<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
KVAL. NORSK TRAV OAKS
KVAL. NORSK TRAV OAKS
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-2 Plass : 5-6-2

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -1 -1 -9 -106 840
Tangen Siri 2140 1 Plass 106 840
4 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 7 26/9 - 09 / 8 2160 32,5 55
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk E. Høitomt Bjerke Travbane - 28/8 - 03 / 3 2100 dg a 157
Anders Berntsen-Raymond Hope E. Høitomt Momarken Travbane - 19/8 - 03 / 11 2160 dg 165
M. Høitomt M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 29/7 - 08 / 6 2160 33,2 89
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek H. Tvedt Bjerke Travbane 5 30/5 - 09 / 11 2160 33,2 424
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -2 -4 -6 -179 287
Alonso Jenta 2 Plass 179 287
4 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Johansen Bjerke Travbane 3 09/9 - 02 / 5 2100 29,7a 67
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 2 28/8 - 01 / 3 2100 29,4a 77
Ole Tom Nyborg /Stange K. Johansen Dannero 5 12/8 - 06 / 7 2140 29,9a 639
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Dannero 3 29/7 - 05 / 2 2140 32,6a 62
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Jarlsberg Travbane 8 05/7 - 06 / 14 2120 31,2 g 1972
3 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 3 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan S. Ruud Drammen Travbane 2 22/9 - 03 / 7 2120 31,5 31
e. Inglinn v. Spang Best M. Gundersen Bjerke Travbane 3 07/9 - 03 / 3 2140 32,5 149
Stall Tuxi S. Ruud Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 2 2100 31,9a 347
S. Ruud Per Arne Ruud G. Gundersen Momarken Travbane 5 19/8 - 03 / 12 2160 33,3 266
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Drammen Travbane 0 26/7 - 04 / 2 2100 33,5a 233
4 2018: -3 -1 -0 -1 -0 -35 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frk. Sjur 4 Plass 35 000
3 år RØD HP v.Tekno Odin P. Kals Bjerke Travbane 1 26/9 - 09 / 2 2140 31,8 32
e. Steggsjura v. Åsajerven V. Tjomsland Forus Travbane 3 21/8 - 07 / 3 2040 37,1 g 12
Team Sjur Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 20/7 - 20 / 2 2160 33,0 P
Ø. Tjomsland
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
5 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -52 000 2018: -9 -1 -2 -1 -5 -110 500
Glade Tider 5 Plass 162 500
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 11 09/9 - 02 / 6 2100 40,1ag 341
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/8 - 01 / 6 2100 29,6a 188
Torfinn Rummelhof-Lise Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/8 - 09 / 4 2140 32,1 109
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 03/8 - 04 / 1 2100 32,6 g 108
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 26/7 - 08 / 7 2100 34,6 126
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -446 000
Eldoda 6 Plass 451 000
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin L. Kolle Bjerke Travbane 2 09/9 - 02 / 12 2100 29,7a 548
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 4 28/8 - 02 / 2 2100 31,9a 84
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 7 2100 dg 22
T. Solberg Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 4 2100 dg r 22
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane P 19/4 - 20 / 1 2100 33,5 P
7 2018: -11 -0 -0 -5 -5 -117 135 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rappodina* 7 Plass 117 135
3 år MØRKBR HP v.Tekno Odin U. Ohlsson Bergsåker 4 28/9 - 01 / 1 1640 33,0a 212
e. Rappfaksa v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Bjerke Travbane 5 09/9 - 02 / 11 2100 30,0a 316
Sverige U. Ohlsson Bjerke Travbane 4 28/8 - 01 / 9 2100 30,0a 228
O. Østre Jerker Bjurman (A) O. Lindqvist Boden 3 08/8 - 01 / 8 2160 32,8 g 50
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Lindqvist Dannero - 29/7 - 05 / 6 2140 dg ag 94
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -8 -1 -2 -1 -4 -110 724
Jeksa 8 Plass 113 724
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Mjølnerød Bjerke Travbane 8 09/9 - 02 / 10 2100 31,2a 223
e. Modena v. Moe Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 28/8 - 03 / 5 2100 31,7a 15
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær U. Eriksson Dannero 6 12/8 - 06 / 3 2140 30,1a 86
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Dannero 2 29/7 - 07 / 4 2140 31,1a 24
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane 4 19/7 - 02 / 3 2100 32,1a 22
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjærumjenta 9 Plass 0
3 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Wright Drammen Travbane P 28/4 - 20 / 5 2120 46,0 P
e. Eike Linn v. Moe Odin
Kenneth Olafsen /Sande I Vestfold
D. Dalen Kenneth Olafsen (A)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
10 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -60 000 2018: -10 -4 -0 -0 -3 -425 960
Voje Maren 10 Plass 485 960
4 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 8 2100 32,4ag 11
e. Voje Spika v. Spikeld L. Kolle Dannero 1 12/8 - 06 / 2 2140 29,2a 18
Team Øverdal Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 07 / 1 2140 30,7a 18
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 2 2100 33,2 g 70
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 08 / 6 2100 31,3a 28
11 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -12 000
Vår Oda 11 Plass 28 000
4 år BRUN HP v.Tekno Odin V. Hop Bjerke Travbane 7 09/9 - 02 / 8 2100 30,8ag 620
e. Vårlill v. Elding Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 28/8 - 03 / 4 2100 31,8a 202
Bent Olav Wigdal /Vikersund D. Dalen Sørlandets Travpark 0 29/7 - 08 / 1 2140 br g 33
V. Hop Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 2 2140 37,2 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
12 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -8 000 2018: -8 -3 -0 -1 -3 -79 000
Ask Viktoria 12 Plass 87 000
4 år BRUN HP v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 2 2100 br ag 56
e. Horgen Bente v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 1 28/8 - 01 / 1 2100 29,4a 365
Stig Flaata /Tinn Austbygd D. Dalen Momarken Travbane 8 19/8 - 03 / 9 2160 34,9 g 60
Å. Tengsareid Malene Berdalen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 29/7 - 08 / 5 2160 33,1 g 61
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Biri Travbane 4 22/7 - 07 / 3 2120 33,3 23