<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
JERKAS LØP

Kaldblods 1640 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-9 Plass : 3-2-9

1 2018: -11 -1 -0 -0 -4 -27 491 2017: -6 -1 -1 -1 -1 -54 000
Føynland Lykke 1640 1 Plass 81 491
4 år SVART HP v.Moe Odin G. Flåten Drammen Travbane 7 04/10 - 04 / 5 1700 30,2ag 284
e. Lannem Siv v. Alm Viktor G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 11 1700 30,5a 198
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 5 1609 29,6a 135
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Sørlandets Travpark 0 21/7 - 01 / 3 2160 31,9 240
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Östersund 0 15/7 - 01 / 8 2140 29,3a 715
2 2018: -12 -0 -2 -1 -5 -38 225 2017: -7 -0 -2 -2 -3 -37 515
Wik Faksen 2 Plass 82 895
5 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/10 - 01 / 2 2140 32,4 96
e. Marthe Røder v. Røder E. Høitomt Biri Travbane 5 30/9 - 03 / 11 2100 31,0a 446
Rune Wilberg-Trine Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 4 20/9 - 01 / 9 1609 29,4a 124
E. Høitomt Rune Wilberg T. Solberg Bjerke Travbane 0 12/9 - 03 / 9 2160 32,1 248
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Drammen Travbane 2 06/9 - 02 / 3 1700 31,3a 95
3 2018: -18 -2 -4 -3 -3 -94 500 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Horgen Gaupa 3 Plass 104 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Jarlsberg Travbane P 28/9 - 20 / 8 2120 33,0 g P
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 10/9 - 03 / 2 1609 g0 a 186
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Bjerke Travbane - 18/7 - 02 / 3 2140 dg 68
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 07/7 - 08 / 4 2100 dg 634
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 04 / 3 2100 29,7 162
4 2018: -15 -2 -0 -1 -3 -57 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 4 Plass 109 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Biri Travbane - 30/9 - 03 / 2 2100 dg a 56
e. Viljefryd v. Dublan A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 7 2140 33,7 rg 80
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 3 2100 29,9 312
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Momarken Travbane - 30/6 - 04 / 2 2140 dg 260
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 04 / 5 2100 29,5 g 90
5 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 5 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) C. Kjenner Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 3 2100 34,8a 764
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Kala Landbane 0 12/8 - 03 / 10 1920 34,1 g 1359
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen A. Valstad Bjerke Travbane 0 25/7 - 01 / 2 2100 32,8a 639
J. Theodorsen O. Østre Momarken Travbane 0 17/7 - 08 / 8 2140 34,0ag 485
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 07 / 12 2120 32,3 2273
6 2018: -10 -4 -0 -2 -3 -69 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.C. Blesen 6 Plass 69 500
7 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 01 / 12 2100 31,9ag 57
e. Gam Lill v. Gam Vinter H. Holm Bjerke Travbane 7 23/7 - 01 / 7 2100 31,6a 34
Terje Norheim /Skien T. Solberg Sørlandets Travpark 4 20/7 - 11 / 4 2140 30,7a 26
H. Holm Terje Norheim H. Holm Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 03 / 9 1600 35,3ag 27
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 03 / 12 2100 30,7a 17
7 2018: -16 -0 -0 -2 -8 -33 000 2017: -14 -0 -1 -0 -9 -41 500
Turbofaksen 7 Plass 76 500
5 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Drammen Travbane 3 04/10 - 04 / 2 1700 29,1a 194
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 06 / 1 1700 30,1a 194
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 3 10/9 - 03 / 1 1609 29,1a 247
C. Engebråthen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 01 / 5 2100 32,6ag 32
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 13/8 - 05 / 6 1609 28,9a 128
8 2018: -11 -1 -1 -3 -6 -61 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 8 Plass 98 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Momarken Travbane 4 02/10 - 07 / 1 2140 31,8ag 59
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Drammen Travbane 4 27/9 - 02 / 7 2100 32,2ag 130
Gry Vigdis Bachmann /Sander G. Bachmann Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 04 / 12 2100 31,9a 94
G. Bachmann G. Bachmann Momarken Travbane 3 02/4 - 07 / 4 2160 32,4 263
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Momarken Travbane 4 29/3 - 06 / 6 2140 32,3a 382
9 2018: -12 -1 -5 -2 -4 -73 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sitje Rapp 9 Plass 93 500
5 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 06 / 8 1700 29,2a 84
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Bjerke Travbane 2 12/9 - 03 / 13 2160 31,3 477
Team Rapp L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 01 / 11 2100 31,7a 184
J. Undem Petter Hvistendahl P. Kals Sørlandets Travpark 3 12/8 - 02 / 8 2160 30,8 420
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 04 / 5 1609 30,2a 48
10 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -51 000 2017: -9 -0 -2 -3 -4 -41 500
Lilljom 10 Plass 92 500
10 år BRUNBORKET V v.Håkon Jo* O. Østre Biri Travbane 2 30/9 - 03 / 4 2100 30,7a 379
e. Ramstad Loma v. Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 5 16/9 - 04 / 3 2120 31,9 211
Karina Osmark-Hannah Osmark O. Østre Drammen Travbane 3 06/9 - 02 / 2 1700 31,6ag 90
O. Østre Tone Aasen O. Østre Biri Travbane 0 24/8 - 07 / 12 2100 33,2a 164
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Kala Landbane 5 12/8 - 03 / 8 1920 31,2 113