<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
SHANGHAI LILLIES LØP

Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-7 Plass : 1-3-7

1 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -135 000 2018: -11 -5 -2 -3 -0 -225 014
Faust Boko (S) 1609 1 Plass 479 716
7 år SVARTBRUN V v.Ready Cash* (FR) M. Gundersen Färjestad 3 22/9 - 06 / 2 2640 15,2a 34
e. Rae Boko (S) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Färjestad 1 03/9 - 06 / 7 2640 15,9a 13
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 2 23/8 - 06 / 12 1609 13,9a 28
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 1 01/8 - 05 / 8 2100 13,9a 16
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Sørlandets Travpark 2 21/7 - 02 / 1 2140 13,9a 15
2 2019: -5 -1 -1 -1 -0 -40 000 2018: -13 -4 -3 -3 -1 -260 500
Quite Cool Classic 2 Plass 429 000
6 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 05/9 - 03 / 7 2100 14,9a 61
e. Prima As (DE) v. Diamond Way (DE) D. Dalen Biri Travbane 2 10/8 - 07 / 8 2100 19,6a 70
Stall Quite Cool Classic D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/5 - 08 / 12 2100 15,5a 187
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane - 25/4 - 09 / 9 1609 dg a 28
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Momarken Travbane 2 17/3 - 07 / 4 2140 14,3a 236
3 2019: -8 -0 -1 -3 -1 -46 000 2018: -18 -2 -4 -2 -3 -109 500
S.M.K. Spirit 3 Plass 397 382
7 år BRUN V v.Bullchip R. Aarlie Biri Travbane 2 16/9 - 02 / 1 1609 13,4a 67
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 02 / 8 2500 17,4a 164
Stall S.M.K. Spirit R. Aarlie Bjerke Travbane 4 08/8 - 03 / 8 1609 13,5a 140
R. Aarlie R. Aarlie Sørlandets Travpark - 21/7 - 04 / 1 2140 dg a 91
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Sørlandets Travpark 1 11/7 - 08 / 7 1609 13,0a 126
4 2019: -4 -0 -0 -3 -0 -14 000 2018: -18 -2 -0 -3 -8 -76 144
Sao Paulo 4 Plass 313 644
9 år BRUN V v.Up Front Larry (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 25/9 - 05 / 9 1609 13,8a 77
e. My Favourite Crown v. Super News (US) D. Dalen Biri Travbane 4 16/9 - 01 / 2 1609 14,2a 93
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 3 03/9 - 02 / 3 2100 15,2a 76
D. Dalen Trond Anderssen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 3 09/8 - 05 / 7 1609 14,2a 56
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 30/7 - 03 / 4 1609 14,3a 54
5 2018: -11 -1 -3 -0 -4 -57 500 2017: -12 -1 -3 -0 -3 -49 000
Tarndon 5 Plass 290 000
8 år BRUN V v.Adams Hall* (US) A. Stensen Biri Travbane 0 16/9 - 01 / 6 1609 15,1ag 396
e. Soiree v. Soir Des Tibur B. Garberg Leangen Travbane 4 09/7 - 05 / 2 2140 16,1a 477
Mariann Therese Glemmestad /Dovre A. Robertsen Biri Travbane 4 29/6 - 05 / 7 1609 13,6a 277
A. Stensen Mariann Therese Glemmestad (B) E. Sørmo Leangen Travbane 0 04/6 - 07 / 1 2140 16,0a 465
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Robertsen Leangen Travbane 4 29/4 - 05 / 11 2140 15,3a 202
6 2019: -7 -0 -2 -1 -3 -35 559 2018: -14 -1 -2 -2 -5 -92 991
Jacobine Y. 6 Plass 370 550
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) K. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 04 / 1 2100 15,0ag 51
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 07 / 4 2100 14,0a 121
Svein Ystehede /Halden P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 30/5 - 05 / 5 2100 14,0ag 115
K. Pedersen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 12/5 - 07 / 9 2100 14,2a 168
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl P. Midtfjeld Forus Travbane 3 21/4 - 09 / 1 2040 14,9a 94
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -0 -2 -4 -63 000
Fender Boko (S) 7 Plass 233 500
7 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) J. Kvikstad Biri Travbane 0 30/9 - 06 / 1 2100 br ag 61
e. Lucky Lavec* (S) v. Pine Chip* (US) J. Kvikstad Biri Travbane 0 16/9 - 02 / 4 1609 27,9ag 34
Kristian Skullerud /Lillehammer J. Kvikstad Biri Travbane 1 31/8 - 06 / 3 2100 15,3a 17
L. Kolle Kristian Skullerud L. Kolle Biri Travbane 3 09/3 - 01 / 5 2100 16,1a 80
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 4 28/2 - 09 / 9 1609 14,4a 51
8 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -5 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Dex Dexter 8 Plass 336 278
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/7 - 08 / 1 1609 13,3a 344
e. Katinka Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 11/7 - 08 / 4 1609 14,1a 79
Børre Høibye-Harald Møller Å. Tengsareid Leangen Travbane 12 22/6 - 03 / 6 1640 19,8ag 150
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) D. Dalen Biri Travbane 0 15/6 - 08 / 2 2100 16,3a 343
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 03/5 - 05 / 3 1609 dg a 37