<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2


Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 6.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-7 Plass : 2-1-7

1 2019: -3 -1 -2 -0 -0 -28 000 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -11 000
Looking Sharp 2140 1 Plass 39 000
4 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Biri Travbane P 16/9 - 20 / 2 2100 23,2 P
e. Dream Lashes v. Victory Abroad* (US)
Arne Frantzen /Isfjorden
E. Høitomt Geir Kihle (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -17 000 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -44 000
Amazing Surprise 2 Plass 61 000
4 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) A. Stensen Biri Travbane P 31/8 - 23 / 9 2120 20,4 P
e. Newsworthy (S) v. Spotlite Lobell* (US)
Ole Sigurd Aagenæs /Nordre Toten
A. Stensen Kjetil Helgestad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
3 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 965 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Days of Grace 3 Plass 4 965
4 år BRUN HP v.Muscle Mass* (US) B. Steinseth Arvika 6 26/6 - 01 / 9 2100 21,3 58
e. Sip The Wine (US) v. Malabar Man* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 25/4 - 01 / 11 2140 18,2 215
Stall Romedal B. Steinseth Biri Travbane 0 20/4 - 01 / 1 2100 18,7 310
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 22/12 - 08 / 11 2100 br 169
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl B. Steinseth Biri Travbane 0 06/10 - 02 / 3 2100 19,4ag 581
4 2019: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -8 438
Inka Rolls 4 Plass 18 438
7 år BRUN HP v.Archduke Kemp (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 24/9 - 07 / 1 2100 dg a 82
e. Foxy Rolls v. Love You* (FR) A. Wright Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 08 / 2 2100 19,5a 263
Charlotte Wenstrøm-Asbjørn Wright G. Austevoll Årjäng 0 07/9 - 07 / 2 1640 22,4 g 129
A. Wright D. Dalen Årjäng 5 08/4 - 06 / 4 2140 18,6 67
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 4 2100 21,9 P
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
St. Malo Decoy 5 Plass 3 000
3 år BRUN HP v.Leonardo Grif* (IT) K. Johansen Momarken Travbane P 02/10 - 20 / 3 2140 20,8 P
e. Selia D'Havaroche (FR) v. And Arifant* (FR) K. Johansen Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 2 1640 27,2 B
Tom Forkerud /Skotterud K. Johansen Bjerke Travbane 19/7 - 20 / 5 1640 24,9 B
K. Johansen Tom Forkerud (T)
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
6 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 490 2018: -6 -0 -1 -0 -4 -18 000
Revenue Speed 6 Plass 29 490
4 år BRUN V v.Revenue* (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 2 2140 21,5 P
e. Chip Lady v. Chipmate* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 19/9 - 22 / 1 2140 27,5 B
Arild Langseter-Kristine Skaug O. Sagholen Momarken Travbane 05/9 - 22 / 1 2140 28,8 B
O. Sagholen
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -1 -1 -2 -19 000
Boggy Verano 7 Plass 19 000
4 år BRUN H v.Norvelous Hanover (US) O. Kjenner Momarken Travbane 6 23/9 - 02 / 1 2140 18,5a 330
e. La Nina v. Super News (US) O. Kjenner Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 7 2160 19,5 P
Therese Holm /Berg I Østfold Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 06/9 - 20 / 4 1640 32,6 g B
O. Kjenner Hans Petter Holm G. Austevoll Momarken Travbane 22/8 - 23 / 2 2140 36,9 g N
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek G. Austevoll Momarken Travbane 05/8 - 20 / 1 2140 32,7 B
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Mister Crowe 8 Plass 10 000
5 år BRUN V v.Steinlager (S) K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 07 / 3 2100 20,8a 170
e. Rubin Tamsen (DK) v. Valley Sentry* (US) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane - 14/9 - 08 / 11 2100 dv 324
Jan Reime /Rolvsøy K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane P 05/8 - 22 / 5 2100 22,0 P
K. Bjørnerød
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
9 2019: -5 -1 -0 -1 -1 -25 500 2018: -7 -1 -2 -0 -4 -42 500
Wunder's Caviar (S) 9 Plass 68 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 07 / 10 2100 20,2a 19
e. NeuesWunder H.B.D.* (IT) v. Lindy Lane* (US) J. Untersteiner Halmstad P 04/11 - 13 / 1 2140 19,4 P
Ulf Johansen /Drammen P. Sjøberg Halmstad N 12/6 - 13 / 9 2160 27,7 g N
D. Dalen Bjørn Larsen (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
10 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Bad Boy Division 10 Plass 0
4 år BRUN V v.L'Ideal Bricois (FR) J. Svenstad Bjerke Travbane - 07/5 - 02 / 4 2100 dg a 576
e. Quantas Ada (S) v. Super Arnie* (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 27/4 - 21 / 1 2100 22,9 P
Eina Avlssenter DA /Eina A. Stensen Leangen Travbane - 16/4 - 09 / 7 2140 dg a 146
J. Svenstad J. Svenstad Bjerke Travbane - 28/3 - 01 / 5 2140 dg 218
Svart m/sølv ermer, svarte mansjetter A. Stensen Leangen Travbane 0 01/1 - 02 / 9 2140 20,0ag 48
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Queen L. Bricois 11 Plass 0
3 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) O. Østre Biri Travbane 0 24/8 - 08 / 9 2100 20,5ag 246
e. Restless Queen v. Fast Photo* (US) O. Østre Jarlsberg Travbane P 04/5 - 20 / 7 2100 21,8 g P
Line Voss Johansen-Raffaelo Donato D. Dalen Drammen Travbane 19/6 - 21 / 1 1700 30,5 B
O. Østre Line Voss Johansen B. Larsen Jarlsberg Travbane 09/6 - 20 / 3 2100 29,9 g B
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame