<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr., 40 m. ved 15.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 32.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-6-5 Plass : 8-6-5

1 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 2140 1 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Sørvik Jarlsberg Travbane - 28/9 - 04 / 5 2100 dg 646
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 07 / 7 2100 39,9 g 508
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund H. Holm Biri Travbane 0 31/8 - 01 / 2 2100 40,2 rg 668
M. Sørvik H. Holm Kala Landbane - 12/8 - 04 / 7 1900 dg 198
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 08 / 1 2100 40,2 g 426
2 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 2 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 28/9 - 04 / 8 2100 34,4 g 238
e. Gransdamo v. Golan O. Østre Momarken Travbane 5 18/9 - 07 / 11 2140 35,3 215
Elise Engelstad /Løten K. Widell Rättvik - 01/9 - 01 / 2 1640 dg 25
O. Østre Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 17/8 - 20 / 4 2120 35,6 g P
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame B. Steinseth Biri Travbane - 10/8 - 09 / 6 2100 dg 206
3 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -13 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Bråtnes Idunn 3 Plass 15 000
4 år BRUN HP v.Skibber S. Eilefsen Biri Travbane - 30/9 - 07 / 3 2100 dg 245
e. Bråtnes Evina v. Amor Even S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 7 13/9 - 07 / 3 2100 37,4 g 98
Marlen Øvergård /Brøstadbotn S. Eilefsen Momarken Travbane P 19/8 - 20 / 3 2160 39,1 P
S. Weberg Stian Eilefsen (T) S. Weberg Momarken Travbane 01/10 - 22 / 1 2140 55,9 g B
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Bjerke Travbane 13/9 - 21 / 6 1640 59,2 g B
4 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -20 000
Sisseline 4 Plass 23 000
5 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 12/9 - 23 / 8 2160 37,6 P
e. Modena v. Moe Odin
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
5 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -14 000
Amazona 2160 1 Plass 36 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten A. Stensen Biri Travbane 7 10/11 - 08 / 7 2120 37,0 654
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 0 23/10 - 07 / 2 2100 37,6 301
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad B. Steinseth Drammen Travbane 7 10/4 - 08 / 1 2100 36,0 343
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 5 2140 36,4 109
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam B. Steinseth Biri Travbane 3 10/2 - 08 / 5 2100 36,7 232
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000
Troll Diva 2 Plass 16 000
7 år BRUN HP v.Krageboen Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 14/11 - 10 / 13 2160 36,0 188
e. Trollevy v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Biri Travbane 7 20/10 - 03 / 14 2140 34,7 121
Turid Solskau /Rolvsøy Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 22/9 - 08 / 4 2120 33,1 g 210
Å. Tengsareid Trond Solskau J. Theodorsen Klosterskogen Travbane 7 16/9 - 01 / 3 2100 38,1 g 150
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 03/9 - 01 / 4 2100 36,1 g 114
7 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -29 063
Bjørnli Ine 2180 1 Plass 55 305
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 4 30/9 - 08 / 5 2100 34,5 g 285
e. Skjeggefrid v. Elding P. Linderoth Rättvik 6 01/9 - 01 / 11 1660 34,6 168
Anne-Linn Rønningen /Hernes T. Bronken Biri Travbane P 17/8 - 20 / 2 2120 35,7 P
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) T. Bronken Momarken Travbane - 10/7 - 02 / 7 2160 dg 2284
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 26/1 - 20 / 4 2100 40,3 g P
8 2018: -12 -2 -1 -1 -6 -56 315 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tessan J.L. 2 Plass 56 315
5 år BRUN HP v.Tekno Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 15/8 - 09 / 12 2160 33,4 g 721
e. Jærvsøtessan* (S) v. Järvsöfaks (S) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 04 / 8 2100 32,1 398
Steffen Halvorsrud-Jon Lien C. Antonsen Drammen Travbane 6 26/7 - 04 / 12 2100 33,1a 121
C. Antonsen Steffen Halvorsrud R. Kruse Årjäng 0 02/7 - 06 / 14 2160 34,0 g 249
Blå m/gul hestesko & tre ermringer R. Kruse Bjerke Travbane 7 06/6 - 09 / 1 2140 35,0 g 60
9 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 000
Frisli Paja 3 Plass 37 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore G. Flåten Bjerke Travbane 7 02/10 - 02 / 2 2100 37,0a 47
e. Veslepaja v. Perle Troll G. Flåten Momarken Travbane 1 18/9 - 07 / 1 2140 34,7 22
Tor Opheim-Anita Opheim G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 07 / 6 2100 35,2 g 23
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/8 - 21 / 3 2120 34,9 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame A. Stensen Biri Travbane 06/11 - 22 / 4 2100 57,9 g B