Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 MISS GUNNS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 17.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-5 Plass : 4-3-5

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lille Rubin 2100 1 Plass 17 000
8 år BRUN V v.Rubintor Pri (DE) E. Rennesvik Drammen Travbane 0 09/11 - 02 / 5 2100 24,6a 271
e. Rosola's Daughter v. Stanley Kosmos (US) O. Østre Drammen Travbane 0 17/10 - 08 / 3 2100 20,0ag 133
Lisbeth Gjerden /Vestfossen E. Skaug Drammen Travbane P 21/9 - 20 / 2 2100 22,1 P
E. Skaug Kristoffer Bermingrud E. Skaug Drammen Travbane N 21/8 - 20 / 2 2100 23,4 N
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe A. Stensen Bjerke Travbane 0 14/4 - 03 / 3 2100 21,1a 707
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -4 -2 -2 -39 000
Noble T. 2 Plass 39 000
5 år BRUN HP v.Thai Tanic H. Tvedt Bjerke Travbane 2 25/9 - 02 / 3 2100 17,8a 115
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 12/9 - 09 / 3 2140 18,8 359
Cecilie Jensen /Revetal H. Tvedt Bjerke Travbane 5 15/8 - 01 / 4 2140 18,9 103
H. Tvedt Bjørn Larsen (T) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 08 / 12 2100 19,0a 109
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek B. Larsen Jarlsberg Travbane P 04/8 - 20 / 8 2100 19,4 P
3 2019: -6 -0 -1 -3 -1 -37 000 2018: -10 -0 -3 -2 -4 -46 000
Gladys E.P. 3 Plass 83 000
6 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane 4 25/9 - 02 / 6 2100 17,9a 59
e. Streetsmart* (US) v. Muscles Yankee* (US) R. Aarlie Biri Travbane 5 16/9 - 07 / 1 2100 17,9a 61
Stall Living My Dream R. Aarlie Sørlandets Travpark 3 11/7 - 09 / 4 2140 17,1a 240
R. Aarlie R. Aarlie Biri Travbane 0 15/6 - 10 / 7 2100 19,5ag 139
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Jarlsberg Travbane 4 01/6 - 09 / 11 2100 18,6 229
4 2019: -10 -2 -4 -0 -1 -67 500 2018: -5 -1 -0 -2 -0 -28 000
Gjølmes Magistrate 4 Plass 95 500
7 år MØRKBR V v.Clerk Magistrate (US) A. Wolden Bjerke Travbane P 12/9 - 23 / 1 2140 22,3 g P
e. Gjølmes Palema v. Gidde Palema* (S) B. Garberg Leangen Travbane - 29/11 - 04 / 3 2140 dg 337
Erik Morten Garberg /Gjølme E. Høitomt Biri Travbane 0 09/10 - 01 / 9 2100 23,3 g 203
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Kristiansen Leangen Travbane 0 26/9 - 01 / 7 2140 br g 174
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek B. Garberg Leangen Travbane - 07/9 - 07 / 3 2140 dg 62
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -10 -0 -1 -2 -3 -25 000
Icora Illinois 5 Plass 28 500
5 år BRUN V v.Thai Tanic A. Stensen Leangen Travbane 0 14/5 - 07 / 5 2140 19,3a 220
e. Icora Inka v. Meadow Road (S) K. Johansen Momarken Travbane 8 29/3 - 01 / 4 2140 20,6a 143
Gustav Gaarder-Bodvar Nesje E. Høitomt Bjerke Travbane 6 07/3 - 01 / 5 2140 20,8 70
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 28/2 - 01 / 3 2140 20,1 74
blå m/bred gul v-formet stolpe A. Stensen Bjerke Travbane 0 21/2 - 10 / 5 2140 20,5 259
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -6 -0 -1 -0 -5 -27 000
Red Love Vici 6 Plass 30 500
4 år RØD V v.Orlando Vici (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 03/10 - 09 / 8 2140 18,7 227
e. Tinita Love v. Super News (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 8 05/9 - 09 / 6 2140 18,8 107
Stall Hoppestad G. Austevoll Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 4 2140 22,0 P
G. Austevoll Ole Bjørn Hoppestad
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
7 2019: -6 -1 -0 -1 -1 -24 000 2018: -12 -1 -0 -2 -5 -36 000
K.M. Labour Boy 7 Plass 70 000
5 år BRUN V v.Revenue* (S) D. Dalen Biri Travbane - 30/9 - 02 / 2 2100 dg a 27
e. Dame Superb v. Cherry Superb D. Dalen Bjerke Travbane - 20/9 - 02 / 1 2100 dg a 54
Kåre Magne Dalen /Brumunddal K. Johansen Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 09 / 2 1600 16,9a 282
D. Dalen Karina Ulvin Vudduaune (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/6 - 03 / 6 2100 21,2a 475
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Biri Travbane 6 18/5 - 08 / 6 2120 19,2 343
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -13 000
June Touch 8 Plass 13 000
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) A. Wright Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 07 / 4 2100 20,2a 1111
e. Balerina Touch v. Tamin Sandy A. Wright Jarlsberg Travbane 8 14/9 - 08 / 5 2100 21,8 g 398
Audun Tandberg-Asbjørn Wright A. Wright Momarken Travbane 8 19/8 - 08 / 5 2140 21,2 303
A. Wright A. Wright Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 5 2100 21,1 P
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst S. Weberg Momarken Travbane 15/8 - 21 / 1 2140 37,1 g N
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -2 -2 -14 000
Early May 9 Plass 20 500
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) T. Gjervan Bjerke Travbane 8 07/3 - 01 / 3 2140 28,2 g 386
e. Odalisque v. Armbro Goal* (US) T. Gjervan Bjerke Travbane 0 17/1 - 02 / 8 2140 23,3 g 259
Trond Gjervan /Ski T. Gjervan Bjerke Travbane 7 03/1 - 02 / 10 2140 22,7 g 396
T. Gjervan T. Gjervan Bjerke Travbane 0 28/12 - 07 / 7 2100 21,5a 552
svart m/røde & hvite seler T. Gjervan Bjerke Travbane 7 06/12 - 10 / 10 2140 20,8 g 311
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -12 000
Violetta Ravina 10 Plass 18 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 3 2100 18,5 P
e. Bijou Hanover (US) v. Malabar Man* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 16/7 - 08 / 4 2100 dg a 57
Stall Photo Crown M. Høitomt Bjerke Travbane - 21/3 - 01 / 1 2140 dg 186
E. Høitomt Connie Engebråthen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 02/3 - 07 / 3 2100 dg a 41
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/1 - 02 / 8 2140 21,3 28
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -12 000
L'ideal Lavec 11 Plass 16 000
4 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 18/9 - 08 / 4 2140 21,4ag 34
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 08 / 1 2100 18,7 92
Stall Gate A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 07 / 11 2100 20,9ag 501
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) C. Antonsen Jarlsberg Travbane P 03/8 - 21 / 3 2100 20,5 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Midtfjeld Momarken Travbane 04/7 - 22 / 3 2140 24,4 B
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -1 -0 -5 -19 000
Icora Illusion 12 Plass 19 000
6 år MØRKBR V v.Revenue* (S) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 2 20/9 - 02 / 2 2100 18,5a 184
e. Icora Inka v. Meadow Road (S) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 12/9 - 09 / 8 2140 18,6 1369
Ida T. Møller-Idar Møller Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 24/8 - 01 / 6 2100 19,5a 276
Ø. Ruttenborg Thea Rugsveen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 10/8 - 03 / 8 2100 27,9ag 758
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 7 13/7 - 07 / 11 2100 19,0a 641