<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
PETRONS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 800.001 kr.
For 3-15-årige høyest 1.300.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : Plass : 1-10-13

1 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -130 000 2018: -19 -3 -3 -1 -8 -202 558
Tripsson Ø.K. 2140 1 Plass 923 058
7 år SVART H v.Alm Viktor C. Antonsen Färjestad 5 20/8 - 05 / 10 2180 24,3 38
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even C. Antonsen Bjerke Travbane 0 04/8 - 03 / 2 3140 27,2 183
Stall Guttene Fra Bergen C. Antonsen Sørlandets Travpark 4 21/7 - 06 / 10 1609 23,0a 105
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 04 / 7 2620 25,2 76
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane - 30/6 - 06 / 6 2140 dg a 234
2 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 2 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane - 12/9 - 06 / 6 2100 dg a 125
e. Frøken Sindy v. Elding S. Werder Arvika 1 06/7 - 03 / 4 2520 26,9 72
Monica Borge-Knut-Erik Moe M. Berås Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 07 / 6 2120 25,8 173
E. Høitomt Monica Borge I. Lamvik Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 03 / 8 2120 28,9 g 159
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 11/4 - 04 / 12 2180 27,0 g 65
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000
Alm Kiwi 3 Plass 749 500
11 år LYSBRUN H v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 6 12/9 - 06 / 9 2100 25,8a 430
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) K. Johansen Biri Travbane 4 31/8 - 07 / 4 2120 25,9 535
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen K. Johansen Momarken Travbane 0 19/8 - 05 / 1 2140 26,2 357
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/2 - 08 / 7 2100 28,0a 216
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm M. Gundersen Biri Travbane 0 16/2 - 01 / 7 1609 25,7a 129
4 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -71 000 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -18 473
Moe Tjalve 4 Plass 729 973
6 år BRUN H v.Voje Faks E. Rennesvik Bergsåker 0 28/9 - 09 / 6 2640 27,3a 104
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Arvika 0 06/7 - 03 / 8 2520 br g 257
Morten Langli /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 20/6 - 08 / 1 2100 25,6a 298
E. Rennesvik Andreas Opheim (T) G. Gundersen Gävle 0 29/3 - 06 / 8 2640 27,1 g 109
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 02 / 11 2140 28,0 g 35
5 2019: -4 -1 -0 -0 -0 -18 000 2018: -23 -5 -2 -3 -6 -242 000
Eikfaksen 5 Plass 724 932
6 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Leangen Travbane 1 29/9 - 10 / 5 2140 25,8a 75
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) F. Hamre Bjerke Travbane 4 12/9 - 06 / 1 2100 25,6a 18
Stall Eikfaksen F. Hamre Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 2 1609 br ag 19
V. Hop Frode Hamre (T) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 05 / 7 1609 22,5a 13
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hamre Sørlandets Travpark 1 29/7 - 03 / 4 2140 24,3a 33
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Remkvikk 6 Plass 675 277
9 år SVART H v.Lome Elden M. Berås Bjerke Travbane - 11/4 - 04 / 11 2180 dg 238
e. Remina v. Finstad Lars M. Berås Klosterskogen Travbane 6 30/3 - 01 / 10 1720 27,0 459
Arnold Søberg-Egil Olsen M. Berås Klosterskogen Travbane - 30/3 - 06 / 4 2120 dg 576
M. Gundersen Erik Killingmo (T) M. Berås Sørlandets Travpark 6 25/2 - 07 / 11 2180 29,3 75
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Berås Sørlandets Travpark 6 25/2 - 07 / 11 2180 29,3 75
7 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -16 491 2017: -15 -1 -3 -3 -3 -228 976
Ulsrud Troll 7 Plass 703 181
11 år SVART V v.H.G. Balder L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 03 / 5 2100 26,6a 176
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Bjerke Travbane 5 08/8 - 08 / 2 2100 26,1a 560
Stall Kulblik & B.M. Lintorp-Sønsterud M. Fransson Hagmyren 0 22/6 - 01 / 6 2140 35,8ag 501
H. Kulblik H. Kulblik Magnor Travbane 6 01/5 - 07 / 7 1620 27,8 117
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 0 03/2 - 03 / 7 1620 26,5 317
8 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -98 474 2018: -9 -3 -1 -0 -2 -112 000
Stensvik Martin 8 Plass 738 644
9 år MØRKBR V v.Moe Odin K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 09 / 9 2100 24,9 568
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 6 02/5 - 07 / 9 2100 25,0a 90
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Momarken Travbane 6 02/4 - 05 / 11 2160 27,9 r 60
D. Dalen Erik Løkken B. Steinseth Bjerke Travbane 1 21/3 - 08 / 3 2140 28,0 g 122
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Momarken Travbane 0 06/3 - 04 / 3 2140 28,3 g 21
9 2019: -9 -2 -0 -1 -3 -49 500 2018: -14 -0 -0 -2 -3 -26 125
Odins Eld 9 Plass 693 101
8 år BRUN H v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/9 - 06 / 5 2100 26,4a 253
e. Komnes Glans v. Bork Rigel V. Hop Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 03 / 12 2140 26,5 g 217
Monica Sønstegård /Sarpsborg E. Høitomt Momarken Travbane 4 19/8 - 05 / 2 2140 25,7 g 245
G. Gundersen Monica Sønstegård (B) T. Jansson Romme 0 01/6 - 06 / 7 3160 29,8 g 218
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Solberg Magnor Travbane - 01/5 - 07 / 10 1620 dg 248
10 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 2160 1 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/8 - 05 / 4 2160 dg 68
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 5 04/8 - 03 / 3 3140 26,9 268
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Bjerke Travbane 3 25/7 - 07 / 3 2140 25,0 41
Å. Tengsareid Lars M. Søvik (T) V. Hop Sørlandets Travpark 0 11/7 - 07 / 4 1609 22,8a 75
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Bjerke Travbane 4 20/6 - 08 / 4 2100 24,7a 78
11 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 2 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 03 / 12 1700 25,4a 69
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Bjerke Travbane 4 26/9 - 08 / 4 2140 24,4 g 140
Stall Prosecco O. Sagholen Årjäng 2 07/9 - 01 / 7 2180 23,0 48
O. Sagholen O. Sagholen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 08 / 4 2100 24,1a 412
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 3 19/8 - 05 / 5 2160 24,9 139
12 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 3 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 23/8 - 01 / 8 2180 dg 37
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 08/8 - 06 / 8 1660 25,4 58
Morten Langli /Oslo M. Gundersen Sørlandets Travpark 4 21/7 - 07 / 7 2140 24,4a 162
O. Mikkelborg R. Skoglund Bergsåker 0 05/7 - 04 / 12 1640 22,8a 106
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl U. Ohlsson Dannero - 21/6 - 09 / 13 2180 dg 62
13 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -21 000 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -154 000
Tin Balder 4 Plass 1 416 000
9 år MØRKBR V v.Lome Kongen J. Rasmussen Biri Travbane 0 29/6 - 06 / 9 1609 25,1a 493
e. Evenspia v. Pål Even J. Rasmussen Leangen Travbane 0 23/6 - 09 / 9 2140 30,7ag 538
Joakim Rasmussen /Kapp J. Rasmussen Momarken Travbane 0 12/6 - 06 / 6 2180 25,2 263
J. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) L. Hauge Bergen Travpark 5 05/4 - 07 / 2 2100 29,6a 330
blå m/bred gul v-formet stolpe H. Hauge Bergen Travpark 5 14/9 - 03 / 7 2120 26,1 163