S) 4 Plass 543 235
3 år LYSBRUN H v.B.W.Modde* (S) J. Persson Bergsåker 2 28/9 - 01 / 2 1640 26,3a 22
e. Hauerseter Sky* v. H.G. Balder J. Persson Bjerke Travbane 6 09/9 - 06 / 7 2100 26,8a 82
Sverige J. Persson Bjerke Travbane 3 28/8 - 09 / 1 2100 27,5ag 14
J. Persson J. Persson Dannero 2 12/8 - 08 / 8 2140 25,7a 402
blå med gult kryss. J. Persson Dannero 4 29/7 - 06 / 4 2140 29,0a 59
5 2018: -9 -5 -2 -2 -0 -454 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Møller Tor 5 Plass 454 000
3 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Bjerke Travbane 3 09/9 - 06 / 4 2100 25,9a 140
e. Linspika v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 2 28/8 - 08 / 8 2100 27,2a 80
Ernst Karlsen-Tor Birger Krageboen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 08/8 - 01 / 4 2100 28,9a 16
L. Kolle Ernst Karlsen L. Kolle Sørlandets Travpark 3 21/7 - 03 / 6 2180 27,1 20
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 04 / 7 2100 28,7 11
6 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -100 000 2018: -11 -9 -1 -0 -1 -1 483 533
Rappstjernen 6 Plass 1 583 533
4 år MØRKBR H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Leangen Travbane 1 29/9 - 02 / 5 2180 27,1 11
e. Rappeldi v. Elding Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 09/9 - 06 / 3 2100 25,7a 27
Tor Gunnar Johnsen /Tiller T. Solberg Bjerke Travbane 1 28/8 - 07 / 1 2100 26,8a 18
Ø. Tjomsland L. Kolle Dannero 4 12/8 - 08 / 1 2140 26,1a 37
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 04 / 4 2140 28,6a 12
7 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -33 166 2018: -11 -2 -3 -3 -2 -421 744
Tangen Trygg 7 Plass 454 910
4 år BORKET H v.Bork Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 09/9 - 06 / 9 2100 25,9a 900
e. Tangen Tina v. Elding J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 28/8 - 09 / 6 2100 27,4a 102
Tor Birger Krageboen /Tveit O. Kjenner Dannero 6 12/8 - 08 / 9 2140 26,5a 908
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Dannero 2 29/7 - 04 / 1 2140 28,8a 291
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Hagmyren 3 01/7 - 04 / 4 2140 28,4 56
8 2018: -10 -8 -2 -0 -0 -1 360 128 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eld Rask* (S) 8 Plass 1 360 128
3 år SVART H v.Tekno Odin U. Ohlsson Bjerke Travbane 1 09/9 - 06 / 2 2100 25,6a 23
e. Eldsiri* v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Bjerke Travbane 1 28/8 - 08 / 4 2100 27,2a 11
Sverige U. Ohlsson Dannero 1 12/8 - 08 / 3 2140 25,7a 20
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Dannero 1 29/7 - 02 / 4 2140 26,9a 17
svart med hvite seler, todelte ermer U. Ohlsson Bergsåker 1 19/7 - 01 / 4 2140 26,6a 42
9 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -50 000 2018: -9 -3 -2 -1 -3 -379 027
Nordsjø Odin 9 Plass 429 027
4 år SVART H v.Tekno Odin T. Solberg Bjerke Travbane 5 09/9 - 06 / 1 2100 26,1a 163
e. Nordli Vinni v. Elding Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 28/8 - 09 / 4 2100 27,0a 35
Stall Bergsåkers Trotters Tjomsland T. Jansson Dannero 5 12/8 - 08 / 4 2140 26,3a 121
T. Solberg Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Dannero 2 29/7 - 06 / 3 2140 28,5a 53
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Ø. Tjomsland Östersund 3 08/6 - 01 / 3 2160 29,5 15
10 2019: -3 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -14 -4 -2 -1 -5 -208 120
Alma Prins 10 Plass 240 120
4 år SVART H v.Tekno Odin J. Blekkan Leangen Travbane 0 29/9 - 02 / 6 2180 30,6 g 197
e. Ness Tjo Alma v. Alm Viktor J. Blekkan Östersund 2 16/9 - 02 / 4 2160 27,3 g 46
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane 1 10/9 - 10 / 8 2200 29,8 g 19
J. Blekkan J. Blekkan Bjerke Travbane 5 28/8 - 07 / 9 2100 28,7ag 313
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 06 / 12 2120 31,0 g 310