<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
GLORYS LØP
HOPPELØP - MAX 600 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 75.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-7 Plass : 4-3-7

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -1 -0 -2 -5 -65 060
Julia Rascal 2100 1 Plass 90 060
5 år MØRKBR HP v.Juliano Star* (FR) I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 04 / 2 2100 17,8a 109
e. Tamina Rascal v. Tamin Sandy I. Herbjørnrød Årjäng 1 26/8 - 01 / 4 2140 17,5a 144
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk K. Johansen Biri Travbane 0 08/6 - 02 / 9 2100 17,9ar 699
I. Herbjørnrød A. Rasmussen Biri Travbane 5 11/5 - 02 / 9 2100 19,2a 345
grønn m/hvit "h" L. Kolle Bjerke Travbane 6 02/5 - 09 / 7 2100 17,4a 136
2 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -16 -0 -0 -0 -7 -19 500
Michelle 2 Plass 42 000
6 år SVART HP v.Cromwell (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/3 - 01 / 3 2100 br a 469
e. Mickie's Beauty v. Gunslinger Spur (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/2 - 01 / 10 2100 20,0a 462
Anne-Grethe Austevoll-Tore Andre Totland G. Austevoll Momarken Travbane 5 18/1 - 06 / 4 2140 18,9a 208
G. Austevoll Hugo Midtun G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/1 - 05 / 8 2100 19,4a 349
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 04/1 - 06 / 8 2100 20,2a 210
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -0 -4 -63 542
Sugar Dream 3 Plass 63 542
5 år MELL.BR. HP v.Sugar Fine Photo H. Tvedt Momarken Travbane 5 02/10 - 03 / 10 2140 18,4a 335
e. Secret Dream v. Dream Vacation* (US) H. Tvedt Momarken Travbane 0 18/9 - 03 / 4 1640 16,1ag 45
Arne Steen /Askim P. Mahony Årjäng - 07/9 - 02 / 12 1640 dg a 253
H. Tvedt Diana L. Olsson (B) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 29/8 - 05 / 7 2100 18,0ag 464
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek P. Mahony Årjäng 2 07/8 - 02 / 3 1640 16,6 75
4 2019: -8 -1 -1 -2 -3 -47 000 2018: -19 -3 -4 -4 -3 -110 000
Hands Up (NL) 4 Plass 171 894
5 år BRUN HP v.Russel November* (DE) E. Høitomt Biri Travbane 2 30/9 - 01 / 3 2100 15,8a 196
e. Armbro Groenhof* (NL) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Momarken Travbane 2 18/9 - 03 / 8 1640 15,2a 47
Karl Richard Johansen /Ottestad E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 06 / 9 2100 16,4a 289
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 03 / 4 2100 16,1a 73
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 3 13/7 - 02 / 1 2100 17,3a 216
5 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Lucie De Chene 5 Plass 66 224
8 år BRUN HP v.Olimede* (FR) O. Kjenner Momarken Travbane - 02/10 - 03 / 1 2140 dg a 502
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 0 18/9 - 03 / 2 1640 17,2a 201
Camilla Ek-Per Steinar Myren D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/7 - 01 / 1 2100 18,5a 397
O. Kjenner Camilla Ek O. Kjenner Momarken Travbane 0 19/6 - 04 / 2 2140 19,2a 226
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 5 31/5 - 03 / 7 2140 18,1a 665
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -29 131
Carte Cachet 6 Plass 83 131
5 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) O. Østre Klosterskogen Travbane - 01/10 - 04 / 5 2100 dg a 48
e. Pippi Laukko (FI) v. Black Laukko (FI) O. Østre Momarken Travbane 3 18/9 - 03 / 5 1640 15,4a 36
Linda Vinjor-Svein Riise O. Østre Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 1 2100 15,1a 734
O. Østre O. Østre Momarken Travbane 3 19/8 - 02 / 8 2140 17,4a 261
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 08/8 - 07 / 12 2100 17,5a 1027
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -1 -4 -2 -51 000
Divine Salt 7 Plass 97 000
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 04 / 1 2100 16,8a 57
e. Octavia Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) K. Johansen Momarken Travbane 2 19/8 - 02 / 7 2140 17,2a 83
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen K. Johansen Bjerke Travbane 3 30/7 - 01 / 10 2100 16,5a 58
K. Johansen Robert S. Fossen K. Johansen Bjerke Travbane 3 02/7 - 01 / 1 2100 15,8a 234
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 02 / 5 2100 17,3a 504