<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
KVAL. NORSK TRAV OAKS
KVAL. NORSK TRAV OAKS
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-11 Plass : 4-8-11

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -2 -1 -0 -1 -184 000
Brenne Vikki 2140 1 Plass 184 000
4 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 04 / 3 2100 31,9 10
e. Brenne Vinni v. Lome Elden Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/8 - 08 / 5 2140 31,7 25
Tore Gard /Nøtterøy Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 2 2160 34,8 P
V. Hop Øystein Tjomsland (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2018: -8 -1 -0 -0 -5 -34 207 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tverdals Agnes 2 Plass 34 207
3 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) A. Eggan Leangen Travbane 5 10/9 - 10 / 6 2160 33,2 g 169
e. Hongslo Frøkna v. Rigel Jo A. Eggan Leangen Travbane - 03/9 - 01 / 6 2160 dg 124
Harald Gunnesmo /Rennebu A. Eggan Orkdal Tråvpark - 11/8 - 09 / 6 2140 dg 232
Å. Tengsareid Stian Eilefsen (T) A. Eggan Leangen Travbane 4 09/7 - 08 / 8 2180 33,5 g 64
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Eggan Leangen Travbane 5 22/6 - 10 / 6 2160 35,5 139
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -1 -5 -35 500
Sjø Bris 3 Plass 40 500
4 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 3 26/9 - 09 / 9 2160 31,8 107
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 3 2100 32,2a 240
Stall Sjø Bris G. Flåten Sørlandets Travpark 7 25/8 - 08 / 9 2160 33,2 262
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 4 19/8 - 03 / 1 2140 34,0 162
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 08 / 3 2100 35,9 55
4 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 4 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Drammen Travbane 1 27/9 - 02 / 5 2100 30,0ag 45
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 07/9 - 03 / 8 2160 32,3 g 64
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 28/8 - 01 / 5 2100 30,7ag 394
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 04 / 6 1609 30,6ag 143
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 15 2120 31,4 g 503
5 2018: -7 -1 -2 -1 -2 -80 243 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hellin Victoria 5 Plass 80 243
3 år SVART HP v.Hellin Faxen O. Kjenner Bjerke Travbane 6 09/9 - 02 / 4 2100 30,6a 171
e. Mammas Viktoria v. Alm Viktor O. Kjenner Bjerke Travbane 2 28/8 - 02 / 5 2100 31,1a 157
Philip Rinaldi-Anders Vegstein O. Kjenner Dannero 0 12/8 - 06 / 6 2140 30,3a 612
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Dannero 3 29/7 - 09 / 7 2140 33,3a 91
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Årjäng 2 13/7 - 02 / 8 2160 35,0 27
6 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -115 225 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vännfors Stjärna* (S) 6 Plass 115 225
3 år M.BRUN HP v.Alm Viktor M. Gællerstedt Skellefteå 3 30/8 - 01 / 7 2180 31,9 25
e. Nordli Grynet* v. Nordli Svarten M. Melander Boden 1 08/8 - 01 / 7 2160 32,0 30
Sverige M. Gællerstedt Umeå 5 02/8 - 06 / 9 2160 31,4 86
M. Gællerstedt M. Gællerstedt Skellefteå 1 07/6 - 06 / 6 2160 33,8 46
svart/gullfarget. M. Melander Skellefteå 2 18/5 - 01 / 1 2140 33,4 77
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -1 -0 -5 -149 000
Tangen Frida 7 Plass 149 000
4 år SVART HP v.Moe Odin J. Blekkan Bjerke Travbane 4 09/9 - 02 / 1 2100 29,8a 149
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder J. Blekkan Bjerke Travbane 1 28/8 - 03 / 1 2100 31,3ag 336
Anders Berntsen-Raymond Hope M. Høitomt Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 10 2160 34,9 g 210
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/7 - 08 / 3 2160 33,6 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 4 30/5 - 09 / 9 2160 33,2 65
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -62 500
Kleppe Spødå 8 Plass 65 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Bachmann Drammen Travbane 4 22/9 - 03 / 8 2120 32,7 51
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks G. Bachmann Drammen Travbane 3 06/9 - 03 / 1 2100 32,1a 75
Jonny Kongevold-Anita Isaksen S. Wassberg Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 7 2100 32,3a 73
G. Bachmann L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 6 2160 36,2 g 24
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Drammen Travbane 2 26/7 - 04 / 11 2100 31,4a 35
9 2018: -9 -1 -1 -3 -2 -100 202 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Kristine* 9 Plass 100 202
3 år MELL.BR. HP v.Bork Odin J. Kontio Bergsåker 3 28/9 - 01 / 3 1640 32,9a 156
e. Røyns Blessa v. Lome Elden J. Østman Solänget 3 18/9 - 08 / 0 2160 32,8 106
Sverige O. Lindqvist Bergsåker 3 16/8 - 02 / 0 1660 29,9 472
T. Solberg Jerker Bjurman (A) U. Ohlsson Boden 6 08/8 - 01 / 0 2160 35,2 62
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Lindqvist Dannero 5 29/7 - 09 / 1 2140 33,5a 107
10 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -46 331 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Langlands Maja 10 Plass 46 331
3 år SVART HP v.Moe Odin Ø. Kihlstrøm Gävle 2 06/9 - 02 / 3 1640 32,7 69
e. Stumne Saga v. Spang Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 2 2100 32,1a 494
Kreativ Transport AS /Eidsberg P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 19/8 - 03 / 7 2160 33,5 433
P. Midtfjeld Ronnie Hansen D. Aarum Lindesberg 2 26/7 - 06 / 2 2140 37,0 36
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Årjäng 5 13/7 - 02 / 3 2140 36,1 g 125
11 2018: -5 -3 -1 -1 -0 -760 040 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brenne Blesa 11 Plass 760 040
3 år RØD HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 09/9 - 02 / 9 2100 28,5a 17
e. Brenne Stjerna v. Braute Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 28/8 - 02 / 9 2100 30,8a 11
Stall Bergsåkers Trotters Tjomsland V. Tjomsland Dannero 2 12/8 - 06 / 9 2140 29,2a 30
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 09 / 9 2140 32,9a 18
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 03/6 - 20 / 3 2160 38,9 P