Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
SCOUTMANS LØP
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 275.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-6-3 Plass : 1-6-3

1 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -52 474 2018: -10 -2 -1 -1 -2 -66 000
Amazing Dream 2100 1 Plass 362 474
5 år MØRKBR V v.Raja Mirchi* (S) E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 18/9 - 03 / 3 1609 14,6a 18
e. Newsworthy (S) v. Spotlite Lobell* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 29/8 - 12 / 7 2600 15,8a 196
Øystein Buvarp-Svein Skjølberg E. Rennesvik Jarlsberg Travbane - 06/7 - 05 / 4 1609 dg a 65
E. Rennesvik E. Høitomt Bjerke Travbane - 06/6 - 07 / 7 1609 dg a 143
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 30/5 - 06 / 10 2600 16,7a 83
2 2019: -7 -0 -1 -1 -1 -20 000 2018: -12 -0 -3 -1 -3 -45 000
Kind Of Magic 2 Plass 213 500
9 år MØRKBR H v.Super News (US) V. Drolsum Bjerke Travbane - 20/9 - 04 / 5 1609 dg a 91
e. Zandra Hill v. Moment Of Magic* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 03/9 - 05 / 4 2100 14,7a 531
Aasmund Drolsum /Jevnaker V. Drolsum Biri Travbane 0 24/8 - 04 / 5 2100 17,0a 99
V. Drolsum Aasmund Drolsum V. Drolsum Momarken Travbane 0 17/7 - 05 / 4 2640 16,7a 159
Hvit m/brun sk.felt & stolp,gull ruter V. Drolsum Bjerke Travbane 2 02/7 - 05 / 7 2100 15,4a 153
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -2 -2 -2 -7 -120 140
Charlock Alma* (S) 3 Plass 247 883
6 år SVART HP v.Orlando Vici (FR) M. Jakobsson Färjestad 6 01/10 - 04 / 1 2140 14,4a 48
e. Promised Child* (S) v. Dream Vacation* (US) M. Jakobsson Färjestad - 13/8 - 09 / 4 2140 br g 64
Sverige M. Jakobsson Arvika 7 19/7 - 06 / 3 2100 15,8ag 29
M. Jakobsson M. Jakobsson Momarken Travbane 3 10/7 - 05 / 5 2140 13,9a 32
Beige, tvådelad svart ärm; beige M. Jakobsson Årjäng 2 22/6 - 05 / 4 2140 13,9a 146
4 2018: -16 -0 -0 -3 -8 -48 000 2017: -22 -0 -5 -2 -10 -82 500
Arctic Tanic 4 Plass 224 000
6 år BRUN H v.Thai Tanic O. Storetvedt Bergen Travpark 0 02/8 - 03 / 4 2100 18,1ar 870
e. Arctic Melanie v. Huxtable Hornline* (S) O. Storetvedt Bergen Travpark 6 19/7 - 05 / 12 1600 15,3a 339
Ove Lie /Oslo O. Storetvedt Bergen Travpark 4 20/5 - 03 / 5 2100 17,0a 451
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) O. Storetvedt Bergen Travpark 0 20/5 - 09 / 13 2120 18,1 g 592
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Storetvedt Bergen Travpark 5 03/5 - 02 / 3 1600 15,4a 261
5 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -28 000 2018: -17 -1 -2 -5 -6 -81 500
Knight Classic 5 Plass 250 500
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 7 2100 16,2a 217
e. Bahama Delight (US) v. Yankee Glide* (US) A. Valstad Momarken Travbane 4 19/8 - 06 / 5 2140 15,3a 75
Stall Out Of Business V. Hop Bjerke Travbane 3 06/8 - 04 / 9 2100 15,3a 49
K. Malmin Trond Anderssen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 01 / 3 2100 15,2a 22
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Biri Travbane 2 15/6 - 01 / 8 2100 14,5a 73
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -2 -0 -5 -44 000
C.C. Sugar 6 Plass 216 512
6 år MØRKBR H v.Kings Sugarboy (S) O. Mikkelborg Biri Travbane 5 30/9 - 04 / 11 2100 15,4a 70
e. Roos Weber (NL) v. Incredible Crafts* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 18/9 - 03 / 4 1609 14,6a 72
Stall K.S.T. Rock O. Mikkelborg Biri Travbane 2 31/8 - 06 / 2 2100 15,4a 270
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane P 17/8 - 20 / 1 2100 18,4 P
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 06/8 - 04 / 11 2100 dg a 152
7 2019: -8 -0 -1 -1 -4 -29 006 2018: -21 -2 -1 -1 -6 -84 188
Judys Sunrise 7 Plass 275 857
6 år MØRKBR HP v.Judge Joe* (US) T. Horpestad Färjestad 0 10/9 - 04 / 1 2140 15,3 705
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US) R. Arnerløf Biri Travbane 0 31/8 - 06 / 5 2100 16,0a 619
Tor-Bjørn Horpestad /Kleppe R. Arnerløf Momarken Travbane 0 19/8 - 06 / 11 2140 16,6a 202
T. Horpestad T. Horpestad Örebro 7 03/8 - 03 / 9 2160 16,2 120
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst U. Eriksson Årjäng 0 14/7 - 06 / 3 2140 14,7 817