<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
GRANS PIRILS LØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 16.001 kr.
For 3-15-årige høyest 27.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-9 Plass : 1-5-9

1 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -45 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eddie 2140 1 Plass 45 000
4 år BRUN V v.Horgen Tore N. Holm Bjerke Travbane - 19/9 - 09 / 2 2140 dg 60
e. Arga v. Viljesterk N. Holm Bjerke Travbane 5 05/9 - 01 / 4 2140 34,1 g 15
Marianne Holm /Berg I Østfold N. Holm Kala Landbane 1 12/8 - 04 / 3 1900 31,3 39
N. Holm Monica Sønstegård (B) N. Holm Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 8 2160 35,1 P
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame
2 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -12 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000
Valle Bris 2 Plass 16 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 8 17/8 - 03 / 12 2120 34,1 g 61
e. Ødelistjerna v. Pål Even A. Stensen Biri Travbane - 29/6 - 08 / 14 2120 dg 97
Steinar Nygård-Andreas S. Nygård A. Stensen Biri Travbane 1 15/6 - 02 / 1 2100 35,6 28
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 3 2100 br rg 161
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane 4 15/12 - 08 / 7 2100 34,4 199
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -11 813
T.B.'s Trøll Scott 3 Plass 14 813
5 år BORKET V v.Tangen Scott B. Steinseth Biri Travbane 0 05/10 - 08 / 3 2100 35,3 135
e. Nordby Katla v. Spang Best B. Steinseth Romme 6 22/9 - 01 / 15 1660 34,2 330
Eli-Mina Antonsen-Tore Bakken K. Lunde Biri Travbane 3 16/9 - 08 / 12 2100 36,6 g 545
K. Johansen Eli-Mina Antonsen A. Stensen Biri Travbane 6 10/8 - 08 / 6 2100 40,5 g 85
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Årjäng 8 07/8 - 08 / 5 2140 34,7 377
4 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 4 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll D. Dalen Biri Travbane 0 17/8 - 03 / 8 2100 38,3 g 315
e. Eld Riga v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 5 2160 35,7 P
Gudbrand O. Skiaker /Jaren D. Dalen Biri Travbane - 22/7 - 03 / 1 2100 dg 521
O. Mikkelborg Gudbrand O. Skiaker K. Mathisen Biri Travbane - 13/7 - 08 / 5 2120 dg 780
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 3 2140 dg r 447
5 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -15 200
Grinder Dragen 2160 1 Plass 31 200
6 år SVART V v.Lome Elden H. Kulblik Biri Travbane 6 05/10 - 08 / 6 2120 32,6 119
e. Mai Betzy v. Alm Svarten H. Kulblik Bjerke Travbane 3 19/9 - 09 / 5 2140 32,0 556
Marie Grinder-Trond A. Grinder H. Kulblik Färjestad - 04/12 - 10 / 9 2160 dg 54
H. Kulblik Marie Grinder H. Kulblik Romme - 17/11 - 12 / 4 1640 dg 64
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Färjestad 2 28/10 - 09 / 9 2160 34,4 53
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -0 -2 -1 -21 500
Skar Lukas 2 Plass 21 500
7 år LYSBRUN V v.Storm Jo V. Hop Jarlsberg Travbane 1 28/9 - 04 / 3 2100 34,1 30
e. Ulvensnerta v. Skøiar G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 07 / 8 2100 35,8 g 50
Geir Aga-Aina Skar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 27/4 - 07 / 9 2120 33,7 g 223
V. Hop Aina Skar Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 5 2120 38,7 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Drammen Travbane 09/9 - 24 / 3 1720 dgpp N
7 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -3 -1 -0 -0 -1 -14 500
Vimse Ronny 3 Plass 24 500
4 år BRUN V v.H.G. Balder T. Sør-Reime Forus Travbane 9 14/8 - 07 / 13 2060 35,6 336
e. Vimsella v. Spikeld T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 5 1700 32,5a 201
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 8 20/7 - 10 / 5 2140 33,7a 279
D. Dalen Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 7 01/7 - 08 / 12 2160 33,8 194
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 1 23/9 - 01 / 1 2140 34,7 324
8 2018: -8 -1 -0 -0 -3 -21 491 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Sikvelands Odine 4 Plass 30 491
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 6 02/10 - 02 / 6 2100 36,7ag 51
e. Seile Maia v. Slogum Jørn Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 21/9 - 04 / 4 2100 dg 159
Stall Gate C. Antonsen Kala Landbane 6 12/8 - 01 / 8 1920 33,4 61
C. Antonsen Torgeir Gjølberg M. Jakobsson Arvika - 26/6 - 08 / 1 2100 dg 34
Blå m/gul hestesko & tre ermringer Å. Tengsareid Biri Travbane 1 08/6 - 08 / 7 2120 32,3 36
9 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -29 000
Goroso Lusianna 5 Plass 39 000
5 år M.BRUN HP v.Åsajerven K. Kvasnes Drammen Travbane 3 22/9 - 03 / 4 2120 32,0 62
e. Valle Møy v. Sjefen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 13/9 - 06 / 1 2100 32,2a 120
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 02 / 4 2100 32,7 605
G. Austevoll Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Kala Landbane - 12/8 - 04 / 8 1920 dg 332
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Sagholen Momarken Travbane - 17/7 - 03 / 8 2140 dg 358
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -11 -30 500
Solør Tobbi 6 Plass 30 500
5 år SVART V v.Skibber E. Høitomt Biri Travbane 6 30/9 - 08 / 3 2100 37,0 g 74
e. Solør May v. Bokli Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 6 05/9 - 01 / 7 2160 33,4 176
Stall Elvestad K. Johansen Bjerke Travbane 8 15/8 - 09 / 5 2140 34,3 g 338
M. Gundersen Trond Erik Hagen E. Høitomt Momarken Travbane 7 17/7 - 03 / 12 2160 34,5 62
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Johansen Biri Travbane 4 29/6 - 08 / 15 2120 32,8 310