<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 DD-1
V65-5
V5-2
RAPP RIGELS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 630.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-8 Plass : 6-10-8

1 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -16 -1 -3 -2 -4 -75 745
Hvatt Ronja 1609 1 Plass 462 123
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 01 / 1 1609 23,2a 64
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 2 2640 28,1 1014
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Drammen Travbane 5 11/8 - 10 / 3 2100 26,8ag 342
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane 0 01/8 - 01 / 10 1609 25,3a 201
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 03 / 9 1700 24,3a 94
2 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 2 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 01 / 9 1609 26,9a 1106
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 15 2140 30,1 2584
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 9 1609 30,6ag 807
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 05 / 9 1609 28,4a 774
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 01 / 1 1609 24,9a 19
3 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 3 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) J. Øveraasen Biri Travbane 4 16/9 - 05 / 7 1620 26,4 287
e. Spikelin v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/5 - 07 / 7 2100 27,4a 346
Per Olav Kristiansen /Raufoss M. Sørvik Momarken Travbane - 08/5 - 03 / 8 2160 dg 348
J. Kvikstad Per Olav Kristiansen J. Øveraasen Klosterskogen Travbane 5 30/4 - 03 / 7 2120 27,6 186
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler O. Østre Bjerke Travbane 0 25/4 - 07 / 5 1609 24,6ag 351
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 4 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor O. Østre Biri Travbane 0 30/9 - 05 / 2 1609 26,3ag 363
e. Friskina v. Rigel Jo B. Steinseth Momarken Travbane 0 18/9 - 05 / 6 2140 29,0a 219
Stall L.E.K. B. Steinseth Biri Travbane 5 31/8 - 04 / 1 2100 27,8 393
B. Steinseth Leif Skogen B. Steinseth Biri Travbane 0 10/8 - 04 / 5 2100 31,1a 430
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 4 1609 26,2a 670
5 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -41 500
Wrons Frigg 5 Plass 462 000
12 år MØRKBR V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 14/9 - 01 / 9 1609 23,8a 81
e. Frigg Rappa v. Friggbest Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 05/9 - 06 / 2 2100 dg a 47
Stall Wrons Å. Tengsareid Biri Travbane 1 17/8 - 01 / 7 2100 26,4a 137
E. Høitomt Vidar Olsen D. Dalen Drammen Travbane - 11/8 - 10 / 2 2100 dg a 212
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Biri Travbane 4 27/7 - 06 / 6 1609 25,6a 409
6 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -163 915 2018: -22 -8 -2 -2 -5 -285 491
Emil Mollyn 6 Plass 767 355
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Momarken Travbane 1 23/9 - 01 / 3 2140 27,2a 38
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn O. Østre Drammen Travbane 0 11/8 - 10 / 6 2100 27,9a 81
Team Emil C. Jepson Rättvik 0 04/8 - 01 / 6 2180 28,4 35
O. Østre Petter Glittum (T) O. Østre Sørlandets Travpark 6 21/7 - 06 / 4 1609 23,7a 116
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 01 / 2 2600 26,8 19
7 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -8 000
Storm Eld 7 Plass 626 000
13 år SVART V v.Storm Jo E. Skaug Bergen Travpark 0 13/9 - 05 / 12 2140 29,7 1348
e. Eld Mai v. Elding E. Skaug Biri Travbane 0 13/7 - 05 / 1 2100 br ag 1371
Erik Skaug /Åmot K. Lindberg Årjäng 0 17/9 - 05 / 5 2160 27,5 163
E. Skaug O. Østre Drammen Travbane 5 03/9 - 06 / 7 2100 28,7ag 192
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe O. Østre Bjerke Travbane 0 26/7 - 07 / 10 2140 29,7 788
8 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -36 000 2018: -20 -3 -3 -3 -5 -153 000
Maks Mollyn 8 Plass 711 500
9 år MØRKBR V v.Bork Odin J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 28/9 - 01 / 1 1609 24,9a 18
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 8 1609 24,5a 257
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 06 / 6 2100 24,9a 61
J. Bjerring J. Bjerring Momarken Travbane 0 30/6 - 09 / 11 2640 26,0a 419
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Forus Travbane 0 16/6 - 09 / 11 1600 23,6a 297
9 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 9 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 03 / 3 2100 26,5a 142
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 5 08/8 - 06 / 1 1640 26,7 54
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 01/8 - 01 / 8 1609 24,2a 240
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane - 27/6 - 03 / 4 2120 dv4 265
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bergen Travpark 0 02/6 - 07 / 11 2120 26,9 336
10 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -38 000 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -43 000
Solberg Rasken 10 Plass 670 241
12 år BRUN V v.Lome Elden K. Mathisen Biri Travbane 0 31/8 - 07 / 3 2100 26,8 g 121
e. Solberg Ragni v. Braute K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 05 / 10 1609 24,5a 252
Per Trygve Engen-Arve Engen K. Mathisen Magnor Travbane 0 01/5 - 07 / 6 1620 29,8 g 29
K. Mathisen Per Trygve Engen K. Mathisen Bjerke Travbane 2 25/4 - 07 / 1 1609 23,5a 166
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Sørlandets Travpark 0 24/3 - 05 / 15 2680 27,4 509
11 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 11 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber J. Johansen Bjerke Travbane 0 26/9 - 04 / 9 1609 26,6a 808
e. Eira v. Hof Lundin M. Kanstad Biri Travbane 5 16/9 - 05 / 1 1600 28,1 259
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/6 - 06 / 10 1609 27,5ag 132
J. Johansen J. Johansen Jarlsberg Travbane - 13/6 - 03 / 2 1609 dg a 830
Brun m/turkis sidefelt & erm, br. ermr J. Johansen Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 3 2100 27,3a 395