<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
BORIS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 140.001 kr.
For 3-15-årige høyest 215.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-3 Plass : 6-7-3

1 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -71 610 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -40 488
Ludvig H.M. 2140 1 Plass 112 098
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore P. Linderoth Bergsåker 4 05/9 - 08 / 8 2160 28,6 82
e. Smedheim Lita v. H.G. Balder O. Østre Bergsåker 2 16/8 - 11 / 11 2180 27,8 49
Rune Hansen /Vrådal A. Akselsen Biri Travbane 0 27/7 - 03 / 5 2100 31,6ag 546
O. Østre Petter Glittum (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 11 / 8 2140 32,5a 84
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 13/6 - 05 / 12 2140 29,7 139
2 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -25 -0 -0 -3 -9 -44 000
Hof Blesen 2 Plass 111 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Bjerke Travbane 0 03/10 - 01 / 4 2160 32,0 403
e. Hof Stjerna v. Bol Elden M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 03 / 4 2100 br g 381
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Momarken Travbane 0 23/9 - 04 / 7 2140 34,4 g 311
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 12 2120 32,3 g 2008
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 5 19/8 - 07 / 1 2140 31,6 144
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -0 -3 -3 -51 500
T.B.'s Minar 3 Plass 164 000
8 år BRUN V v.Feseth Lynet B. Steinseth Biri Travbane 0 05/10 - 01 / 2 2100 31,6a 105
e. Nordby Katla v. Spang Best B. Steinseth Momarken Travbane - 23/9 - 04 / 1 2140 dg 111
Eli-Mina Antonsen /Tangen B. Steinseth Biri Travbane 3 16/9 - 04 / 6 2140 30,6 177
K. Johansen Eli-Mina Antonsen B. Steinseth Bjerke Travbane 5 07/9 - 01 / 1 2100 28,2a 336
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Momarken Travbane - 10/4 - 06 / 4 2140 dg a 169
4 2019: -5 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -5 -4 -1 -2 -129 000
Mo Line 4 Plass 171 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 8 1609 28,7ag 38
e. Schudona v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/9 - 04 / 10 2100 29,0a 163
Team Trones T. Solberg Bjerke Travbane 0 18/7 - 04 / 3 2140 30,8 g 64
V. Hop Erik Killingmo (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 04 / 10 1609 br ag 29
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Biri Travbane 1 15/6 - 07 / 8 1609 28,0a 18
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -9 -58 000
Brenne Brunett 5 Plass 153 500
8 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Drammen Travbane 4 27/9 - 03 / 7 1700 28,6a 85
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 02 / 7 1609 29,6a 144
Wenche Hole-Svein Hole Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 5 2100 28,7a 308
Å. Tengsareid Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 05 / 8 2140 30,5 g 206
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 16/8 - 03 / 2 2100 31,0 99
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -0 -4 -162 000
Il Sokken 2160 1 Plass 224 000
8 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Biri Travbane - 16/9 - 06 / 10 2100 dg a 100
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 8 2100 29,9a 132
Inger Hilde Johansen-Per Johansen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 8 2160 30,5 g 62
M. Gundersen Per Johansen (T) M. Gundersen Biri Travbane - 08/6 - 01 / 3 2100 dg a 25
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane - 30/5 - 02 / 1 2600 dg a 95
7 2019: -6 -1 -0 -0 -2 -26 500 2018: -12 -2 -3 -0 -2 -118 000
Solstad Stjernen 2 Plass 251 606
6 år BRUN V v.Wik Stjernen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 19/9 - 04 / 2 2100 29,7a 38
e. Søreng Frøya v. Bokli Eld E. Rennesvik Bjerke Travbane - 12/5 - 06 / 5 2100 dg a 903
Roy Steinar Larsen /Ise E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 26/4 - 04 / 7 2100 29,4a 20
O. Kjenner E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 4 2100 29,5ag 145
burgunder m/gul hestesko & to ermringe E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 25/3 - 01 / 7 1609 27,3a 21
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859
Celoma 3 Plass 197 359
11 år LYSBRUN HP v.Lome Elden A. Valstad Momarken Travbane 4 02/10 - 08 / 5 2160 31,5 103
e. Celynita v. Slogum Bjørn E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 05 / 6 2100 29,4ag 76
Lillian Engen /Ås Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 11 2100 28,1ag 277
A. Hagmann Lillian Engen L. Pedersen Momarken Travbane 5 19/6 - 08 / 10 2180 30,2 51
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek Ø. Ruttenborg Årjäng 4 01/6 - 02 / 9 2140 27,1ag 899
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -17 500
Lesja Titan 4 Plass 208 026
7 år SVART V v.Åsajerven M. Gundersen Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 4 2100 34,7 g 105
e. Alm Edel v. Lykke Gutten K. Djøseland Forus Travbane - 19/12 - 03 / 2 2040 dg 370
Bjørn Svenkerud-Anine Andreassen Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 12/12 - 04 / 10 2080 31,8 g 179
H. Holm Bjørn Svenkerud E. Høitomt Forus Travbane 0 28/11 - 06 / 11 2060 31,1 83
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 21/7 - 08 / 2 2660 dg 208
10 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -37 000
Hage Loma 5 Plass 143 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 12 1609 28,7ag 649
e. Torpa Fia v. Krembest A. Valstad Bjerke Travbane - 12/9 - 05 / 6 2100 dg a 475
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 06 / 5 2100 31,4a 132
K. Malmin Leif Gunnar Opheim K. Malmin Bjerke Travbane - 18/7 - 04 / 4 2140 dg 121
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 2 10/7 - 04 / 5 2160 29,0 83
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500
Hommes Ferrari 6 Plass 186 500
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin E. Høitomt Momarken Travbane 3 02/10 - 04 / 6 1640 29,2ag 25
e. Kremtrolla v. Krembest E. Høitomt Forus Travbane 3 15/9 - 03 / 5 2040 28,2 g 43
Stall Hommes Ferrari E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 01 / 2 2100 27,0a 34
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/8 - 03 / 5 2100 27,8ag 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 10/8 - 02 / 3 2100 33,9a 21